1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluji Luci x-) x-) x-) užívej si volna
Odpovědět
Dobré ráno :-) Luci gratuluju... ;-)
Odpovědět
Bre konecne patecni ranicko... Luci jeste jednou gratulka x-) ;-)
Odpovědět
no aspoň že už je pátek :-N
Odpovědět
Co je v plánu na víkend?
Odpovědět
No dnes po praci jdu tapetovat, vecer jdeme zase kalit, takze pristi tyden chcipnu, :-N :-D zitra jedeme za Sonnickem a v nedeli prijdou Johankovci.. tak se na ne tesankuji x-) A co vy mate v planu a co vubec baracek x-)
Odpovědět
Baráček dobrý, příští týden dojedeme koupit materiál do koupelny a pak pomalu začneme s koupelnou, až budou mít obkladači čas. No a taky by měly být do 14ti dnů dveře...Máme se tam zastavit a domluvit se na barvě, skle apod. Možná zítra pojedeme za dědou do Čechtic, psala jsem i sestřence, jestli nechce přijet, že bychom něco ogrilovali a tak ;-)
Odpovědět
A kdy si toho psa teda budete brát? Příští pátek jo?
Odpovědět
Anetiii ty brdo.. tak na tu koupelnu se tesim,... jsem zvedava jak to bude nakonec vypadat.. a budou teda tamty obklady x-) Juuuu grilco bych si taky dala.. hmmmm.. tak mozna v sobotu x-) Jj.. pristi patek, uz se docela tesim:-) bude to teda uplne jiny zivot, ale myslim, ze to zvladneme v pohode:-) hlavne to bude doma zive x-) :-N :-D
Odpovědět
No asi jako ty obklady budou, ještě jsme koukali po jiných, ale rozhodneme se až to uvidíme naživo...;-) Jojo, s pejskem je to veselejší, my s ním chodili pak hodně na Rabyň na pláž, koupali se s ním, bylo to fajn :-)
Odpovědět
Jsem do ted balila baliky na postu.. hrozna pruda 8-( Ale prisel cepec a vypada slusive :-N :-D
Odpovědět
No jasne... ja se taky nerada rozhoduji z obrazku :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Jakej čepec? :-N
Odpovědět
http://www.ptakoviny.net/2684 :-D Pro Jitku:-)
Odpovědět
nejde mi to otevřít ;-( nu neva...Kdy, že se vdává? 20.? A Hanča jede 19. na dovču :-)
Odpovědět
Jee to je skoda.. ale je to takovy ten cepec co nosili zensky na spani... ;-) s krajkou a cervene prouzky;-) Jj.. 20.. a No Hanca se maa.. x-) myslim, ze leti s tatkou ;-)
Odpovědět
jojo, s taťkou na ZAkynthos, chtěla poradit něco ohledně Řecka, tak snad se jim tam bude líbit... Jo aha, tak ten bude JItce určitě slušet :-N
Odpovědět
Anetko, tohle je cepec:-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
No snad jooo.. ja bych taky chtela na Zakynthos x-)
Odpovědět
my jsme tam byli předloni...Znovu bych tam už nejela, protože jsme to celý projeli, ale bylo to pěkný...Mně teď přišli nabídky na ty SAE, ale jako teď je tam strašný horko, to bych tam stejně teď nejela...A navíc mě asi láká víc příroda než ty stavby, takže možná se radši zase přikláním ke Kubě nebo Řecku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Luci,gratuluju, já budu snad mít splněný semestr v pnděl,když dám ten poslední zápočet,bojím bojím...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda, že máme svatbu až za týden, mám prsty od vteřinového lepidla 8-( Jinak krásný den...
Odpovědět
Tak to jsem zvedava co vyberete.. ale urcite budete spokojeni,... ted tu byla Johany a ta tak za ty tri dny vyrostlaaaa.. a zase vonim po miminkovsku x-) Andrej, ze ty toho P chces prilepit k sobe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Marti, kdybys ty ruce viděla, tak pochopíš, že bych se k němu radši přivázala :-N
Odpovědět
Andrej tak zkus na to technickej benzín...:-D MArti určitě vybereme něco super :-D toho se nebojím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
technickej benzín nefunguje :-D P mi to trochu vyčistil a za chvilku jdu čistit zase :-N Snad to do svatby pustí, ted jsem podepisovala balík a to bylo umění se podepisovat tak, aby ty prsty pošťačka neviděla :-D Došly figurky, akorát ženich se oddělil od nevěsty 8-( takže to bude muset P nalepit, už na to vteřinový lepidlo nešáhnu :-D
Odpovědět
to je divný, že nefunguje, tomáš říká, že funguje na všechno a je fakt, že jsem s tím omývala kliky u oken, jak byly oblepené tou chránící izolepou a šlo to
Odpovědět
Profilova fotka
no z těch prstů mi to nešlo :-| P ho ale zkoušel jako první...Pak mi to dělal něčím jiným a celkem to šlo, tak uvidíme...
Odpovědět
tady byla zase buřina, chtěla bych jít večer na tu večeři, ale na zahrádku, když nebude hezky, tak se mi nikam nechce ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?