1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně bych mu nenechala celý byt, by mě musel někdo praštit :-D
Odpovědět
No jenže mu v lišce řekli, že buď budeme oba investoři (jenže mě nikdo tak vysokou hypotéku nedá a navíc kdyby každý z nás splácel půlku tak nás to vyjde víc, než když to má Tom) nebo to bude napsané na Toma, ale protože ten byt bude v zástavě (bude se jím ručit) tak už asi nemůže být napsaný na mě. Prostě jsem vzteklá, protože nechci platit něco, co není mé:-/ Budu muset navštívit právníka, tohle se mi nelíbí.
Odpovědět
Vladi urcite se nekde porad s odbornikem, nez do toho pujdete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jen vás v rychlosti zdravim, učim se na tu zítřejší písemku z ekonomie, tak mi držte palce...nevíte co je s Anetkou, je ok?jinak všechny zdravim, vladi gratulace k ukončení školy ;-)
Odpovědět
Dobre ranko.... Luci, tak tfuj, tfuj, tfuj.... dobre to zvladni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :-) Jsem si dneska nejak prispala :-N
Odpovědět
Sany to je dobre ne ;-) tady je hnusne 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda nevím, u lišky jsme to neměli, ale nám finanční poradce řekl, že dnes to jde udělat ta, aby jeden měl klidně 99% a druhý 1%...O na mě tenkrát zkoušel, že bude mít větší část, teda už si nepamatuju čím argumentoval, ale naštěstí jsem si vydupala polovinu...Nenecháš se přece pak s děckama vyhodit na ulici, ne? Jinak dobré ránko kočky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady je vyjmecne krasne :-) Nedalo by se to nejak opatrit smlouvou... jako jen mezi vami, ze te proste s toho bytu nemuze vyhodit?
Odpovědět
Profilova fotka
smlouva mezi lidma je naprd dle mýho, to chce rovnou ta hypotéka půl na půl...jinak bych do toho nešla... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale kdyz to nepujde...tak to nebudou bydlet vubec
Odpovědět
Profilova fotka
říkám, nám to šlo, tak nevidím důvod, proč by to nešlo jinde...ta bych to neřešila pres lišku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A u ktery banky jste to meli vy? Treba by to tam mohli zkusit taky
Odpovědět
Profilova fotka
u české spořitelny mám pocit... Ale nám ten poradce říkal, že takhle to jde všude...že je to ted naprosto normální a hlavně vítané, já si nemohla taky vzít hypotéku, protože jsem měla pracovní poměr na dobu určitou...
Odpovědět
U nás je to Andrejko podobné...půjdu za právníkem co se s tím dá dělat a jak na to. Luci děkuju za gratulaci, jsem strašně šťastná že je to už za mnou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no rozhodně to nějak vymyslete, bez tohodle bych si s nikým byt nevzala... :-|
Odpovědět
tak jsem doma:-D Kde jste? Jj Andrejko, ale to není jediný problém, druhý a velký je jeho sestra:-/ A maminka co je zaslepená a naslouchá jí a pak si dělá závěry, které si vymyslí a které nejsou vůbec pravda nebo jsou jednostranné. Já už třeba nemám chuť tam jezdit, bavit se s nimi (ani nemám o čem)......a pořád přemýlím, jestli mi to za to stojí a jestli to vydrží...nevím no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, ale nezlob se na mě, ale hypotéku si berete vy dva a ne on a jeho matka a sestra a jestli není nakloňen kvůli tomu podílu půl napůl něco udělat, tak bych šal do podnájmu :-| Vem to tak, je to naprosto spravedlivé napůl, on kdyby platil sám hypotéku, tak bude žrát s prominutím trávu...Pokud to nějak nepůjde udělat, tak rozhodně u právníka nějak ošetřit...Udělat smlouvu nějakou smlouvu, ale malinko se bojím, že to by mohl jiný dobrý právník umět napadnout, třeba v budoucnu... :-|
Odpovědět
Andrej já půjdu k právníkovi nechci jít do něčeho, co není moje a Tom ví, že beze mě by to neutáhl...já si jenom nejsem jistá tím, jestli to může fungovat (ten vztah) když s jeho sestrou a maminou to je jaké je :-| Prostě to am nefunguje nesedli jsme si a nevím jak dlouho to bude Tom tolerovat, že se s nimi nemám zájem nějak moc vídat...
Odpovědět
Teď jsou ty vztahy takové, že se těší na den kdy se odstěhuje, ale budeme spolu a pryč, on se tam sem tam ukáže bude na něho milučká a hodňounká a nevím jak moc jí to zase začně žrát a bude můj postoj tolerovat.....ach jo zlatá moje bývalá tchýně-D
Odpovědět
Dobre ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
achooj ;-)
Odpovědět
hoja Luci... jak se mas???
Odpovědět
Profilova fotka
achoj holky, nás tady teda je ;-( kde je Sanynka, Anetka???
Odpovědět
No taky koukam, ze to tady zije 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to na prdlačku...no já začínám šílet vůli svatbě :-N že se nic nestihne, že to bude všechno stát šílený prachy a tak 8-( :-D
Odpovědět
Andrejko presne takhle jsem silela ja, ale neboj se vlka nic;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No už je to za pár, ta to ted nevzdám :-D nesmím, zvlášť, když už se mě boulí panda v břichu :-D :-D :-N
Odpovědět
:-) ty jsi dilko... to zvladnes a bude to moc hezka svatbicka ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad aspon bez trapasů :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?