1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Dobré rááááno....tady je dneska polojasno, sluníčko zatím svítí...snad to chvíli vydrží :)
Odpovědět
Dobre rano.. tady prsi a zima 8-(
Odpovědět
tady občas vykoukne sluníčko:-D A mám radost, protože asi za dva týdny pojedu na náfštěvu k ségře do Českých Budějovic na exkurzi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady docela svítí sluníčko,pěkný :-) Vladi,ty máš ségru v Budějovicích? já mám taky radost,protože se to tak nějak v mým osobním životě konečně vyřešilo a jsem za to ráda :-D
Odpovědět
Jani, jj mám:-D Přestěhovala se tam. A co ty? Co sis vyřešila? Nechceš vyřešit i ten můj? Občas si fakt nevím rady, asi by to chtělo nějaký duševní očistec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočky, tady je nádherně, to nemohlo tak svítit včera těm chudinkám nevěstám 8-(
Odpovědět
Andrej ááále někdo mi říkal, že červen je nejlepší a he není! Druhý víkend prší prší jen se leje nebo je zatáhlé. Takže červen bych jako záruku dobrého počasí nebrala:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no pak už nemůžeš brát žádný měsíc, protože o prázdninách má lejt a být hnusně skoro furt :-D
Odpovědět
Andrej já vím já vím, jen mám radost že se počasím potírá další blbost, co vypustila z pusy jedna osoba:-D Stejně je to počasí poslední dobou divné....
Odpovědět
Profilova fotka
no nikdy dopředu nemůžeš říct, že tohle datum bude hnusně a tohle datum nádherně...Ten červen byl takovej nejstabilnější, ale už to taky neplatí :-| hlavně at na naše datum neprší :-D
Odpovědět
snad nebude, ale ikdyby tak vám bude pršet štěstí! ;-) Ikdyž bych osobně víc brala to sluníčko. Nemám ráda, když je pod mrakem a je dusno jako teď...v úterý jdu na výlet s jednou třídou, je to asi 7 km, 5,5 lesem, tak doufám, že bude přijatelně, jinak nás sežerou komáři :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,no vyřešila jsem si jednu zamotanou situaci v osobním životě,byla jsem zamilovaná do jednoho irského kamaráda,co se známe docela dlouho,jsme si blízký a nevěděla jsem,jak se na to on kouká,včera jsme měli takovou noční konverzaci,tak se to mezi řádkama vyřešilo a jsem mooc ráda,i když zůstanem jenom kamarádi,ale i tak si toho cením,protože přátelství s ním pro mě znamená strašně moc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to je asi ten Ir, co bydlí v tom New Yorku? Kdysi jsem měla vztah na dálku, ale už bych ho nechtěla....já prostě chci mít T. u sebe:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,je to tak :-) ale jak říkám,přátelství si u něj cením víc,stejně by to kvůli tý vzdálenosti nešlo.
Odpovědět
tak ještě, že jsi to tak vzala:-) Já si přidala něco do alb, ale nevím jestli o nezůstane jenom u toho snu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když z toho tak nějak vyplynulo,že z jeho strany jsme jenom kámoši a jinak nic,tak jsem to vzala,hodně mi na něm záleží a nechtěla bych ho ztratit kvůli něčemu,co by stejně nemělo perspektivu
Odpovědět
njn...není kamarád jako kamarád a hlavně dobré kamarádství se těžko a dlouho buduje a lehko a snadno ztrácí.....já se v poslední době přesvědčila, že kde není důvěra, tak nemůže být řeč o jakémkoli vztahu, nemá to prostě perspektivu a bez důvěry, tolerance a komunikace to nejde...takže si važ toho, že jste aspoň přátelé, je dobře, žes to tak vzala ;-)
Odpovědět
kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě,to máš přeně pravdu,jsme si blízký jako kamarádi a to pro mě znamená strašně moc a jsem ráa,že o tak je :-) letím se učit,papa
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla na nákupu ;-) ted jsem povečeřela a právě začalo pršet ]-(
Odpovědět
Adrej aspoň se ti bude líp spát:-D Tady bude asi taky pršet....jdu si nachystat véču:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady asi pršelo taky,ale nějak jsem to nezaregistrovala :-)
Odpovědět
brý ráno
Odpovědět
Breeeee ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Kde steeee =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady... Ja myslela, ze se budem dneska jenom zdravit :-D Jakej byl vikend?
Odpovědět
Vikend byl tak pul na pul... zabavny a zaroven nudny... kvuli volbam :-S
Odpovědět
ahojec holky jak se máte? Já mám dneska v práci havaj:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to si tam trcela celou sobotu? =-) My jsme zase stehovali a vyklizeli, takze taky spis pracovni vikend a ani do toho kina jsme nakonec nesli, protoze jsme byli mrtvi :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?