1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi |-| to je mi opravdu líto...to je zlé :-| ale třeba se to upraví a bude to v pořádku... já jsem byla na zkoušce účesu, mám melírek x-) a nebylo mi zle v autě :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je tu někdo... vladi držim palce,když vám daj na určitou začni hledat jinde... andrej jak je? už se ti tto krátí co? já se učim na čtvrteční opravnou zkoušku, Vašek je furt doma a nemocnej...dneska sem vyráběla svícínky, docela se povedly myslim...a jaký budeš mít účes?
Odpovědět
Profilova fotka
účes je překvápko :-D a trošku i pro mě, teda formu vím, ale detaily jsem si musela domyslet :-D no dnes jsem zvládla cestu celkem dobře, jsem si koupila ty lízátka proti nevolnostem a asi mi pomáhají x-) ale víkend stál za to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi líto..no tak hodně lízej, třeba to má fakt efekt...já mám náladu na prd...v neděli mám narozky,ale protože je V nemocnej tak to budem slavit až později...tak to budou narozky na prd... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je škoda, ale neboj, to oslavíte později a bude to super ;-) ale chápu, že tě to mrzí... no nevím, možná je to jen můj pocit, prostě jsem si řekla, že to pomůže a je to možná psychikou, ale i tak dobře :-D x-) a jsou celkem dobrý ;-) to je fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hlavní že pomáhaj...a už roste pupík?
Odpovědět
Dobré ráno :-) Vidíš pandí, už sis je měla koupit dávno :-D
Odpovědět
Dobre ranko.. ja jsem dnes prastena pytlem... mela jsem vstavat v 5.45 a misto toho jsem vstala v 7.11 a zaspala a nemuzu se probudit |-|
Odpovědět
no já včera usnula v devět, chtěla jsem se koukat na Havanu, tak mě Tom vzbudil, tak jsem si musela k tomu sednout, ale usínala jsem i v sedě, no nicméně jsem to tak nějak dokoukala a usnula jak zabitá a ráno se mi taky nechtělo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) No pupík myslím malinko, ale včera mi strejda řekl, že to na mě vůbec nejde vidět :-D tak nevím. Martinka mi na svatbě říkala, jakej mám pupek a nikdo jinej to na mě nevidí :-D :-D :-N To je tím počasím blbým ]-( já snad začínám počítat s tím, že bude lejt :-(
Odpovědět
mně se nezdálo, že bys měla nějakej pupek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím, já vždycky měla takovej pupík malinkej, jako zvětšenej podbřišek, ale to mám po mamce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Andrejko tady je vedro k padnuti 8-( |-| Tak ja nemyslela pupek.. Pupek mela Luca... ale bylo to na Tobe videt x-)
Odpovědět
včera jsem aktivně pomohla tchýni se senem a málem sem se pak ukejchala k smrti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, neblbni, když máš tu alergii, tak se tomu raději vyhýbej |-| no ono je dusno, jsem koukala, že má být až 27 stupnů...Ale je tak všelijak a má zase pršet 8-(
Odpovědět
No jsem jí chtěla pomoct no, ale příště na to prďákuju, je to fakt opruz ta alergie... venku je teda dost velkej hic a jen ať klidně prší, když jsem v práci, ale tady je úplně modro :-D tak z toho zatím asi nic nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně at neprší příští sobotu :-D
Odpovědět
Tak tady je uz pod mrakem, ale dusno je porad 8-( Anet a mas nejake prasky? =-)
Odpovědět
mám xyzal ale neberu ho :-N ;-) a avamys sprej, ten si občas stříknu Neboj Andrej, příští sobotu bude krásně ;-)
Odpovědět
Anetuli.. ty trdlo, koukej to brat, at si neuzenes astma:( a nebo si nech mimo sezonu pichnout tu injekci x-)
Odpovědět
nechci do sebe cpát žádné prášky ;-) já se s tím nějak vypořádám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky nejsem příznivcem léků, ale na alergii bych teda léky brala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u P v práci bude v září pátá svatba :-D :-D :-N
Odpovědět
se jim to v tý práci nějak rozjelo ne?! :-D
Odpovědět
Andrej jste rozpoutali vlnu svateb... No na alergii jedinou dodrzuji leky.. jinak taky ne.. pac se za prve bojim toho astma a nevydrzela bych to |-|
Odpovědět
já už jsem měla jednou astmatickej záchvat, když mi bylo asi 14 ;-) od té doby nic, jen rýmička :-D
Odpovědět
Rymicka :-D ;-) a jaky to je Anet?, Jak se to projevuje? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nějak jo, za tři roky nic a ted tohle :-D se tam ted furt cpou cukrovím :-N :-D
Odpovědět
no dusila jsem se, nemohla jsem vůbec dýchat, takový sípavý dýchání hnusný, byla jsem pak asi 3 dny v nemocnici, od té doby ok ;-)
Odpovědět
Anetko fujy.. tak to muselo byt hodne neprijemne.. tak doufam, ze uz to nikdy mit nebudes ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?