1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
a za toma taky
Odpovědět
tak už jsem Ti dala asi 5 hlasů
Odpovědět
:-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by se mi taky líbilo, věci tam mají nádherný x-) a za 50 000 si tam určo už pokoupíš ;-) i když je to dražší. No těch milion hlasů pro ni taky nechápu, asi má hodně kámošů zrovna na netu :-D
Odpovědět
holky já se s Váma loučím, už zas kvůli Vám nestíhám...pa pro dnešek
Odpovědět
Anetko packo kocko ;-) a diiiiiky ;-)
Odpovědět
Andrej kdy bude dalsi fotka prcka a kdy Vam reknou co cekate =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, jsem objednaná na 7.7. protože pan doktor má skoro celý červen dovču ;-) a to by snad už mohl vědět, jestli je tam pindík nebo ne :-D papa Anetko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a máme fotku ted z nedávna, ale P má ted moc práce, tak nestíhá ani naskenovat...tak snad po svatbě to hodím na koně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
7.7. ....to budu na dovoleny a nedozvim se to ;-( ;-( ;-( ;-( A vracime se az na konci cervence...
Odpovědět
Profilova fotka
třeba mi to ještě neřekne, ale už by mohl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
včera se mi líbila ta paní, co jsme u ní byli na návštěvě, ptala se nedávno P mámy, co chceme za svatební dar a ta řekla, že neví a že máme málo místa :-D a my to včera té paní potvrdili a ona: a to vám děda nemůže tu půlku nechat, snad se už ženit nebude, ne? :-D :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ta je dobra :-D A ma tak trochu pravdu, ne? :-N
Odpovědět
No tak to pravdu ma urcite x-) a kor kdyz cekate prcka... No tak to uz byste mohli vedet, kdyz se nebude schovavat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to má, ale stejnak by se ta dědova půlka musela celá přestavět a nevím, jak by na to ted byly finance...ted tam nejde bydlet... A navíc nemůžeme po 85 letým dědovi, aby ze svýho odešel :-| no asi přestavíme svoji část ale ta jde jen minimálně, ale pak zase budem přestavovat tu druhou...ale budem to asi muset udělat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A proc by se to jeho muselo prestavovat?
Odpovědět
Profilova fotka
San, protože je to starej barák, kamenný zdi,takže zima, to chce zhodit a udělat nový...chceme jen nechat střechu, navíc uspořádání pokojů je hrozný :-| obrovská ložnice, nám na nic...A navíc tam není ani kuchyňská linka, prostě hrozně velká investice, chcem to udělat, ale až to bude volné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm... no na zacatek to staci...stejne byste meli prcka vedle postele i kdyby tam bylo mistnosti deset... A az trosku povyroste, tak uvidite, jak co bude
Odpovědět
Profilova fotka
tak to můžem zůstat ve svým, to nemusíme stěhovat dědu ;-) jen to naše je malý no...teda rozlohově ne, ale na pokoje...
Odpovědět
Holky tak ja razim, zitra nejsem... mame ty volby, ale odpo se pripojim pres noutbook x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem myslela, jako ze zatim se k vam vejdete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zítra v Brně, tak taky nejsem. Tak papa Marti ;-) jj, zatím se vlezem ;-)
Odpovědět
Dobrééééééééééééééé rááááááááááááááááno :-)
Odpovědět
Ahoj Mončo :-) Já mám dneska jen do jedný kvůli volbám x-)
Odpovědět
No já minimálně do tří, včera jsem byla skoro do šesti, takže to už je jedno :-) Ale do jedný, to by mi taky bodlo, bych se mohla aspoň delší dobu učit :-D Kde jsi byla tak dlouho? To vypadá, jak kdyby ses někde dovolenkovala :)
Odpovědět
No mě to dneska taky bodne, jedeme koupit tomu kamarádovi dárek a potebujeme úchytky ke kuchyňským dvířkům a pak se musím zkrášlit a tak :-) chápeš :-D Dovolenka mě čeká první až za měsíc, teď jsem měla jen hodně práce... :-| Škoda že není v práci víc dovolené, bych jezdila každý měsíc :-N
Odpovědět
Hola... videly jste kozicha??? Ma 63 hlasu :-N ]-(
Odpovědět
neviděla :-D
Odpovědět
tak marti tak hlasuj hlasuj :-) tam si můžeš na registraci vymyslet jakýkoliv jméno a jakoukoli adresu a můžeš hlasovat :-N
Odpovědět
jj.. vlozim se do toho n volbach:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?