1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
já se ani nešla podívat na ten ohňostroj, už jsem ležela v postýlce nehodlala jsem vstát, ale Tom vylezl ven a prej nádhernej...
Odpovědět
no byl zvědavej no.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec, mis z 09 to vyšlo na 170 000 a už to se mi zdá mega moc :-D natož milion...
Odpovědět
no jo, to on je :-) já jsem si to jenom představovala :-D
Odpovědět
se ti divím, že tě to nevytáhlo ven taky :-D :-D tak papa, jdu ;-)
Odpovědět
Nazdarek holcicky... My se dovolenkujeme, nebo se o to aspon snazime:-) a jak se tady mate vy???? x-)
Odpovědět
Na srazik bych taky dojela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho máte dovču? a jak malej zlobil?
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko,ještě jednou moc moc gratuluju,nevím,jestli Ti došla sms.Jsem moc ráda,že jste si to užili a že všechno tak krásně vyšlo :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) venku hnus jeden fialovej
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko Jani děkuji, sms nevím, v sobotu jsem neměla mobil a pak jsem tam měla asi 12 sms a rychle je přečetla, tak nevím kdo mi přesně psal...jsem ostuda |-| No já koukám z okna a taky nic moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ja hlasim slunecno... obavam se, ze v CR ted bude jenom hnusne, jelikoz se tam chystame na dovolenou... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no hlásí hnusně na celé prázdniny... To tedy nevím, co tu budu s eliškou dělat ten týden, když tu bude pršet 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je ale ošklivé počasí...aůe naprosto vyjadřuje moji náladu, pořád mě bolí ta pusa od toho zubu, rýmu mám a včera jsme se dozvěděli že umřel jeden rodinný kamarád, mámy spolužák, úžasný pan doktor...tak je mi z toho smutno... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi líto Luci |-| to vždycky zamrzí...
Odpovědět
Profilova fotka
hm,on se o mě od malička staral, dělal orl, strašně hodnej, Vašek k němu začal chodit taky, zrovna měljít zítra na kontrolu ;-( byl moc nemocný i když ještě mladý, tak se utěšuju tim, že je mu teď někde lépe... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dík za adresy, musim se dokopat to vzít na poštu ;-) ale zatim jsou ohlasy pozitivní, oznámko se líbí, jsem prý šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mu určitě je lépe, to je jasné
Odpovědět
Luci to je mi líto |-| Sany jak říká Andrej, hezky má být až poslední týden v červenci a první v srpnu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To zrovna budem asi přestavovat ten pokoj 8-( :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D ale tak víš co, oni ty meteorologové stejně ještě vědí hovno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám že bude hezky i poslední týden v srpnu...
Odpovědět
no to budu doufám někde u moře, tak snad se ohřeju určitě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, halvně si přej, aby nepršelo, chladno se dá vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže my to máme venku, jídlo teda ne, ale jako mrznout v těch šatech se mi moc nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no my to naštěstí měli venitř, ale tak hodinu jsem venku byla na focení a taky celkem mrzla, ale vnímala jsem to jen když jsme se přesouvali, u toho focení ne :-D a kdyby pšelo, tak je tam náhradní místo, kde se dělají obřady? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jo, je tam velký zastřešený altán, takž to by vyřešený bylo, ale měla bych ucouraný šaty a focení by bylo asi dost naprd...
Odpovědět
Profilova fotka
no já je měla taky ucouraný :-D bylo mokro po tom páteční vydatném dešti
Odpovědět
Profilova fotka
a nevadilo jim to když si je vracela?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?