1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
protože si na ně nemůžu zvyknout...Ale teď je mám teda nasazené :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravý vás totální lazar...teda nebudu vám popisovat jak dlouho mi ten zub páčil ven, ale teda hnusný to bylo, taťka pro mě měl přijet ale chcíplo mu auto, takže sem jela domů přes hodinu sama v mhd, s nateklou půlkou ksichtu, fakt bezva...no a mám tu pusu tak zhmožděnou že akorát můžu pít brčkem, víc ji neotevřu...a pořád to mám oteklý, vypadám jak když mám v hubě tenisák...no takže dneska to vybírání dortu bude veselé...ach jo :-( ale sem na práškách, beru po 6hodinách 2panadoly a jeden ibáč, to mi poradila jedna mámy známá co dělá anestezioložku...ale stejně to bolí... anetko a sany písněte mi do ip tu adresu jo?
Odpovědět
Anetko to je taky mozne.. ja teda od te doby co jsem chodila na rehabky ( musim zaklepat ) tak mam pokoj. a mam i ten krk uvolnenejsi!!! A taky ty pocitace a to osvetleni v kanclech ]-(
Odpovědět
Luci fuuuuuj... chudatko!!! Ale hlavne, ze to je ted a nezjistil to pred svatbou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to je mi te lito, chudacku |-| To musel bejt mazec... A nemuzete jit na ten dort jindy? Vzdyt po tolika prascich musis bejt uplne mimo =-) Me taky boli oci nejvic u pc a u cteni...
Odpovědět
Luci zuby osmičky mám taky všechny venku...Takže vím, o čem mluvíš...Akorát mně teda po každém trhání nasadil penicilín...
Odpovědět
Profilova fotka
no oni maj hlavně od zítra rekonstrukci a řikal že bud ted nebo až v září a to sem zas nechtěla riskovat že mě to začne bolet třeba na dovče...sem myslela že to bude jak minule, to sem nebyla oteklá vůbec a bolelo to jen ten den...jako naši mi nakoupili přesnídávky a pribináčky ale já nedám do huby ani lžičku tak mám smůlu, můžu jen to co proleze brčkem.. ale včera jsme vybrali dovču, pojedem na ostrov Kos na 10dní ;-)
Odpovědět
Marti je to určitě z toho sezení u PC a osvětlení 8-( adresu máš v IP ;-)
Odpovědět
jo včera jsem šla z lékárny a potkala jsem Lůcu s Honzou, šli akorát na ten 3D ultrazvuk ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetko na ten mám alergii, ale mám doma v záloze antibiotika kdybych tam dostala zánět, ale doufám že nedostanu..byl hodně hluboku ten zub no a nebyl ještě celej vylezlej tak ho půl hodiny páčil, aby ho mohl chytit těma kleštěma...no paráda, ale jako nejhorší byla ta cesta domů, trmavaj hezky drncala, pak metro bylo dobrý, ale když sem jela busem už domů tak sem myslela že budu brečet, páč to už přicházelo k sobě a tady sou v silnicích dost díry... zblblá nejsem, akorát vypadám jak dement jak to mám oteklý no...a holt musej ochutnávat za mě, bohužel tam jindy jít nemůžem, ta paní hlavní cukrářka tam pak není až někdy o prázdninách...
Odpovědět
Juuu ale asi porad chlapik, co x-) a nechali si ho natocit na DVD Luci ty brdo:( hnusny zazitek |-| taky me to ceka... ale dle Tveho popisu ho radeji necham narust |-|
Odpovědět
Profilova fotka
marti nech, tu první co mi trhali před rokem ta byla venku celá a šlo to rychle a v poho, jen že tahle už neměla kam, rostla mi do tý sedmičky před ní...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No hruza :-( Ja mam dva moudraky a necham si je...bolely, kdyz rostly, ale zdaleka ne tolik jako tvoje popisovany trhani...takze se mnou hezky zustanou
Odpovědět
Profilova fotka
mas tu adresu v ip
Odpovědět
Profilova fotka
já bych si je taky nechala, oba byly úplně zdravý,ale mě se nevejdou do pusy, už tedka sem cejtila jak se mi ty zuby křiví...a to mi jako malý vyrvali půlku zubů aby se mi tam vůbec vešly a nosila sem x let vyndavací rovnátka...no ještě mám dvě dole, ale ty zatim nerostou a doufám že se na to ještě dlouho nechystaj...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo děkuji, ještě mi chybí andrejka...
Odpovědět
Jojo, je to chlapák prej :-) mně se taky nevešli do pusy a ten jedem mi taky vůbec nekoukal, takže mi to musel rozříznout kůži na kříž a ten zub navrtal a tahal:-S
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasny... ja mam od prirody o tri zuby min a i kdyz jsem nosila rovnatka, tak se mi moudraky hodi, aspon se ty zuby tak nejak sesoupnou... No doufam, ze se to brzy zklidni... zuby jsou fakt na bolest nejhorsi... A chladis si to?
Odpovědět
Tak to je super.. a uz maji vymyslene jmeno =-) Jinak me jedna osma leze do tvare, ale opravdu pockam.. za to utrpeni mi to nestoji |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no anetko to je taky dobrý, fuj...sem řikala že já do toho manželství jdu totál vybraná - pihy mi vyřezali, před třema rokama mi vyndali slepák, moudráky venku, už fakt nic nemám ;-) :-D jů taky bysem chtěla kluka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, Anet :-( Ti zubari jsou snad od prirody sadisti :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hm mám na tom co chvíli takovej ten sáček co se dá zmrazit...ale na ten otok to moc nepomáhá...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-D :-D Jaky maj vybrany jmeno?
Odpovědět
Profilova fotka
můj zubař je hrozně hodnej, je tzo náš rodinnej kamarád, chodíme k němu všichni a byl na mě fakt hodnej, ještě mi večer volal jak mi je...se bál chudák skoro stejně jak já když to trhal...
Odpovědět
no hele dalo se to přežít, klidně bych na to šla znova ;-) protože jsem tam předtím měla pořád záněty a musela jsem tam každej den jezdit...No a za týden od vytrhnutí bylo po bolesti a po všem... ;-) navíc když by Ti dělali všechny 4 najednou, tak už je to operace pod narkózou ;-)
Odpovědět
Sany budou mít Honzíčka po tatínkovi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anetko to dělali jedný známý, jenom ty spodní, sekali jí to v narkoze a byla tejden v nemocnici a ještě další dva vypadala jak když jí někdo zmlátil, měla od tváří a ž na krk obrovský modřiny...
Odpovědět
Profilova fotka
anetko hlavně že máš odo toho pokoj, já sem ráda že je venku ted holt musim být statečná... my bysme taky měli po tatínkovi Vašíka ;-) ale jak ho tak znám, tak jemu se povedou určitě dvě holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No narkoza je sice hezka, ale kdyz to prijde k sobe, tak to boli uplne stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
Honzik je pekny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?