1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jo vy jste vlastne daly asi tri lahve, co :-N :-D Pandice, Ty mas jediny stesti, ze jsi tenkrat nemohla, jinak bychom Te v tom taky vykoupaly :-D :-p Andrej nebuuuuj na 20. jsem zaridila slunecno, obcas oblacno;-) prijemne ovzdusiii a bez deste ;-) kde by se taky ten dest porad bral, kdyz se to ted vyleje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nám lejt určitě bude, jak na potvoru... :-S
Odpovědět
Co to kecas.. jeste s timhle se nervuj 8-( ]-(
Odpovědět
ale nebude a dost, jakojá chci prostě krásný počasí, nebudu sedět pod pergolou jak zmoklá slepice a v baráku v troubě taky grilovat nehodlám ;-) No tři láhve, hm to asi jo, to je naše klasika :-N ale s tou třetí já už teda mám co dělat
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tím nenervuju, na to mám jiný věci :-D akorát nevím, kdo nám řekle přípitek, nikdo to nechce dělat... |-| :-(
Odpovědět
Pandi mel by otec nevesty no :-( ale tak at ho rekne Pavel a Ty stuj vedle nej, to bude mit take svoje kouzlo.. my jsme to rekli po tatinkove proslovu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my nic říkat nechceme :-N No na té minulé svatbě, P bráchy to říkal P otec, nechápu proč, ale on kvůli tomu ted nechce...a nikoho jinýho nemáme :-| jen snad moji mámu, ta se k tomu nějak slavně taky nestavěla, ale řekla, že když teda nebude nikdo jiný, tak že to poví...
Odpovědět
mně ho říkala svědkyně ;-)
Odpovědět
Hmmm.. tak to je dobry argument od mamky... Andrej tak jenom reknete, ze dekujete, ze jsou tam s Vami a at se krasne bavi ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svědkyně mě požádala, at to po ní nechci :-D :-N takže ta taky padá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ani to nechceme říct :-D :-D já už tak budu vystresovaná až až :-D
Odpovědět
Hele tata se toho priserne bal celou noc nespal, 14 dni pred stresoval a pak to rekl tak nadherne, ze i mamka na nej v tu chvili byla hrda a brecela... Tata me dostal a necekala jsem, ze to rekne tak nadherne!!! A priznal i to, ze podil na me vychove ma jenom ona, tak to me fakt s Majou a mamkou dostalo x-) a ani se mu neklepal hlas.. Tim chci rict, ze az bude ta situace, tak on to nekdo udela x-) A jak jste to vyresili s tou maminkou a pritelem =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Andrejko nebudes.... ten den si nadherne uzijes!!!!! ]-( x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No někdo bude muset, ale kdo? :-D :-D no nevím, nějak to dořešíme... Marti, to do IP
Odpovědět
Promin ;-) ja si to pak uvedomila ;-) Hele a nebo to nahrajte na kazetu:-) :-D
Odpovědět
j bych se tím nestresovala...Mně svědkyně nejdřív slíbila, že ho řekne, den před svatbou mě přemlouvala ať to po ní nechci, tak jsem jí říkala, že ať si dá panáka a uvidí a pak se do toho nakonec pustila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nějak to vymyslíme :-) snad nás někdo z toho vysvobodí :-D
Odpovědět
Alkac rozvaze jazyk jako prd :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já pít nemůžu, tak to fáákt musíme nechat na někom jiným :-D
Odpovědět
Tak prostě řícct jednu větu a nebo ten proslov neříkat vůbec...Co by se stalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to zase prej bejt musí ]-( no co vám budu vykládat... :-D :-p
Odpovědět
Tak jenom vstante a reknete dekujeme a je to :-p ;-)
Odpovědět
tak ať ho prostě řekne P. ne?
Odpovědět
Aneti taky bych to tak videla... to zvladne rict jedno slovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tooo by asi tay nestačilo :-D ]-(
Odpovědět
jakto?! :-N
Odpovědět
Ajeje,... kdybys vse musela delat podle toho jak to ma byt.. tak to nikdy neudelas ]-(
Odpovědět
Damy jdu domu.. paaaaa .. slunce v dusi :-D
Odpovědět
no tady už zasejc leje...JDu za 15 minut, tak snad přestane :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyy, tak vám musim říct že po 4hodinovým čekání a hodinovým zkoušení, kdy mě docela dusil to mám za 3! semestr splněný a ode dneška mám prááázdninyyy...teda v po jdu do práce takže flákat se nebudu ale učení zas až koncem zářííí!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?