1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A taky se mimi nebourilo :-) Vypada to hezky, koukam, ze je to i penzion. Takze to vyuzijete i na prespani potom nebo pojede kazdej domu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jasný ;-) řízek mu nevadí no to jsme právě taky chtěla, aby se tam dalo přespat. Přespíme tam my dva a lidi z Brna, místní z Třebíče budou spát doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem chtela napsat, ze to menu je klasika, aby se mimi nebourilo :-N A bude to teda ladeny do zluta?
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mit novomanzelsky apartman, jo? ;-) A jak je to velky? Myslim jako na kolik lidi... koukala jsem se, ze se da bejt i venku, takze budete delat i gril?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít večer selátko x-) a po obědě se vlastně můžeme rozsesadit i venku na sluníčko x-) venku je to pro 30 lidí a vevnitř pro 45-50, takže menší, ale nám to stačí x-) a vyhovuje. Navíc je tam to hřiště pro děti a je to dalako celkem od silnice, taže super :-) jj, nějaký apartmán si tam zamluvíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a leděné do žluta to budeme mít, mají krémové stěny a k tomu mají ubrusy, my máme koupené žluté a bílokrémové ubrousky a budeme mít kytičky dožluta x-) taže to bude krásný a krémové svíčy máme ještě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kvetinovou vyzdobu si budete asi muset zaridit bokem, vid? Nebo to udelaj? Selatko je supr, spousta lidi stejne vecer neji, takze je skoda platit zbytecne porce... Takhle si da, kdo bude mit chut. ;-) Hriste pro deti je taky fajn...aspon nebudou parchantici behat mezi stolama :-D Predloni jsem byla na svatbe tady a byla jsem docela prekvapena, ze to byla svatba bez deti... nejmladsi byli ta 12ti lety =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani vlastne nevim, jakej budes mit uces...uz mas neco vybrano? Uz vam toho moc nezbyva, vid? Jen takovy to doladovani
Odpovědět
Profilova fotka
No i některé holky odsud mají svatbu bez dětí, prostě at si každej sežene hlídání nebo at nechodí, ale já děti miluju a mě by tam bylo smutno bez nich...Navíc chápu, že občas člověk nemá ty děti kam dát, že jo? No výzdobu nějakou dělaj, květinovou, ale celkem se bojím, že by to barevně neladilo, nebo kytkově a to nechci, tak si to zařídíme my ;-) Zatím nám kytky vyšly na 2 800 asi a tam mám svatební kytku, korsáž pro svědka a ženicha, kytku pro maminky a babičku, pro svědkyni, kytku na stůl, takový taštičky pro družičky a myrtu x-) ted jsme doobjenávali ještě srdce na moje auto a kytku na obřad. Ale ceny myslím super :-) jj, navíc to selátko moc lidí nejedlo, tak si každej ochutná a bude, pedtím budeme mít ještě dvě větší mísy obložený, aby se dalo ďobat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
účes vybraný asi mám, ale na zkoušku jdu až 8.6. tak zatím přesně nevím, jak to dopadne :-D jj, jen doladování, dodělávání výzdoby a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja chapu, ze nekdo treba chce, aby se lidi bavili a nebehali furt kolem deti, ale v tom pripade bych jim nepridavala jeste stres kvuli hlidani a radsi zaplatila nekoho, kdo se postara o ty detska nekde bokem, takovej detskej koutek jakoby Je fajn, ze jste nasli neco ne moc drahyho...dneska si jinak za ty kytky pocitaj majland, ac je to zalezitost na jeden den 8-( Jinak ocenuju klasicky menu...kdyz jsem byla naposled na svatbe, tak chteli udelat vsechno moderni a hyper drahy a muzu ti rict, ze vetsina lidi jedla z peti chodu max. dva
Odpovědět
Profilova fotka
no já nechtěla nic spešl, přece jen hostím asi 40 lidí, takže se trefit všem do vkusu a chuti s něčím speciálním asi nejde... :-| leda udělat raut i na oběd a at si každej dá co chce...Jen respektuji třeba nějakou dietu, což u nás není nebo vegetariány... No moje svatební vyjde na 700, což jsem mrkala, jsem počítala tak 1 500 nejméně...protože jakmile řekneš svatební, tak to jde většinou o 50% navíc 8-( jasný, to hlídání je dobrej nápad, no my tam budeme mít 4 děti v rozpětí 3-7 a pak dvě miminka, tak to nebude tak hrozný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aspon si vyzkousis chovani mimi ;-) Tak to je slusna cena...ja nechapu, proc ty svatebni stojej vic, kdyz pritom vedi, ze na ni nepotrebujou vyrejzovat, protoze k tomu budes logicky objednavat spoustu dalsich veci, takze tam stejne nechas poradnej balik...
Odpovědět
Profilova fotka
no ta nízá cena je důvod, proč jsem doobjednávala ještě ytku na auto a kytku na zámek x-) a vážou tam nádherně a mají super ženský tam, který se v tom vyznají x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A budou to teda slunecnice?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, slunečnice ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem se před chvílí vrátila a jsem ko:-D Ale jdu hajat a zítra po týdnu a půl do práce jaujau to bude bolet:-D A jak se máte? Teda dřív tu bylo narváno a teď si tady zbyly opuštěné San a Andrejka:-P
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, bude tu dnes někdo? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My dve, jako vcera :-N Ahoj mamino
Odpovědět
Profilova fotka
Paní Ulíková je už dnes v práci, tak snad se tu ukáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale treba Anetka normalne pracuje od pondeli, ne? Lucka ma mozna nejaky problemy v praci.... uz rikala, ze chce odejit, tak nevim
Odpovědět
Dobre ranko kocky x-) Kde mame aneti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetka tu už dlouhooo není ;-( =-) Jinak O psal, že se mnou potřebuje mluvit, to se teda těším ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, měla jsem ty jahůdkový Bebe sušenky a jsou ňam ňam x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj pani Ulikova x-) x-) x-) x-) Pandi, ze by se nastval, ze nedostal oznameni :-N :-D Holky, ja sem tak nasrana.... jsem vencila pesany a zase (uz po treti) se tam objevila zenska (presneji receno slepice), co si tam venci dve stary krysy (rozumej civavy) bez obojku, bez voditka a ten malej zmetek mi zase bezel na nasi fenu... Ja uz jsem ji dvakrat servala a myslite si, ze jim to voditko da? Neeee ... Jeste se tvari urazene... me je u pr***, ze ji ty vopelichance sezereme, ale pak to bude na me, ze ja mam bojovy plemeno a buhvi jak je nebezpecny... Bodejt by nebylo, kdyz mu takovej malej zmetek vbehne se stekanim rovnou do tlamy ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
San, to těžko, čekám zase nějakej průser 8-( to je teda blbá baba 8-( pak si bude stěžovat určitě...kravka... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tyhle lidi nechapu.... ja jsem ji chtela v tom vzteku rict, ze je to vlastne dobre, ze nemaj voditko, aspon to nasi fence nezaskoci :-D A ani nenaznacil, co chce? Mela si rict, ze nemas cas a hotovo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jen že se mnou musí mluvit...To nejde, dluží mi prachy ještě 8-( já tyhle malinký pesany nesnáším :-|
Odpovědět
Sany by potrebovala zakousnout ona 8-( takovy lidi nesnasim!!!! Ale mela by si byt v pravu, kdyz ty je mas na obojku ne =-) Andrej to jsem na nej zvedava, ze by prasule navratil??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na to taky nejsem... pes je pes a ne mimino a vetsine majitelu tehle trpasliku, to maj stejne na misto ditete... Aha, no tak to se bude vymlouvat, ze ty prachy nema... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?