1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se udivila nad tou fotkou cislo 6, nevesta s kozichem...
Odpovědět
Sany to ja taky :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Navic uz ma 23 hlasu... =-) :-D :-D Uz jsem ti taky dala hlas ;-)
Odpovědět
asi nejsi přihlášená ;-) proto se ti fotka neukázala
Odpovědět
Dekuji.. mrcha.. to musime prepalit pred ni :-N :-D
Odpovědět
marti mám jí v přátelích tak si jí tam najdi, nebo Ti jí pošlu...;-) jinak andrej to v Bene je krám s luxusním spodním prádlem a tam si vyberu teda vždycky a hned x-) protože tam co kousek, to skvost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uprimne si Marti myslim, ze mas vazne nejhezci fotku, ale vyhraje to nejaky mimino... jakmile jsou tam ty obri kukadla a slina, tak jsou z toho lidi na mekko :-D
Odpovědět
Nene.. vyhraje to kozich :-N :-D uz ma 32 hlasu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi pro ni hlasujou ze srandy nebo co???????? :-D :-D :-D :-D :-D :-.
Odpovědět
cože?! http://www.obnovtesatnik.cz/galerie-f... uááááá :-N
Odpovědět
tak je fakt, že třeba potřebuje nový šatník
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, taky ti to nejde.... podle me muzes zkopirovat jen fotku, kterou si sama vlozila... ale hadam, ze je to taky kozich :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jooooo :-D
Odpovědět
a ten shrbenej "chlap" je taky dobrej :-N
Odpovědět
fuuuuuj.. to radeji at prohraju s uslintanym harantem nez s kozichem =-) =-) =-) =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon vidis, ze to absolutne neni o hezky fotce...proste dalsi svindl...kdo ma vic znamejch vyhrava 8-(
Odpovědět
přesně žádná soutěž není o hezký fotce ;-)
Odpovědět
marti prsknem to večer na FCB, a hlasy naženem
Odpovědět
Profilova fotka
Na konikovi to taky driv frcelo... nektery holky se ani nestydely posilat stovky hlasu pro dite, ktery na fotce nebylo ani videt :-| Kozich a shrbenej chlap...to jsou dneska hlasky :-D :-D
Odpovědět
Aneti to si pis... a to by v tom byl cert :-N :-D Sany, takovy se vzdy ujmou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co je vubec vyhra?
Odpovědět
50 táců na hadry u Pietro Filipi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm..to bych si dala libit x-) Ale co s tim bude delat kozich, to si nedovedu predstavit :-D :-D Jdu hlasovat jeste z druhy mailovy adresy :-D
Odpovědět
Ja v tom haderniku nikdy nebyla, ale myslim, ze za 50 litru toho moc nekoupim a na kozicha by tam nemeli ne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D My jsme stejne mrchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kdyz je k vyhrani poukaz na hadry nechapu, proc tam strkaj fotky mimin...Filipi deti nedela
Odpovědět
no jsou to takové menší velikosti, na ní tam asi fakt nic nebude :-N ale nakoupíš toho celkem dost, se koukni na eshop je to trochu dražší ale není to nejhorší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale urcite vyhrajes aspon to predplatny Marianne
Odpovědět
Protoze jsou to husy :-p ktery chteji zaujmout deckem :-p Sany.. jojo lepsi nez dratem do oka :-N :-D ale kozichovi by prospel :-p
Odpovědět
jo už mi to šlo, dala jsem hlas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?