1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže jako vyhozený peníze za tamty... holky ale dort teda bude luxusní a určitě výborný a bude stát kolem 2000což je super, na to že to bude velkej třípatrovej...spodní patro bude "míša" ( tvorohovej krém studenej a čoko korpus)prostřední čokoládovej krém a čoko korpus a vršek tiramisu krém...bude hranatej, bílej ( šlehačková poleva) a na jedný starně bude vodpoád z růžiček a nahoře písmenka V a L z čokolády ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypada to, ze jsou ty novy kolegyne docela hodny, vid? :-) S tema sklenickama je to pekne hnusny, ale vubec me to neudivuje... ja si jednou objednala pres net letni saty a prisly propaleny od cigarety :-| A kdyz jsem volala, ze jsou saty zniceny, at mi vratej penize tak mi rekli, ze to mam poslat zpatky...Takze jsem ve finale platila 2x postovny a oni mi vratili penize za saty, coz byla ta sama suma 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no kolegyně a kolega, ale jsou fakt milí, je to příjemná změna ;-) já to vyhodila, jako nechci aby ty další dopadly stejně a nemám jim to jak dokázat že to bylo slepovaný, oni to asi těžko přiznaj...tak budou jiný no, sice dražší ale o to doufám kvalitnější a hezčí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mi delas chute s tim dortem x-) Dala bych si tiramisu
Odpovědět
Profilova fotka
jo to bude jen pro vyvolené :-D toho bude nejmíň, ale já se těim na toho míšu, to je jak zmrzka, už jsme od nich měli normální dort a ten byl teda vynikajicí...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze se Martinka jeste neozvala....asi ma hlavu plnou novyho stenatka :-) Ale mohla by nam ho aspon ukazat
Odpovědět
Profilova fotka
hm a možná nejen štěnátka na 09 psala že budou od července pracovat na miminku a že s tim přišel Mája ;-) tak mám takovýho tucha jestli třeba neni v tom už tedka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To muze byt taky dobrota...Misu jsem nemela ani nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ze by? =-) :-) Tak to by bylo prekvapko... jenom hlasim predem, ze od 7.7. tady nejsem, takze vsechny novinky hlaste predem...ne ze zas vsechno prosvihnu :-D
Odpovědět
Ten dort zní teda výborně x-) Luci a s jakou cestovkou frčíte? Ty skleničky bych zkusila vyreklamovat. Normálně bych tam zavolala...
Odpovědět
Profilova fotka
já tu nebudu od 2.7 do 5.7. a pak od 13.7- do 23.7., pak od 1.8.-5.8. a pak už až do svatby furt... no já si myslim že možnááá už maj zaděláno, nebo mája změnil se štěnátkem rychle názor...
Odpovědět
Profilova fotka
anetko s alexandrií..sklenička je už dávno někde v popelnici, nebudu jim posílat střepy...a všimla sem si že tam tedka už u toho píšou že 2. jakost :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sklenicka druhy jakosti je asi sklenicka na kterou se jen kouka :-|
Odpovědět
anet, kdy letíš do toho Holandska?? my budeme v sobotu na letišti v Amstru ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My ty skleničky máme a jsou v pohodě :-. Hned tu adresu napíšu Luci, a jedna otázečka, já ti oznamo posílala? =-) chtěla jsem, ale asi jsem neposlala |-| 8-( Ten dort bude nádhernej x-)
Odpovědět
Veru 2.7. takže až příští čtvrtek :-|
Odpovědět
jéé, to je škoda:( :-| a co 12.7. ?? :-N :-D :-D že by jste si udělaly ještě jeden vejletík ;-) 8-) :-D :-D
Odpovědět
taky ne :-D 7. letím zase domů :-D
Odpovědět
škoda, aspoň jsem to zkusila ;-) :-D :-D
Odpovědět
pak bychom někdy po prázdninách mohly dát nějaký srazík...
Odpovědět
jooo, to bych bralaaaa x-) tak na to mysli ju, já taky na to budu myslet 8-)
Odpovědět
jasný. Teď přes prázdniny toho mám nějak moc, ale pak něco určitě zorganizujeme... ;-)
Odpovědět
no já taky...ani nestíhám svatby holek... :-S si to taky blbě vymyslely..na víkendy-to je nápad !!!! ]-( :-N :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
:-D já jsem se byla juknout akorát na té Martinčině a bývala bych jela na Andrejky, ale to už jsem něco měla. A tím to pro mě asi končí :-D
Odpovědět
...asi jo! :-N :-D :-D
Odpovědět
doufám že už se taky bude vdávat někdo z rodiny, třeba sestřenka nebo tak, aby mě taky pozvali na hostinu... Jinak včera byla svatba tady: http://www.farmamichael.cz/ je to asi km od nás...Bylo tam snad 100 aut, samý meďouři, BMW, Porsche... projížděli jsme tam... V jedenáct ohňostroj trvající půl hodiny, no svatbička podle mě tak za mega a půl, ne li víc...
Odpovědět
tyy brďo, to je pěkný;) x-) x-) no tak to se někdo má no :-D třeba to byla nějaká ssseelebrita! :-N moje sestřenka se vdává teď v sobotu....hm, smůla..já budu zrovna v letadle! |-| :-N ale neva, já jí viděla jako malou a pak jednou na hokeji...její matka se rozvedla s mým strejdou a někam jí odtáhla..! 8-(
Odpovědět
ale pozvaná jsem byla! ;-) a nadlábla bych se ráda! :-N
Odpovědět
jsme si říkali s Tomem, hele rychle udělaj dítě, za dva roky se rozvedou, bude nějaký to majetkový vyrovnání a je to. Celá ta sranda bude v tahu...:-) No ale ne že bych trochu nezáviděla :-N to musela bejt fakt nádherná svatbička x-) škoda že mě nepozvali, aspoň na čumendu :-N Veru dovča bude lepší než svatba :-N ;-) x-)
Odpovědět
haha, tak to jste měli určitě pravdu! :-D no já si taky myslím, že bude lepší..kor když bych tam znala jen stejdu :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?