1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Ja ci taky klukaaaa :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja taky....ale s mym stestim to bude urvana copata ulicnice :-N
Odpovědět
Sany :-D :-N no me to bude ve finale jedno, hlavne kdyz to bude zdrave, ale spis se prikĺanim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedina moje nadeje je, ze ja jsem byla vzdycky hrozne klucici...takze bych z ni udelala copatyho ulicnika :-D
Odpovědět
mně je to poslední dobou jedno...Jsem chtěla holku, ale známý maj tak krásnýho klučíka, že jsem svolná i ke klukovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo hlavně zdraví, ale taky bych radši aby to mimčo bylo kluk...
Odpovědět
Profilova fotka
Nedavno jsem videla na senzamu, ze v Americe zacinaj prodavat tehu testy, kde se da zjistit, jestli je to kluk nebo holka....spolehlivost pry 80%
Odpovědět
no to se mi jako ale vůbec nelíbí takovýhle věci
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli myslis kvuli potratum...tak to nic nezmeni, protoze se to da zjistit az po tretim mesici, tudiz "pozde" na to neco udelat
Odpovědět
no nevím no, stejně se mi to nelíbí to si rovnou můžu počkat až mi řeknou co to bude doktoři ne?:-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to urcite....spis jde asi o to, ze je to podle hormonu, tudiz (aspon pro me) spolehlivejsi nez oko doktora.... Tomu se mimi musi dobre natocit a nic neschovavat, aby se vedelo :-D Ja jsem zase tak strasne zvedava, ze bych to urcite chtela vedet co nejdriv
Odpovědět
no já ani ne...Já bych to chtěla vědět jen kvůli tomu jakou barvu mám nakupovat :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Anet asi tak nejak :-N
Odpovědět
marti už jsi se pustila do těch naušnic? :-) teď se do nich stejně už nepustíš, když jdete zejtra pro štěňátko, co? :-D
Odpovědět
Anetko... jeste jsem neobjednala :-N jsem ostuda co |-| ale brzy napravim... ted jeste dodelavam jednu vec pro vas ze svatby a pak budu mit jenom cas na nausnice, psa a Vas :-N :-D
Odpovědět
no to jsem zvědavka :-D jestli Ti to pejsek nerozkouše všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja abych vedela na co se mam tesit a jak na brisko mluvit :-) Pejsek se stehuje zitra, ze jo?
Odpovědět
Pejsek bude navlikat se mnou :-N :-D bude mi smodrchat uzle :-N :-D Sany,... tak , tak x-) uz aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To se od nej za celej vikend urcite ani nehnete...budete se mazlit a onuchavat o 106 x-) :-D
Odpovědět
Sany, to si pis a cely tyden jeste potom.. mam dovcu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, no tak aby nezacal Maja zarlit :-D Ani nevis, Marti, jak ti zavidim x-) x-)
Odpovědět
Sanynko.. no spis abych nezarlila ja:-) pac jak to tak slychavam.. tak Maja bude ten rozmazlovaci a ja budu ta vychovna :-N :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha...no ja si klidne reknu, ze budu prisna, ale jak vidim ten kukuc, tak uz rozmazluju :-D Ja myslim, ze aspon ze zacatku z nej budete hotovy oba :-D
Odpovědět
Sany to je jasny... ja uz ho ted beru jako nase dite :-N x-) Ale ja nechci aby lezl na postel a pohovku, ale Maja mi rika, ze az nebudu doma, tak ho tam pusti... jsem rikala, ze budeme lezet u nej v pelechu :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To znam :-N U nas byl vzdycky zakaz - postel, loznice a gauc... Gauc jsme koupili novej, takze na ten starej ma ted vysadni pravo...v loznici spi, od ty doby, co byla smutna z odchodu naseho kokra...jen ta postel se zatim drzi...Ale na ty TRVAM! :-D
Odpovědět
No ja to tak chci taky proste, tak snad nepolevim... :-N
Odpovědět
Holky jdu se pomalu rozloučit a jelikož se tu už minimálně do neděle neukážu, tak chci Andrejce popřát krásnou bezproblémovou svatbu, ať se vyvede všechno jak má a užijte si ten nádherný den a úžasné první dny manželství x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Papa valim domu
Odpovědět
Anetko ty si to taky krasne uzij na damske jizde x-)
Odpovědět
Jojo děkuju, snad jo, pokud mi bude dobře...A vy si užívejte pejsánka a hodně foťte x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?