1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát si to nemůžu nějak uvědomit, jen mi to připomíná ten prstýnek na ruce :-D
Odpovědět
mně dodělali v pátek kuchyň, takže už mi chybí akorát trouba a barové židličky :-D no a ještě rychlovarná konvice atd...Už si tam pomalu budu stěhovat věci a v týdnu si dojedu koupit skleničky a tak... No a v pátek nám jdou dávat dveře x-) super x-) teď ještě tu koupelnu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je báječné Anetko x-) a budeš si pak brát na stěování dovolenou nebo budete stěhovat po odpolednech a víkendech?
Odpovědět
no si myslím, že budeme mít přestěhováno hned :-N tam bude vše nové, takže se pak přestěhujem během víkendu, ale ted už si tam pomalu můžu navozit věci, co mám doma...Jako talíře, mixéry, apod., jsou to věci co jsme dostali různě k Vánocům apod, nebo co jsme si koupili..máme je v obýváku a čekají jen na nastěhování :-D
Odpovědět
www.facebook.com/album.php?aid=18571&... jinak tady je aktuál kuchyň, snad ten odkaz půjde
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, tím líp x-) hned juknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypadá báječně x-) x-) x-) a jakou barvu máte objednanou u té sedačky?
Odpovědět
takovou světlou, krémovou x-) něco jako ty židle http://www.sednisi.cz/sedniSi.php/zid... na které čekám už dva měsíce
Odpovědět
a kdy budete mít Andrej profi fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm x-) to bude vypadat báječně, dobře ses rozhodla, tmavá by tam neseděla, protože už ta kuchyn je dost tmavá, ale bezvadná x-) x-) x-) Anetko, koncem týdne nebo nejdéle začátkem nového. Moc se těším, ten fotograf byl báječný x-) a video bude do dvou týdnů, objednali jsme si i 5 minutové video, abychom nemuseli všechny nudit tím půlhodinovým nebo jak dlouhé bude :-D x-)
Odpovědět
Nám se nezdá, že by tam ta kuchyň působila moc tmavě právě...Ale světlou sedačku jsem chtěla vždycky, tak jí budu mít a jsem ráda x-) Já si s holkama o víkendu pouštěla video ze svatby, chtěly to vidět, celé, hodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak taky pustíme lidem celé, ale třeba u P v ráci by to dloluhé asi neobstálo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-) tak to jo :-) jinak dveře...Jsem tam nakonec nejela, radši jsem šla se švagrovou na kafe, protože mi řekl Tom, že Fanda zatím bude chtít vědět jen jaké sklo. Tak jsem říkala Tomovi ať to vybere sám,přibližně jsem mu řekla co se mi líbí...No ale pak volal, že chce Fanda i barvu a mně se tam nechtělo jet :-N takže barvu zvolil Tom a jsem na to zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíš, ale myslím, že vybere dobře x-) ;-) a jaktože ty židle tak dlouho trvaj? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
TY brdo, Anetko ta kuchyn je krasna....v ty bych se skoro bala varit, jsem totiz strasny prase :-D Fakt moc hezka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
San, to si zvykneš :-D
Odpovědět
já si myslím, že není čeho se bát :-D jsem taky prase, ale taky po sobě uklidím :-D no jsem na toho Toma zvědavá, vzal si s sebou vzorek podlahy a podle toho prej nechal udělat tu barvu, tak snad to bude ok. Fanda prý říkal, že to bude pěkný, Fandovi věřím :-D No a proč ty židle tak trvaj, to necháou...Už jsem jim psala, tak prý dodavatel nějak nestíhá s výrobou, ale psal mi že by měly být minulý týden :-N tak jsem čekala a nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ze by se za takovy opozdeni byla nejak sleva??? Co? Za nedodrzeni smlouvy.... :-N
Odpovědět
no nevím nevím :-N pochybuji... Ty jo já už jedu příští týden do toho Holandska :-N to je docela šok, jsem si říkala, že je to ještě za dlouho. Musím si vyměnit prachy a nechat se pojistit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
VIdis, jak to uteklo :-) Doufam, ze vam tam bude libit ;-)
Odpovědět
švagrová vymýšlí spoustu akcí, takže věřím, že toho hodně uvidíme- V plánu je delfinárium, výstava kytek i sýrů apod. Těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Anetka pojede na výlet x-) uteklo to rychle teda, tak se pak těším na fotečky x-) :-)
Odpovědět
jojo, dohodly jsme se že budeme hodně fotit :-) Uteklo to, ale teď se mi nějak ani nechce jet, my bude smutno po Tomíkovi...Stačil mi teď ten víkend :-N
Odpovědět
teda "mi" bude smutno
Odpovědět
Profilova fotka
A jak dlouho tam budeš? :-)
Odpovědět
od 2.-7.7.
Odpovědět
Profilova fotka
kuk dnes jen zdravim, rovnám tady kartotéku po předchůdkyni a mám to na celej den, ale aspioň nemusim volat a s nikym mluvit, pořád mě ty pusa bolí... anetko utíká to hrozně, co? my jedem toho 13. na ten Kos, to je taky za chvilku..a příští týden ve čt jedeme k V svědkovi na chatu a budem tak do soboty, každej rok tam maj sraz jakože s lidma ze třídy z gymplu, tak se těšim, to je vždycky sranda... ach jo s kým já budu řešit tedka přípravy když už jste všechny vdanýýý...
Odpovědět
A jinak zatím teda v práci dobrý Luci? No tak pak jsem zvědavá na reference a fotky z dovči ;-) Prý je půlka Kosu pěkná a půlka nic moc, ale vůbec nevím :-N Taky jsme o něm uvažovali...
Odpovědět
Profilova fotka
my bude kousek od toho hl. městečka takuvidíme,ale byl to super last do 4*hotelu a na 10dní,no nekupto :-D v práci dobrý, politovali mě a právě řikali at dneska dělám jen něco nenáročnýho na mluvení tak dělám tu kartotéku...
Odpovědět
Profilova fotka
a ze starý práce mi už poslali výplatu takže tímto už jsem s nima skončila, ještě tam tedy musim s oznámkem a pro zápočták, až budu mít cestu kolem... ted hlavně už jako musim začít něco dělat na tu svatbu...představ si že sem si objednala z netu takový ty sklenïčky se srdíčkem na přípitek, myslim že je má i treisi a poslali to o měsíc později, že jim došla půl várky rozbitý...no mně se zdály divný a včera sem si rovnala věci co mám na svatbu nachystaný v krabici a ta jedna sklenička spadla ale na koberci, jen se prostě převrátila a normálně se rozlomila napůl a pak sem koukala že to vypadá že už to bylo a někdo to slepil, tak sem se naštvala, vyhodila sem to a objednala jsem si úplně jiné s vypískovanými jmény v jiném eshopu... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?