1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Sany nejen sobotu, ale i patek a vcera od 22 hodin nedele 8-( Jak uklizeli a stehovali =-)
Odpovědět
už mě naplno chytla alergie :-S ch jooo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chapu, to je opruz...a mate za to aspon nejaky premie nebo neco navic? Mame jeden pokoj navic...neco jako pokoj pro hosty. Byla v nem priserna knihovna obrich rozmeru, kterou se rozhodl pritel uchovat jako vzpominku na pladi nebo co...a vzhlem k tomu, ze z ty mistnosti delal asi pul roku sklep, pudu a skladiste v jednom, tak jsem bouchla do stolu, vsechny kramy jsme vyhazeli, co si nenechal vyrvat z rukou jsem odnesla do sklepa...knihovna se rozlozila a sla do kontejneru... Dali jsme tam stul, takovy policky na knizky....a je z toho pracovna a zustala postel, takze i pokoj pro hosty... Ted jeste premyslim, jaky tam dam fotky do ramecku...proste dekorace a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chyba - vzpominku na mladi
Odpovědět
Anet ajaja... me prave opustil.. tak jsem rad.. a mas prasky =-) Sany nemame.. rekli, ze misto penez nam dali v patek nahradni volno, ktere nam jeste zkratili o pul hodiny 8-( do dochazky.. takze mi chybi pul hodina, ale nadelavat si ji rozhodne nebudu ]-( Sany.. tak ted jsem se dneska poprve pobavila.. te tam vidim, jak to vse vyhazujes a on tam stoji :-N a ty mu to trhas z rukou :-N :-D
Odpovědět
Marti prášky jako mám,a le neberu je :-N asi budu brát jen ten nosní sprej
Odpovědět
Jinak jsem na volbach sjela Slumdog millionaire.. a vyborny film.. jsem za posledni dobu nevidela lepsejsi x-)
Odpovědět
ještě jsem neviděla...;-) včera u nás doma padly na téma dovolená Spojené arabské emiráty, tak uvidíme kam nakonec vyrazíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko - tam byl tchan pred loni s pritelkyni a byl z toho dost otravenej...pry tam nic neni, jen pisek, beton a vedro na chcipnuti...ale zase si privezli haldu znackovejch kopii :-N Marti - no to vas teda vytrhli :-p Jinak nebylo to tak, ze ja bych vyhazovala a on koukal....bylo to tak, ze ja stala ve dverich s pytlem na odpadky a on bral postupne vsechno do ruky dal to na postel jakoze to nechame , pak na me kouknul, ja zakroutila hlavou a rekla, dej to sem! a hodila to do pytle :-D Ja proste nehodlam doma skladovat stolety kramy, 15let stary hadry a olamany modely auticek nebo skutru... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ten film, mame doma stazenej uz asi mesic a porad se k nemu ne a ne dokopat :-N
Odpovědět
No já právě slyšela od kamaráda, kterej tam byl loni, že to tam bylo super... ;-) tak nevím no, asi prostě každej hledá něco jiného ;-) a každému něco jiného vyhovuje... Sany mně přijdou ty chlapi fakt stejný všichni, sběratelé všech možnejch kravin 8-( nejhorší je můj bratranec, co ten si schovává za krámy to snad už ani není možný.
Odpovědět
Sany film vrele doporucuji :-D Anetko, tak to by bylo super neeee ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Muj deda je to samy...nedavno dali k prodeji byt, tak musel vyklidit sklep....tata rikal, ze z toho byl plnej nakladak...a to je ten sklep mrnavej! A od ty doby, co tam bydlej, tak deset let myslim...tam sel tak 2x a to jen pridat dalsi bordel 8-( No kazdej hleda neco jinyho...ale ja na dovoleny nemam rada ty komplexy hotely=u ze kterejch kdyz vylezes, tak nikde nic
Odpovědět
no ale tady zase klidně můžeš na výlety apod. ne jako někde v egyptě, takže jako na víc jak týden bych tam asi nejela, ale možná bych se tam podívala ;-) jinak jsme se včera o tom jen zmínili, ještě fakt vůbec nevíme kam se nakonec rozhodnem...stejně pojedeme nejdřív od půlky srpna... V červenci jedu do toho Amstru a pak se snad taky budeme stěhovati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevzalo mi to pozdrav, tak ještě jednou....Dobré ránko ;-)
Odpovědět
Hojda Andrejko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda :-D dnes jedem zas do Brna, snad to nebude tak hrozný, jak v pátek... :-|
Odpovědět
ahoj andrej
Odpovědět
Co tam??? Co se stalo v patek? =-)
Odpovědět
blinky blinky
Odpovědět
Profilova fotka
na zkoušku účesu a melír ;-) no cestou tam jsem zvracela jednou a cestou zpět dvakrát...navíc mě bolela šíleně hlava...Už mám ty lízátka, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
no to jsem zvědavá na reference na lízátka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsou dobrý, nepoznáš, že to není normoš roksový lízátko ;-) ale zatím jsem si dala jen dvě, tak uvidíme
Odpovědět
tak alespoň že chuťově jsou dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, i když já moc lízátka nemusím, ani tvrdý bonbony...
Odpovědět
ahojte holky jsem doma a totálně vytočená a nasr....á:-/ Kvůli té hypotéce jsem potřebovala novou pracovní smlouvu. Býv. ředitel mi slíbil, že do konce června budu mít smlouvu na dobu určitou a od 1.7. mi dá na dobu neurčitou. Tak jsem s tím počítala (celkem je nás ve škole 5,kterým to tak slíbil) a dneska jsem se od p. zástupkyně dozvěděla, že nová paní ředitelka (která je učitelkou na té škole a novou ředitelkou od září) nám chce dát smloluvy na doby určité. Takže hypotéku zjevně nedostanu a ještě budu muset zaplatit pokutu jako odstupné z bytu za 50 000:-/ Ve čtvrtek se s ní máme sejít tak jsem zvědavá, co mi řekne, když jsem už 3 místa odmítla, protože jsem věřila, že splní co býv. vedení slíbilo:-/
Odpovědět
Vladi ajaj:-( tak to je mi fakt lito |-| tak se s ni zkus domluvit.. nebo uvidis no.. ale je to na houby a ten stary riditel tam uz neni? =-)
Odpovědět
není tam:-/ Ve čtvrtek si s náma chce dát schůzku tak jsem zvědavá, asi to bude boj a nepříjemné sezení, ale jestli mi tu smlouvu nedá tak si budu hledat jiné místo :-|
Odpovědět
No tak to by asi chtelo.. nebo bych ji rekla, jak se veci maji, ze Ti to slibili a kvuli tomu bys musela platit pokutu.. treba budou lidsky ;-)
Odpovědět
no zástupkyni to přesvědčilo byla z toho sama přejetá, tak uvidím, ale co to vím, tak mám nechuť a averzi ke všemu:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?