1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mu fotečky ukážeš až bude doma x-) ;-) A on žije s někým nebo v nějakým domově? =-) kvůli té dietě
Odpovědět
děda měl taky vysoký cukr když si volal nedávno tu sanitku kvůli srdíčku a nakonec nemá žádnou cukrovku nic...;-) jen prostě ten den měl hroznové víno dost, nějaký ten dortík ke kafču a tak ;-)
Odpovědět
u nás všichni chtěj miminko :-N od mamky, které bylo teď 45, po dědu, kterému je 72...Přál mi k svátku něco do kolýbky :-N
Odpovědět
ty vole zabijte mě :-o taková hrubice |-|
Odpovědět
Profilova fotka
na hrubice se vybodni :-D
Odpovědět
no ale uplně mě to teď tluče do očí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musím něco pojíst a napít se...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ;-) anetkoooooooooooooooo čauuuuuuuuuuuuuuu! teda ta kolýbka je hustá :-D to máme na úřadech teda lidi :-D :-D :-D mám od 12hod zkoušku tak mi držte palce jo? a ve čtyři se jdu rozloučit a domluvit do staré práce... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, tak na tebe budeme myslet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky x-)
Odpovědět
no a co, taky se Vám někdy něco podobného povede :-p to mám za to, že píšu nespisovně, kdybych napsala do kolébky, tak se mi to stát nemůže :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anetko :-D :-D :-D
Odpovědět
no co co, neni to tak?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no něco na tom je :-D už konečně baštím x-) x-) x-) ňam, ňam...máme výborný ředkvičky ze zahrádky x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Včera, jak jsem zdobila ty perníky, tak na některých byla taková ta zapeknutá mouka, prostě poprašek, jak se to těsto válelo, tak jsem vzala peroutku a že to opráším, pak jsem ji položila na stůl a kočka to šla očuchat a začala se o ní zajímat, tak jsem mu dala na hraní starou, kterou jsem stejně chtěla vyhodit a tuhle novou jsem dala na kuchyňskou linku a P pak došel a prej, koukni co ti ukradl a já: to je ta stará a P: my máme dvě starý =-) :-N ...On ten hajzlíček ji nějak stáhl z té linky, nevím jak, nevím kdy :-. a pěkně ji dorazil...Ta stará se mu nelíbila, už voněla jinak... 8-( Tak šel P do obchodu a koupil novou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jstééé? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu,ale zase letím,mám sraz s kámošem a odpoledne jedem s kámoškou do tý Olomouce na večerní koncert,už se těšíííím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to užij Jani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se rozčiluju na diskuzi o hledání práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem viděla ten sloh, ale nečetla to celé :-D no já se zase rozčilovala na diskuzi o květinách pro maminky a svědkyni...podle jedné holky mám úplně špatně vybraný kytky, protože jsou rozdílný jak moje kytka :-D :-D :-N :-p
Odpovědět
já se tou diskuzí teda docela bavím ;-) :-) Andrej, tak pro něco to bylo dobré, máš novou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem na to koukala, Luci :-D Ale to hrach o stenu hazis.... uzivatelka je notoricky znama... tyhle konfliktni typy se tu proste cas od casu objevej, cely beremko nad nima par mesicu krouti hlavou a pak zmizej (pravdepodobne se hadat na jiny forum) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi - A to se mas jako prevliknout za slunecnici nebo jak?
Odpovědět
Jsem si byla dat udelat pas :-D to byla prdel.. asi jsem vadnaaa :-N , Nejdriv mu vypnul pocitac, pak to neslo fotit a pak mi nesli nasminat ani jeden prst a kdyz uz se to nasnimalo, tak to neslo overit ale nakonec se to povedlo a ja snad budu mit obstojny pas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, no to jo, ale ta co ukradl byla taky úplně nová :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis...jsem blba, ja cetla, ze mas uplne jiny SATY nez kytky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti a už tě maj v databázi i s otiskama... :-D jako já vim že nemá smysl někomu takovýmu něco vysvětlovat ale říct sem to musela...
Odpovědět
Kaslete na ne.. jsou to husy a Andrejko ty muzes mit pro mamky kyticku treba z kaktusu, je to Tva svatba, tak at si pani/slecna trhne pedalem 8-( Jj bruminda nebo jak se nazyva je hrozna.. ve vsech diskuzisch jenom vyvolava hadku ]-(
Odpovědět
jo to mi trochu připomíná pomidorku :-D to bylo taky dost dobrý torpédo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?