1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Andrej to byla ta vanilková s tmavším dřevem, malinká ale krásná x-) x-) Jinak mi tu Tom usnul, tak jsem zvědavá, kdy se dokopeme k tomu, co mám v plánu:-D Jaj nervíky znám moc dobře:-/ To jsou prevíti:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak ta musela být krásná x-) :-) a co máš v plánu, to zní záhadně :-D :-D no já jsem takovej malej nerváček, vším se hrozně trápím :-| chjoo
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej,to znám,taky si někdy dělám hlavu z věcí,ze kterých bych nemusela a tak :-| Vladi,prozraď,co máš v plánu,zní to záhadně,fakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no z tohodle by se trápil každý, ale já ted nemůžu, chudáček miminko, má být v klidu...a navíc je mi zle a asi taky z nervů a já si tu svatbu chci užít... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko,neboj se,to bude v pohodě,dopadne to podle vašich představ,já tomu věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo Jani ;-) hlavně aby počasí vyšlo :-D
Odpovědět
Andrejko určitě vyjde všechno včetně počasí na jedničku. Já se taky často trápím a dlouho...hodně věcí nemůžu zapomenout anebo se přes ně přenést. Tak to má asi většina z nás-( Ahoj Jani:-D Doufám, že mi vyjde to Brno tento měsíc:-D Chtěla bych do Ikeii a do Kiky mrknout se na nějaké dekorace do bytu:-D Dneska jsme si koupily dva regálky pod umyvadla na ručníky:-D Tak mám radost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já se trápím až extrémně...jsem citlivka. Vlaďenka je celá natěšená :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Andrej tak mi to přej, vždyť ty musíš být taky budoucí novomanželko!:-D Hele, já si třeba moc beru tu tchýni a švagrovou, už to trvá dlouho a pořád mě to štve a mrzí, ale nic s tím neudělám....snažím se hodně pracovat a teť budeme běhat kolem toho bytu, tak mám radost a včera jsem si koupila želičku Tefalku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já tak natěšená nejsem, se spíš těším na přestavování pokoje :-D Tefal máme taky x-)
Odpovědět
tak vidíš, vždycky si musíš najít vztyčný bod B na který se budeš těšit a když za ním půjdeš, tak časem zmizí to trápení okolo:-D Mě tu žehičku doporučil pán v obchodě:-D Mě to běhání baví už jen proto, že budeme sami bez dohledu a bez řečí, co a jak máme dělat...dneska mi řekl, že počítá i se svatbou, že si mě chce vzít, jenomže nevím z čeho si na to našetříme, když budeme splácet úvěr:-D Andrej kde to vlastně máte - myslím ten obřad? Teda jeslti to není tajné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,to by bylo skvělé,kdyby ses dostala do Brna :-) Andrejko,budu držet pěsti,aby počasí vyšlo,ale snad jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vladi, v Jaroměřicích nad Rokytnou, na zámku ;-) tak třeba vám něco přispějí rodiče nebo ne? Snad ano Jani, chceme se fotit v zahradách x-)
Odpovědět
Andrejko tak to máte krásné místo obřadu, ten zámek je krásný a zahrada taky. Možná nám přispějí naši, od T. rodičů bych to asi nechtěla :-S Je to daleko ještě, teď se musím soustředit na tu práci a začít někde studovat navazující studium:-D Jani já bych chtěla, jen nevím kdy a jak se tam dostanu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidíte a už vítě, kdy by to asi mělo být? za rok, dva...
Odpovědět
Tom chce za dva. Možná něco našetříme, možná by nám naši připlatili, jenže je tu to ale....já bych si ho vzít chtěla. Dokonce bych chtěla mít krásnou svatbu, ale momentálně jsem na tom tak, že si to neumím představit, pokud tam budou ty dvě ;-( To se radši nevdám než aby mi zkazily můj den..a mělo by to být s nervama a přetvářkou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíš, třeba se to zlepší a nebo jim to řeknete dva týdny dopředu a bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Andrej,to bude nádhera!!! Vladi,tak vy už takhle přemýšlíte o svatbě,ju?moc držím palečky :-) to u mě to jen tak nebude,protože vždycky dopadnu tak,že ti,na který si myslím já,jsou buď zadaní a nebo jsme jenom kámoši.
Odpovědět
Ale to je Andrej jedno:-) Každý máme něco tak buď se mi to splní nebo ne...ty si ten svůj den snaž užít co nejvíc to jde a jestli tam náhodou máš nějakého kazisvěta tak na toho kašli a přehlížej ho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už nejsi s Pavlem Jani? =-) Vladi, jj, snažím se o to a budu ;-)
Odpovědět
Jani já to taky tak jednu dobu měla, kluci co by o mě stáli tak pro mě byli jen kamarádi a zase o kluky, o které bych stála já, tak pro ty jsem byla kamarádka:-D Uvidíš, že to jednou přijde:-) Jak jsem řekla Andrejce, já bych se vdávala, ale v poslední době mi nad dvěma lidma chybí nadhled a už ho ani mít nechci takže já zatím svatbu neplánuju, prostě se to nějak vyvrbí, pro mě je teď důležiá práce a ten byt ten mě teda stojí úsilí a nervy, ale zase budeme sami a pak budem mít klid.
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, zařidte si byteček a ty práci a pak uvidíte x-)
Odpovědět
jj:-D včera jsem o tom mluvila s Marťou, že je lepší ten byt zařizovat postupně, to se pak člověk víc raduje a těší a ty dva to víc stmelí, než když mají všechno najednou:-) Takže postupně. A práce mě celkem baví, jenom už občas melu z posledního, chtělo by to ty prázdniny a oddech na chvíli :-) A jinak už je Andrej líp? Myslím, jestli to zvracení ustalo?
Odpovědět
Profilova fotka
zvracení ted ustalo, ale v břiše se mi to pořád honí, musím ležet, jinak by šla večeře ven :-S no nevím, ty drobnosti určitě, ale hlavní věci je lepší koupit hned, prostě to komplet vybavit...pak nejsou finance a nebudeš se tam cítit dobře :-| aspon já to tak měla v tom velkým bytě....
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko,nene,nejsem,už přes měsíc. a jsem ráda,že je to za mnou. Akorát teď je to takový složitý,postupně jsem se zamilovala do jednoho strašně fajn chlapa,ale bude tam problém už kvůli vzdálenosti a navíc nevím,jak se na to on kouká,jsme si blízký jako kámoši,ale to je asi tak všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak at brzy najdeš muže života x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím,ale uvidíme. jednu chvíli jsem uvažovala Markovi naznačit,jak to cítím a tak,ale radši ne :-D přátelství s ním pro mě znamená hodně a nechci to zpřetrhat. Vzdálenost by byla fakt velkej problém,bydlí až v NewYorku :-( ale původně je to Ir,tak bych se aspoň občas podívala do svýho druhýho domova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je celkem už dálka... :-| ale třeba by to nějak udělat šlo ;-) občas je dobré se svěřit, abys pak nelitovala... já jdu hajat, tak brou noc kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa :-)
Odpovědět
Krásné ráno prdíci:-D Tady je dneska zataženo brr:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?