1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
:-D tak tam všechny zaúkoluj...Já jsem tak ráda, že mám dneska jen do jedný a přesto se to strašně vleče :-(
Odpovědět
No jo, volby..jsem se u volebních lístků pobavila tak, jak už dlouho ne :-D
Odpovědět
já jsem to ještě ani neotevřela :-N |-|
Odpovědět
No já svoje taky ne...a už asi ani neotevřu :-D :-D :-D
Odpovědět
jakto? =-) :-)
Odpovědět
ty si to hodila do kotle , že jo? :-) přiznej se :-D :-N
Odpovědět
No to nemůžu tak veřejně přiznat :-N :-N :-D
Odpovědět
:-) potvoro :-) jé jak já už chci dnes vypadnout,... Jak dneska jedeme koupit ten dárek, tak na mě prý muž počká v bene, tzn. že tam zase budeme dvěma autama, jak magoři 8-( asi si pak dojdu s kamarádkou na kafe, když se nebudu muset ohlížet na něj 8-(
Odpovědět
No, to jsou komedie, my jsme s manželem to samé. Jedeme k našim na návštěvu, ale vždy tak, že já svým autem a on svým taky....taky si připadám jak magor... Vy jdete dneska oslavičkovat, že??
Odpovědět
jojo, jdeme na ty 40. už se těším na vínečko, je to vinárna, tam bude určitě dobré :-) protože ten chlápek má taky rád víno ;-) přesně Moni, kdyby uměl řídit i pes, tak jede za náma třetím autem :-N no nicméně kamarádka mi zrovna napsala, jestli se nechci stavit na kafe, tak když to vše stihnu, tak se za ní stavit můžu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu vás jenom pozdravit, ve škole je blázinec kvůli těm oknům:-D Jinak pohoda celkem:-D Včera jsem si koupila dřevěný regál do koupelny a dneska si jdu koupit žehličku a taky mi dnes oznámili, že dostanu bonus k výplatě...a to sem ráno myslela, že do školy ani nepřijdu, jak mi bylo nic moc:-D
Odpovědět
Ahoj Vladi, jo, po odměnách apod. se rázem zvedne pracovní morálka co, to znám 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
No, Anetko, vínečko bych si taky dala.....dneska si ho odpustím, ale zítra si dáme, s manželem, na naše výročí, ehm, opožděně :) Vidíš, kafíčko bych taky mohla dneska zvládnout...ale nechám si zajít chuť, asi vyhraje učení. A s tím psem je to trefný :-D Bylo by to tak i u nás :-D
Odpovědět
Aneti, já jsem ráda to ano, ale ta holka z té diskuze co se pořád naváží do učitelů jak nic nedělám a kolik máme ta je fakt mimo mísu. Ségra má ekonomickou fakultu a já bych to třeba studovat nešla, ikdyž je v tom logika. A ona zase říká, že by nešla studovat naši fildu, to je prostě teorie a milion možností, což jí se nestane. Mě ale zase přijde ten jejich systém co je jim jasný jako gulage:-D Prostě ta paní je fakt k.o., řekla bych to slušně - je to mimoň:-D Anetí pěkná fotka v profilu:-) Koukala jsem i na fotky Martinky co má ze svatby a pěkné....akorát ten fotograf bydlí bohužel dost daleko od nás a hlavně kdo ví jestli se já vůbec vdám:-)
Odpovědět
Vladi já nevím, ten fotograf jel za MArťou taky přes 100km...;-) tuším Moni no jo vlastně, vy už jste měli v úterý výročí, no jo, Ty jsi se vlastně vdávala o měsíc a něco dřív jak já :-) Tak dodatečně vše nej a ať to klape x-) Vladi ať si každý myslí co chce o jakékoliv pracovní pozici. Stejně nikdy nemůže objektivně soudit, dokud si to na vlastní kůži nevyzkouší ;-)
Odpovědět
Anetí, díky. My jsme si na to ten den ani jeden téměř nevzpomněli :-N Jen jsme si večer řekli, že máme vlastně výročí :-D :-D Tady se začíná jaksi zatahovat, že by déšť???
Odpovědět
Tady to na déšť ani trochu nevypadá, ale kosa teda venku je...:-/ No já jsem zvědavá, jestli my si vzpomeneme na naše výročí :-D :-) nejlepší je, že máme výročí svatby a za 12 dní pak výročí chození, ale to už fakt neslavíme...:-) :-N
Odpovědět
To by bylo docela zvláštní, slavit výročí svatby a datum chození :-D Takovej dobrej cvokhaus..my jsme nikdy ani chození neslavili....my na to moc nejsme :-N A svátky taky nedržíme :-D
Odpovědět
no my to jako taky nějak neslavíme, spíš si zajdem na veču a tak, ale vzhledem k tomu, že na večeři chodíme tak jednou týdně, tak to jaksi ztrácí význam :-D
Odpovědět
No to asi teda ztrácí :-D :-D Dřív jsme taky hodně chodívali, taky snad každý týden, ale teď, posledního 1,5 roku se potkáváme až když už nikde nevaří, takže nic :-D :-D :-D Vařím doma :-D :-D :-D
Odpovědět
no my si vždycky zajdem tak v pátek, když jedeme na nákupy :-N jinak se doma vidíme až tak v osm, to sice ještě vařej asi, ale to se mi teda nikam nechce, už většinou ležím v posteli a čučím na seriály :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D to by mě už taky nikdo nedostal.... :-D :-D :-D :-D Jak už ležím, jsem nekompromisní :-D
Odpovědět
Už se Ti to krátí, že?? Já ještě 2,25 hodiny. A volal mi kamarád, zda nezajdeme na kafíčko, tak zajdeme, zajdeme, učení počká :-D :-D :-D
Odpovědět
No tak my cely zivot budeme slavit vyroci svatby a chozeni :-N :-D mame to ale dobre zarizene, coz :-) Hoja Vladi.. k nam to mel 120 kilasku a jeste jezdil v kolone ;-)
Odpovědět
Moni máš recht, jdi na kafčo, učení nemá nožičky, jak říká Sanynka :-) Tak papa, hezký víkend děvčata :-)
Odpovědět
Cusky.. ja jdu na volby 8-(
Odpovědět
No jo Marti, ale jestli bydlí na západ od Vás tak k nám by to měl o další čísla navrch:-D Ale tak třeba se na něj jednou obrátíme, nevím, jestli jo, protože budeme splácet ten byt a vztahy s T. rodinou jsou jaké jsou takže kdo ví jak to jednou bude a jestli svatba vůbec bude:-D Ale beru to už s nadhledem asi proto, že budeme konečně sami:-) Ale fotky dělá nádherný opravdu, nejvíc se mi líbila ta s balonkama a u toho auta:-D Ikdyž pak bych musela říct, že se mi líbily i další a další fotky:-) Ale je to i o tom, že jste Marti oba fotogeničtí to taky dost udělá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tady se zase nakecalo =-) :-N P má košili a kravatu x-) sestra šaty, druhá půjde asi nahá :-D a já zvracela a zvracela cestou do Brna i z Brna... 8-(
Odpovědět
Andrejko tak to je mi líto, mimi se asi něco nelíbí nebo třeba je to kombinace i s nervama a podvědomím...já se dneska zamilovala na první pohled ..........do kuchyně:-D:-D Andrej už sis splnila svou občanskou povinnost?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nesplnila a ani nesplním, kvůli volbám nepojedu až za Brno ;-) jaká se ti líbí? no asi od nervů to bude, ale tohle nejsou nervy ze svatby, ale z něčeho jinýho...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?