1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Urcite bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, omlouvam se, ale dneska je u nas statni svatek, takze se venuju milackovi... Zitra se polepsim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si užívejte San x-) Marti, doufám, doufám :-D
Odpovědět
Sany.. juuuu x-) tak krasne venovani... Pandi vim, vim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky teda ta ekonomie v pátek byla hrozná, učila sem se na to jak pitomec a dali tam něco úplně jinýho než jsme dělali na cvikách takže jako to asi nemám, bylo to jak sportka...akorát teorii mám snad ok, jenže ta je jen za 12bodů a já potřebuju min. 25 :-( ale dobrá zpráva je že si mě vybrali v té firmě jak jsem byla na pohovoru, takže mám nový job, ve čt jdu do staré práce domluvit se co a jak a uvidíme kdy bych mohla nastoupit...jestli mě budou chtít ještě celou výp. lhůtu nebo jak... jinak dnes dorazili mandličky, jsou moc dobré, zkušebně sem to napytlíkovala a zase vypytlíkovala a mám 40pytlíků a ještě mandle zbydou...pak mi přišly ještě nějaké dekorace...o víkendu jsem dodělala finalná verzi oznámení, pozvánky, obal na čoko, na mandle kartičku, teď už to jen vše vytisknout... zítra jedem večer do Botaniky na ochutnávku našeho svatebního menu...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci neboj, dobře to dopadne ;-) prácičce gratuluji, jsi šikulka a těma věcma taky x-) My nakonec ani nechutnali, snad to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko díky x-) ale moc to nevidim tu ekonomii.. ]-( co ty? jak se máš? a co mimčo?utíká to co, za 19 dní budeš už paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, za 19 dní už budu někde na psychině :-D no ted už se máme dobře, včerejšek stál za to, hlavně ta noc... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já sem četla žes to nějak přehnala s aktivitou...musíš se šetřit blázínku...a na psychině nebudeš, budeš štastná novomanželka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já aktovní nijak moc nebyla, jen jsem si prostě nemohla jít lehnout a takhle to dopadlo :-| příště si to budu muset lépe plánovat no...
Odpovědět
Profilova fotka
musíš více odpočívat mamčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, už to tak bude :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, jdu na vás mrknout. Marti máte moc krásné fotky, opravdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) Krasny fotky Marti x-) x-)
Odpovědět
Dobre ranicko x-) Holky diky moc.. porad si je prohlizim x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Opravdu se povedly... Tuhle http://www.beremese.cz/album/view.php... bych mozna i zaramovala :-) A jednu spolecnou samozrejme ;-)
Odpovědět
Sany ja bych zaramovala vsechny :-N x-) vsechny bych je vyvolala a povesila po byte... http://www.ulicnici.cz/index.php?q=ga... zbytek
Odpovědět
Profilova fotka
IP
Odpovědět
IP :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt uzasny x-) Ja jsem zvlast ujeta na ty cernobily a barevny se zelenym pozadim x-)
Odpovědět
:-D Sany jo to ja taky :-N :-D ale miluji je fakt vsechny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A budete nektery ramovat? :-)
Odpovědět
Sany.. jojo ja chci.. Maja to nema rad, ale ja proste musim x-) x-)
Odpovědět
Tady to dnes zase zije.. moc to neprehanejte s tema prispevkama :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko,jsem fakt nadšená z těch Vašich foteček,nádhera :-) a ta Tvoje v profilu je úžasná,taková jemná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se byla projit... a balil me asi 15ti letej chlapec :-p Asi si necham prisit obcanku na celo...
Odpovědět
Profilova fotka
Sany,to vypadas tak mlade nebo co??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, no vypadam no... me balej bud pubertaci nebo chlapi po 40tce (mirne pedofilni) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Minule mi prodavacka v krame rikala, ze vypadam na 18... Ted e to leze na nervy, ale az mi bude petatricet, tak budu mozna rada; ze vypadam jako mlade
Odpovědět
Profilova fotka
čusky kočky ;-) taky vypadám dle okolí na 18 ]-( dost mě to štve... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?