1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jsem nevedela... Jen vim, ze nektery chovatele, maj vystavy jako podminku pro budouci majitele Duplikat nevim, ale ta stanice uz je zrusena...mozna nekde na urade... Ale vubec nevim kde... Ted uz je to fuk, je to babicka, ale je skoda, ze za mlada nechodila...je to kocka :-D
Odpovědět
Můj děda má taky jednu takovou papíračku, to je kráska (on jí má jako mysliveckého psa) x-) teď jí bude rok a všichni chovatelé z různých akcí říkaj ať s ní jde na soutěže, že určitě vyhraje x-)
Odpovědět
Sany, tak ona to nerekla primo, ale taky se nas ptala, jinak by nam dala nestandartniho;-) Jeee Anetko, tak at to zkusi.,.. ale co vim od te kamaradky co maji Ruzu, tak pry to je hrozny, jako vsude, kde rozhoduje rozhodci, ze na jedne vystave suvernenne vyhrala a na druhe propadak... protoze se jednomu nelibilo to co durhemu 8-( to me dost stve, ale co no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Musi se to brat s nadhledem...proste jako ze srandy a kdyz vyhraje, tak dostane aspon nejakou mnamku a kdyz ne, tak se taky svet nezbori... Me fascinujou ty postarsi damy, co tim zijou na plno...takovy ty majitelky nacesanejch vyfoukanejch pudlu, co jsou ostrihany, jak zivej plot :-D
Odpovědět
Jdu na O.
Odpovědět
Sany fuuuuuj to nesnasim.. stejne jako novinu, ze prodavaji psy ve zverimexech ]-( ]-( ]-( No jasny.. ja potrebuji abychom meli aspon dve VD, kycle a potom nejaky zkousky a muzeme nechat uchovnit.. Brou chut.. ja uz byla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou psi ve spouste zverimexu, Marti... :-| V Parizi je jedna ulice, ve ktery jsou jenom kramy s zivejma zviratama...krom klasiky - kralicci, fretky, mysi, morcata...tam maji stenata, kotata, jednou jsem videla i opicky Ale jsou znami tim, ze jsou to nekvalitni zvirata...prave ten nas kokr byl z obchodu a bylo videt, jak nemocnej porad byl a mel i takovy zvlastni rysy, ktery by kokr mit nemel
Odpovědět
Sany.. jas nevim proc se to nepovazuje za tyrani:-( to me stve, kdyz je tam pak vidis:( jak nemam kocky rada, tak me to sere, kdyz je tam vidim.. ted to smrdi:( lezi tam jak lazari ]-( bych ty lidi taky zavrela.. mi rekni kdo si toho psa koupi, ja bych ho tam v zivote nekoupila... nic o nem nevis o jeho rodicich 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
achoj kočenky, nějak mě bolí břicho |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Prave, ze kupujou, jenze to je ten problem...tam prijdes s ditetem, co se chce podivat na stenatka...prilepi se ti na sklo, zacne jecet, ze ho chce, rve, breci, vali se po zemi... Rodice vezmou (tady se dela, co dite chce) psa jako housku v krame... Nic o tom nevedi, dite se o to starat nechce, pak ho strcej do utulku nebo trci sam doma a ceka ... Nikoho nezajima ke komu ten pes jde, jestli jsou na nej pripraveny, vybaveny... O ni se tam o ne staraj, to jo...je jich vic pohromade...hrajou si... ale me vadi to, ze si jdes pro psa, jak pro noviny...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pandi... neco spatnyho si snedla?
Odpovědět
Profilova fotka
ne žaludek, ale miminko...no uvidíme, bolí mě i hlava... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak nic nedelej a odpocivej
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budu odpočívat, musím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze to uz brzo prejde...to sjou ty zacatky asi
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je jasný, ale lízátka pomáhají celkem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidis, a to si je nechtela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jim nevěřila :-D ale dnes musí P koupit nový :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Skoda, ze nedelaj protiblici cokoladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joo, to by bylo fajn :-D akorát já ted na čokoládu nemám moc chut, jsem měla od začátku těhu až tento týden čokoládu poprvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A mas neco na co mas ted pri tehu chut? Naco , co musi sehnat budouci tatka i v deset vecer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No můžu se utlouct po ovoci a zelenině...tolik jsem toho snad nikdy nesnědla a ryby můžeme :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja mam i bez tehu :-N Ale aspon to vyslo na idealni ovocny obdobi, ted nebudes vedet, co driv... Pandi, uz ani ne tyden a ty budes dalsi novomanzelka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už to oba chceme mít za sebou :-D už se na to hrozně těšíme jj, začínají na záhonu jahůdky x-) a bude hafo hrášku... Tak já ovoce a zeleninu mohla vždycky, ale ted to teda žeru po kilech :-D
Odpovědět
já bych nechtěla mít v těhotenstvá ještě větší chutě na čokoládu než mám teď...Já mám na čoko snad i závislost, jak je u mě poblíž nějaká načatá, tak nemá šanci...Teď jsme si po obědě koupili ještě zmrzlinku :-N mňam, dobroučká :-N za chvíli máme BOZP 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mamka neměla chut na sladký vůbec v těhu...tak to mám asi po ní, ale třeba gumový bonbonky si dám ráda x-)
Odpovědět
Anetku fuuuj BOZP nesnasim :-N :-D ale my to mame vzdy na 6 -7 hodin 8-( Andrej ze by holcicka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite to dopadne podle vasich predstav :-) Doufam, ze budes vypravet... A pocitej s tim, ze ti bude kazdej osahavat brisko :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mám pocit, že to holka bude, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě žádný moc nemám a nikomu na něj šmatat nedovolím ]-( :-D kromě vyvolených lidí :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?