1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já přemýšlím co si dám na svatbu, půjdu na ně už někdy v červnu abych si zvykla, ale asi si nechám svoje jen trochu potáhnout jednou vrstvou gelu... a nehty u porodu jsou snad jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
Já envím Luci, já to četla v tom časáču, nechci být nějaká chytrá nebo něco, mě to taky zarazilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andrej když to je narychlo tak se to asi moc neřeší...ale pokud je císař plánovaný tak to jo, vadí to ale spíš narkóze, u epidurálu by to vadit nemělo...
Odpovědět
ne, k porodu je normálně mít může :-N marti a akryl a pryskyřice je to samý? :-N játaky jinak radši gel
Odpovědět
Profilova fotka
se schválně zeptám doma ;-)
Odpovědět
andrej proč už ani náhodou bez obrouček? Mně teda ty brejle neslušej, takže to řešit nemusím. Ale asi až bude čas vyrazím do optiky a uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
aha ;-) no u porodu jo, já mluvím o císaři ;-) Luci, jasný, no já to jen vyčetla a nějak mě to taky zarazilo, tak nevím...
Odpovědět
to ale nikdy nevíš, jestli náhodou nebudeš rodit císařem i když je to naplánovaný normálně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi je to kvůli narkóze, já taky před slepákem musela mít odlakovaný nehty a být odmalovaná...
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, no to ano, ale vzhledem k tomu, že to může potkat každou rodičku, tak tam bylo napsáno, že by měla ty nehty pro jistotu sundat nebo odlakovat ;-) ale asi v krajním případě to udělaj i tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, protože jsou hrozně křehké :-| a i když s nimi zacházíš jako v bavlnce, tak ti mohou vypadnout z rukou nebo tak a už jsou pokroucené :-| já ty nožky měla teda dost tenký a navíc mi obroučky sluší víc x-) :-D Tebe bych viděla na nějaký výraznější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem něco vypátrala - měly by být bezbarvé aby byla vidět barva lůžka nehtu - jaké je okysličení, prý stačí nenalakované na nohou, francie je ok a spousta maminek rodila s gelovými, takže asi tak...
Odpovědět
Článek se načítá
no mamka na nich má taky tenké nožičky a v pohodě, už je má dlouho a nikdy se jí s nima nic nestalo...Já jsem taky na takové věci celkem šikovná a opatrná :-) no budu se asi muset poradit v optice a uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Acha ;-) tak děkuji za info, tak to je bezva, tak to si nehtíky v klidu udělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrej jasně, nikdo ti je tam strhávat nebude ;-)
Odpovědět
panda bude rodit, doktoři najdou umělé nehty, už poleze malé panďátko, doktoři ho šoupnou zpátky a řeknou tak to ne, nejdřív musíme sundat nehtíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen by měly být kratší abys nepoškrabala mimčo víš?a taky za to prý zalezají mastičky, psaly maminky na netu..takže gel v poho ale raději kratší kvůli praktičnosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Anet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta já ani moc dlouhý nechci...mě by ti neslušelo...
Odpovědět
no ono si je necháš krátký a pak postupně prodlužuješ prodlužuješ, aniž by Ti to přišlo :-D to se mi stalo zatím pokaždý. Ale já jdu dnes taky na kraťoučký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já gelový zkusim ted kvůli svatbě a uvidim jak mi budou vyhovovat..
Odpovědět
Profilova fotka
taky je zkusím kvůli svatbičce x-) jak dlouho dopředu si je mám nechat dělat =-) nevím jestli v ten čtvrte před svatbou na ně budu mít čas, i když budu v Brně =-) já tam chodila na gelovky na nohách :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se bojim že když si nechám udělat třeba tři dny předem, že se mi to ulomí, upadne nebo něco, budu dělat tolik věcí a jinak než rukama to nejde...
Odpovědět
já jsem je tenkrát měla už dlouho a na doplnění jsem šla den před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
anet a neupadl ti žádný? já se bojim třeba jak si s tím budu mýt hlavu a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak uvidíme, nějak to naplánuji před tou svatbou :-)
Odpovědět
holky já nehty měla už několikrát, vždy je mám tak půl roku a sundám je, protože mě přestanou bavit a pak do nich jdu zas. A nikdy mi sám od sebe teda neupadl, jen když jsem se o něco fakt hodně praštila... hlavu a tak to vše budeš dělat uplně normálně jako doposud :-D :-D za dva dny už ani nebudete vědět že je máte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kamarádka s nima dělala všechno a už ani nevěděla za chvilenku, že je má ;-) a vypadá to fakt super x-) i na těch nožkách :-)
Odpovědět
na nohách s emi taky líbí, asi si je nechám na léto udělat, do žabek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je suprácký a vysrží to dlouho, akorát mě na maílčky nejde :-D páč je skoro nemám... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?