1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky, Anetko děkuji za gratulace x-) :-) Máme rozvežené cukroví, tak super x-) :-) Opravenej polštářek pod prstýnky a zítra doladíme zbytek, tak uvidíme, snad to všechno vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze tu dneska nikdo neni.. tak aspon Pandicce hodne stesticka na zitrek. Budu drzet palce, aby bylo vsechno krasny x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zapomnela napsat "preju" :-N
Odpovědět
Ja tu jsem, ale myslela jsem, ze tu nikdo neni |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já tu sem...ale za půl hodky jdu, jdeme zaplatit dovču... a včera jsme domluvili dort...tedaa se na něj těšim už teď mňam...
Odpovědět
ahoj holky:-D Nějak to tu vymřelo nebo co....a z Andrejky už je vdaná paní:-D Tak moc moc štěstí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
čuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus :-D jsem vdaná :-D :-D :-N vzhůru jsem od sedmé ;-) , spát se šlo okolo jedné. No ráno to byl mazec, bylo času, času...najednou se mělo za půl hodiny odjíždět a já na sobě neměla šaty :-D pak jsem si zlomila jeden ten nehet na levé ruce 8-( ...tak snad to nešlo moc vidět, ale mám pocit, že někde jo...Ale bohužel se s tím nedalo nic moc dělat...Pak si lidi posedali do aut, začalo se vyjíždět, fotograf fotí a najednou na mě houkne: je mi to trapný, ale já v tom vašem zamčeným baráku mám druhej foták a tašku :-D Tak se volalo Pavlovi, ten letěl s klíčama a fotograf si svoje věci vyzvedl :-D No a pak obřad, já málem bulela, ale měla jsem i záchvaty smíchu :-D to video bude vypadat teda...No focení byla sranda, to budou hrozný fotky :-D :-D :-N Mám ale fotečku i s Helenkou a Evičkou (Adua a Princezna) jsou to moje zlatíčka x-) Pak jídlo, bylo výborný x-) ale bylo ho moc Nakonec na nás udělali podraz a byl první tanec, ale snad to nebyl takovej trapas :-D :-D :-N Jo a největší překvápko byl marcipánovej dort strašně nádhernej, kterej můj manžel nechal kvůli mě nakonec udělat x-) Jinak všechno bylo perfektní, lidi chválili výzdobu, cukroví, dorty a mě :-D x-)
Odpovědět
Andrejko tak to je super:-D Aspoň budeš mít na co vzpomínat:-D A co mimisek nezlobil? A nemáš aspoň jednu fotku?:-D Myslím ze svatby:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nemám :-| budu mít až večer snad... mimísek nezlobil x-) je to moje zlatíčko :-D
Odpovědět
tak vidíš, jak máš hodné dítě:-D A nepršelo vám moc? Tady totiž (v Hodoníně i v Břeclavě) o víkendu sem tam pršelo...teď jsem se koukala do alba a zákusků jste měli plno:-D mňam mňam:-D Akorát mě v poslední době nějak zlobí žaludek, že ze všeho zvracím, tak bych se mohla jen koukat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nepršelo nám vůbec :-D x-) x-) x-) ani kapka
Odpovědět
tak to je dobře. TAdy bylo totiž hnusně. Byli jsme na narozeninách a měli to i venku a počasí nebylo zn. Ideal, ale nějvětší srandu z toho měli děcka, ty byly zaliskané až za ušima:-D Já jsem včera měla radost, protože jsme si koupili ledničku:-D A zítra budu volat odhadci kvůli tomu bytu:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mám od kamošky odsud (Adua) pár foteček http://adua.rajce.idnes.cz/Panda_a_Pa... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc moc gratuluju, Pandi.... moc vam to spolu sluselo x-) Preju vam hodne stesti a lasky do budoucna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji moc San x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi.... gratulujuuuuuu.... myslela jsem na tebe ... preju vam jen to nejlepsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... fotky ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Andrejko krásné x-) x-) moc blahopřeju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc x-) bolí mě hlava a musím se vysprchovat, včera jsem vytuhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrejkooo, hrozně Ti to slušelo, i Pavlovi, moc jsem na tebe myslela aby vám vyšlo počasí a tak, jsem moc ráda, že jste si to užili!!! a co miminko, bylo hodný? Bylas jak princezna, účes naprosto super, šaty překrásný, vůbec nešlo poznat že čekáš mímo, jíš vůbec něco ;-) :-D ? Moc Vám blahopřeju a přeju ať ta láska jen roste a sílí stejně jako Váš kluk nebo holčička! a sem tu zbyla sama svobodná :-N
Odpovědět
já šla spát z pátka na sobotu v sobotu ráno v půl desátý, spala jsem dvě a půl hodiny. V sobotu jsem šla asi v 23°° a včera taky a vůbec na mě nepadla žádná únava :-D no a jaký to teda bylo Andrejko? :-) povídej přeháněj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau anet, takže vykalená jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu už dnes do práce ale moc se mi tam nechce, už teda nejsem oteklá, ale trochu to pořád bolí a jako bonus mám rýmu jakou sem už dllouho neměla...
Odpovědět
No vykalená, tak v klídku to probíhalo, bylo to strašně fajn x-) akorát to počasí teda nic moc no...
Odpovědět
Profilova fotka
hm a má bejt hnusně až do půlky července...snad u moře bude hezky...
Odpovědět
no nevím, prej v evropských letoviskách to všude stojí za prd :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, děkuji x-) Neboj jím :-D , však miminko se už pěkně vyboulilo x-) všichni mi to na svatbě říkali :-D ale ty šaty to heky maskujou :-D x-) No bylo to mooc fajn, teda báli jsme se o počasí vzhledem k tomu pátku, ale bylo nakonec dobře, bez jediné kapičky...Jen bylo malinko chladno, ale to se dalo přežít. Na zámek jsme přijeli asi 10 minut před obřadem, tak jsme se nachystali a šlo se na věc :-D nakonec mě vedl Pavlův tatínek x-). Měla jsem ty záchvaty smíchu u obřadu, ale pak jsem musela zahánět slzičky, protože jsem si nenachystala kapesník :-D Ale obrečely to tety a maminky :-D dokonce i ta moje, to jsem čučela :-D Svědkyně nám dojetím ani nic neřekla :-D Pak se udělalo pár foteček s rodinou vevnitř a než jsme se vyfotili jen my, tak si nastoupili venku a chystali rýži :-D tedy i bublifuky a plátky růží x-) Já tu rýži měla všude :-D Po focení venku s rodinou jsme měli zamluvený zámek, tam se udělalo snad pár hezých foteček, fotograf byl báječný. Vůbec jsem se nebála, ale ke konci mě to užnebavilo, měla jsem hlad :-D Naši svatebčané byli mezitím odvezeni do restaurace, tam se občerstvili, četli noviny a kupovali lístky do tomboly. My jsme po příjezdu zametali talíř, máme střep pro štěstí x-) a úak už se konečně jedlo :-D Jídlo bylo báječný, ovšem tak velkej řízek jsem snad v životě neviděla :-N skoro nikdo ho celý nesnědl. Pak jsme se jeli ještě fotit s nazdobenýma autíčkama a pak byl první tanec, no ten jsme nechtěli, ale nějak nás do toho navezli :-D ale bylo to fajn. A pa zábava byla taky úžasná, bezvadní lidi a obsluha, nemohli jsme si vybrat lepší místo na hostinu x-) Spát jsme šli okolo jedné, ale lidé šli spát okolo půlnoci, my jsme ještě schovávali věci a pomáhali muzikantům s balením. Měli jsme tam zamluvený pokoj, což bylo fajn x-) Akorát když jsem se šla převlíct, okolo šesté, tak mě P vyšněroval z těch šatů. já si převlíkla prádlo, dala tričko, hledám rifle a ejhle :-D v tašce nebyly...Naštěstí jedna sestřička se nepřevlíkala, tak mi svoje půjčila a druhá mi zajela pro moje domů, jinak bych se asi musela šněrovat zpátky :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) Luci, neboj, jeste jsme svobodny dve ;-) Andrejko, vazne ti to seklo, ted jsem koukala do velkyho alba a bylas kocka ... brisko vazne neni skoro videt :-) Ten uces byl moc peknej, decentni... Hlavne jsem rada, ze vsechno klaplo a hezky jste si to uzili x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty šaty fakt báječně maskují :-D ten účes jsem v podstatě nechala na tetě, jen jí dala pár foteček a chtěla tam ty kvítečka, ale jina to udělala podle sebe x-) je šikovná, ale nechtěla nic zaplatit ]-( a to česala mě,obě maminky, obě družičky, svědkyni a babičku...
Odpovědět
Andrejko tak je bezva, že to vše krásně vyšlo a že je z Tebe vdaná paní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?