1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, splátku za tenhle měsíc prý poslal, tak nevím, co to je zase za pytlovinu... 8-( no já nesnáším ty blond bárbíny, který si v jehlách chodí na nákup a v jedné ruce mají mini kabelčičku a v druhé minipsa 8-( v Brně o ně není nouze...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tady to spis maj takovy ty starsi pani, co zijou samy a nemaj se o koho starat... jak moje tchyne...ta ma teda bisonka, ale to je to samy... :-| To je divny teda... treba je to vazne kvuli svatbe.... zavidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, spíš kvůli bytu nebo tak... Takty starší mají spíš pudlíky a jezevčíky...ale ty taky nemusím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, me se nechce uklizet.... :-p Koukam, ze uz ti neni vubec spatne, vid? Ze by se mimi uz uhnizdilo?
Odpovědět
Profilova fotka
špatně mi ještě je :-N ale už je to lepší ;-) navíc dost odpočívám, ale když jsem v pondělí byla skoro celý den v Brně na nohou, tak to mi teda dalo zabrat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon, ze uz se to zlepsuje....uvidis, nebude dlouho trvat a budes si to tehu konecne uzivat ;-) Tak ja jdu na ten uklid :-p Sakra a nemam ani cokoladu, abych se pak patricne odmenila 8-(
Odpovědět
A kde jsou fotky? =-)
Odpovědět
miminka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já čokoládu neměla od té doby, co jsem těhotná :-D no snad ano x-)
Odpovědět
Nikde nikdo =-)
Odpovědět
Tak jsem psala Anetce mail, ale neodpovedela, tak snad je v pohode... nebo ma dovolenou? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nefííím :-| ale dovolenou by asi neměla mít, leda kvůli té kuchyni? :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Treba jim jen v praci blbne net... A pridavam se k otazce....Pando, Pandicko, kde mame fotku mimiska? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-N noo, já ji mám na lednici a v kabelce, kde ji máte vy, nevím :-D :-D P to musí v práci naskenovat...mám někde myslím jen první fotečku...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ty si nebudes delat album na konikovi?
Odpovědět
Profilova fotka
budu, ale časem, ted nějak nemám čásek...
Odpovědět
Ale ja uz fim |-| |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co uz vis? A proc si smutna?
Odpovědět
Profilova fotka
kočka mi zalehla hrudník, pomoc :-D copak Marti? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zalehla? To je nejaka vypasena, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak 5 a půl kilo zas tak málo není :-D ale vypasenej není, jen velkej :-D x-)
Odpovědět
Jezisi to je jako novorozene :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no moje novorozeně snad ne :-D já chci tří kilový miminečko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tak co ti bylo? =-)
Odpovědět
Sany mozna casem.. az to cas uhoji ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nas teda desis =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem doma z Brna,poslední dobou to mám nějaký rozlítaný,zítra máme s taťkou schůzku s právníkem kvůli tomu bytu po babičce,jsou tam nějaký problémy s tou firmou,co jí ten barák patří,ale nechám to na něm,přece jenom se v tom vyzná víc než já.v sobotu uvidím část svých irských kamarádů,už se na to moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak at to dobře dopadne Jani ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak já jsem zpátky v jendom kole v práci a teĎ to vypadá, že by mohl být ten byt, jenomže hypotéku by si brala jen má drahá polovička a tudíž bude byt jen na něj což se mi moc nelíbí, protože splácet to budeme oba:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, co je to za blbost? O měl hypotéku na sebe, ale byt byl na nás oba ;-) 5O% na 50% :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?