1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Konecne to jede ;-) Andrejko.. zitra posilam balicek, tak mi prosim dej vedet az dorazi, posilam postou, pojisteny, tak snad dorazi.. mas tam tu fontanu, nejake prekvapeni a svatebni dar:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to se budeme těšit teda x-) x-) x-) děkujeme a vědět určitě dám ;-)
Odpovědět
Nemate vubec zac prdlousku... ale nevim kdo z toho bude mit vetsi radost z Vasi rodinky :-N :-D tak pa letim domu
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak to jsem zvědavá :-D papa ;-)
Odpovědět
Dobre ranicko... tak se konecne dostavam do sveho rytmu a uz mi tolik nevadi vstavat :-N :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) no mně teda vstávat trošku vadí pořád :-D
Odpovědět
Anetiii.. no to me taky, ale ne tolik :-N :-D
Odpovědět
no mně trochu v tom vstávání pomáhá to, že je světlo ;-)
Odpovědět
No tak to kazdopadne v zime to bude na houby |-| me dnes teda probudila ve 4 hodiny hrozna rana, jak byl vitr a prselo, tak pruvan zabouchnul dvere |-| jsem se lekla, ze jsem si snad cvrnkla do gati :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D to muselo být vtipné :-) já jsem se probudila uplně zpocená, jaký bylo hnusný dusno :-| Už aby byl pátek :-) x-)
Odpovědět
Anetko, tak me byla docela zima... asi jak to fucelo.. :-S Jojo ja uz se taky hrozne tesim na patek x-) x-) :-)
Odpovědět
Tak u nás to zas až tak nefučelo bych řekla, nebo jsem to nepostřehla :-D To víš v tom podkroví je v létě na padnutí :-| Musím ve čtvrtek upíct ještě buchtu, Tomík mi naloží masíčko a v pátek hurá směr Budějovice x-) už se těším až ty bobinky zase uvidím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Anetko, to verim.. me staci to podkrovi tady v praci.. vcera tu bylo na padnuti, tak dnes je to nastesti oukej... x-) No tak to si to moc hezky uzijte.. my jdeme dnse grilovat s Johany..tak se taky tesakuji x-) mam na to silenou chut x-)
Odpovědět
Já teda přemejšlím co mám koupit všechno za maso...Určitě kuřecí prsa a krkovici, ale co dál to teda nevím...:-/ ani nevím, kolik nás tam přesně bude...A taky tam mme nějaký ty vegetariánky :-D A Míša bydlej v baráku? nebo kde grilujete? Jinak my máme kancl do stráně, což je super na léto...Jsem vlezla do nějaké kanceláře naproti a málem to se mnou šlehlo
Odpovědět
Aneti to nefim, ja vzdy neco koupim az kdyz to vidim... a vetsinou delame ty kotlety s kosti... jee a v nedeli Misa grilovala Lilek.... a nebo bych chtela dnes koupit cuketu.. rajcatka si muzete ogrilova x-) x-) Jj.. bydli tady v primestske casti;-) vetsinou kdyz je leto, tak jezdime my tam a v zime naopak :-N :-D Tak to je parada.. tak my mame nejhur tady v podkrovi, jinak vsude jinde to maji super.. ;-) to jenom my musime vzdy vychytat to nejhorsi ]-(
Odpovědět
No nějaké tyhle lilky a cukety bysme ogrilovat mohly, pro ty vegetariánky :-D my většinou grilujeme krkovici nebo ryby...:-) a nebo jsou taky dobrý kuřecí křidýlka...No uvidíme, něco vymyslím... Lucky švagrová jak porodila tak prej říkala nikdy více, že to byla šílená bolest :-S
Odpovědět
Dobré ráno, kočeny, tak grilovačky se tady plánují...dala bych si, kam se můžu nechat pozvat??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Fakt joooo :-S to je mi lito:( ale pockej treba na to brzy zapomene!!!!! Kamaradka co rodila tu Anicku, tak rikala, ze by sla klidne do druheho :-N asi je to clovek od cloveka no ;-)
Odpovědět
AHoj Mončo, můžeš k Budějovicům :-) Máme tam celovíkendový minisraz z VŠ... (asi 10 ženskejch :-) )
Odpovědět
no tak mě to jednou určitě bude bolet jak sviň :-S :-N
Odpovědět
Anet, tak to uz neni minisraz ne :-D ;-) Jeee rybu grilovanou jsem jeste nemela =-) Hoja Moni ;-)
Odpovědět
ale je to minisraz, do třídy nás chodilo asi 38 holek a 3 kluci :-D
Odpovědět
a rybička je dobrá, pstroužek nebo losos x-) x-)
Odpovědět
No, vida, Budějice...no, trochu z ruky, ale co bych pro kus žvance neudělala, že?? :-D A jak jste se tady měly celou tu dobu, co jsem neměla čas vás ani pozdravit???
Odpovědět
tak tady to taky moc nejede poslední dobou, takže si o nic nepřišla :-) No ale jinak tam jede i kamarádka z Třeště, to od Tebe nebude zas tak daleko, co?
Odpovědět
Marti a Míša s Lukym jsou svoji nebo ne?
Odpovědět
Aneti nene... ;-) Misa asi zatim nechce.. pry az bude Johany vetsi ;-) Dnes se to tu malinko rozjelo :-N :-D
Odpovědět
No, Třešť je od nás cca 70 km na západ, takže už taky celkem dálka :) No nic, si na vás do Budějic vzpomenu, jak paříte :) A jak se vám pracuje??
Odpovědět
No i fotky Ti pak ukážu Mončo :-D aha, tak to jsem myslela, že bydlíte blíž k tý Třešti...;-) Pracuje se mi na nic, moc mě to nebaví :-D Potřebuju dovolenou :-) nechápu jak může být dovolená jen 5 týdnů, to je strašně málo!!! A to mají někteří jen 4, že... ;-) nechápu No tak to se jí ani nedivím, taky bych se nechtěla vdávat s malým dítětem na krku :-|
Odpovědět
Moni a vzpominat muzes i dnes :-N :-p No pracuje se mi dnes docela dobre :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?