1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
My to máme asi jen na chvíli, je to od půl druhý na chodbě :-N
Odpovědět
Jeje.. a ja ji tam osahavala :-N =-)
Odpovědět
Anetko jo taaak.. no tak to je v pohode :-D a to mate skoleni a nebo tu zkousku uniku :-N :-D
Odpovědět
já teĎ občas na něj šahnu Lucce, když už je na co šáhnout x-)
Odpovědět
no asi jen nějaké rychloškolení
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, u tebe mi to nevadí :-D :-D ty jsi ta vyvolená
Odpovědět
Luci ma pekne brisanko.... a prijde mi, ze ji narostlo jenom brisko,.. ale porad z ni mam dojem takovyho trhlouna a prdlousku :-N :-D
Odpovědět
Andrej ufff.. tak to jsem rada, abys mi priste neurazila pazour :-N :-D x-) jinak je to na tom videu slyset jak Ti to rikam :-N :-D
Odpovědět
jo furt se těší až to vyprdne a opijem se :-N :-D a přibrala fakt jen na břichu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt??? :-N :-D :-D
Odpovědět
jó, ta už se na to třese :-D
Odpovědět
Aneti to je dobre teseni:-) prcka frkne tatovi a vy se budete nalejt :-N :-D :-D :-D vsak to je dobre... clovek by to asi nemel tak zrat, jinak by se z toho zblaznil ;-) Moc ji to slusi, ale je fakt porad stejna, ikdyz jsem ji videla jen jednou a to poradne.. jako kdyby to bylo ted jak tam zere toho hermelina :-N :-N :-D :-D :-D to byla sranda.. a ted je tam kamoska, tak jsem nechala od nas pozdravovat toho barmana :-N :-D HEJL :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A už ví přesněji, co to bude? =-)
Odpovědět
hotovó
Odpovědět
Hejl :-D myslíš že si nás jako pamatuje jo? :-D
Odpovědět
Andrej: na velkým UTZ jim řekli kluk, pak ta doktorka řekla, že nevidí kouličky a 17.6. jde na 3D, tak už to snad bude 100% ;-)
Odpovědět
Anetko no nevim, ale rozhodne tam to co zazil s nikym jinym nezazil :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak snad to bude brzo vědět x-) x-)
Odpovědět
no to asi ne no :-N ale já už si tu ostudu naštěstí ani moc nepamatuju :-N akorát vím, že jsi pořád chodila telefonovat a pak sis asi dvě hodiny tajně šuškala s Hančou :-D :-D :-D
Odpovědět
Co kendas kecko jedna.. to byla Jituna :-N :-D :-D ja i dam ostuda, ja jsem se naopak naramne bavila a nej byla Luca:-) totalne na kary, z niceho nic :-N a pak jak zrala ten hermous, fakt a manzovi nezvedala telofoun :-D :-D :-D
Odpovědět
no to byla na kaši pěkně teda :-D možná si ten hermouš radši neměla dávat...A s Hančou si si začal Ty a zajímalo by mě kdo položil dotaz o sexu ve více lidech =-) :-N :-D
Odpovědět
ale víc si fakt nepamatuju :-N :-D jen že jsme si objednaly strašně moc těch uzených mandlí
Odpovědět
Coze =-) =-) =-) ty jo to si vubec nepamatuji... ale joo mozna matne.. jsme tam vedly rozhovor o necem asi dlouhou dobu ale o sexu nic nevim :-N :-D
Odpovědět
tak to si asi zrovna telefonovala, takže jsi z obliga, nicméně si pamatuju, že do rozhovoru si se pak zapojila :-D
Odpovědět
Anetkooooooo :-D ty fole.. no tak aspon, ze jsem to nezacala :-N
Odpovědět
Ale koukam, ze si pamatujes nejvic.. ale neprislo mi, ze bychom byli nejak moc nality :-N :-D
Odpovědět
No tak my s Lůcou asi trochu prdlý byly, ale Lůca teda asi nejvíc...Vy jste vůbec nepily :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, už to leze na povrch :-D tady je boží dopuštění :-. :-. :-x hrůza...já se bojím, jak bude v tu naši sobotu... |-|
Odpovědět
no jak by bylo, hezky bude ;-)
Odpovědět
tady padaly kroupy když jsme byly na obědě, ale teď už zasejc svítí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?