1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lépe mi celkem je, stopro to není, ale lepší jak na začátku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš hodnou tchýňku...teď už to bude jen lepší uvidíš, kolikátý jsi vlastně teď tt?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko, no 10 nebo 11... ;-) ani doktor to neví přesně :-D my se takhle střídáme skoro každý víkend ;-) je moc moc hodná x-) já dělala oběd včera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tady je teda účast =-) :-N
Odpovědět
no jo no, teda mají novou diskuzi a je tu mrtvo, zdravím děFčata:-D A zase jdu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N ty jsi teda potvůrka :-D tak papa
Odpovědět
Dobré ráno... Andrej co se divíš, je hezky, měly jsme volno, kdo by tvrdnul u počítače :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My jsme taky meli krasnej vikend... akorat kdybych nemusela v sobotu tvrdnout u zubaka :-N Ale mam to za sebou a na rok je pokoj.
Odpovědět
Ahoj Sna, já se taky k tomu zubákovi musím objednat, ale nějak se nedaří :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nema cas? Nebo to odkladas jako ja? :-D Kdyz jsem videla toho zubara poprvy, tak jsem myslela, ze se otocim na kramfleku a jdu domu... on totiz chlapec vypadal sotva na 18 :-N :-D Ale nakonec byl dobrej
Odpovědět
já to nějak odkládám, nějak tam ne a ne zavolat :-D mladej kolikrát lepší než starej dědek...;-) zrovna jak švára spadl ze střechy a byl nejdříve v nemocnici v Bene, tak se ptal nejmladšího doktora co by on s tím dělal( protože všichni se radili co a jak...) no a ten mladej říkal, že je ještě moc malý pán na to, ale že on by navrhoval operaci. Nakonec primář řekl do sádry a v Praze se zhrozili, že to mělo být hned operovaný 8-( mladýho člověka by klidně nechali zmrzačenýho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-S závidím krásný víkend, u nás byl na levačku... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to vis, sto lidi sto naozua a u doktoru to bohuzel plati taky.... vzdycky je lepsi se zeptat nekolika doktoru, at clovek vi jaky jsou moznosti... Je fakt, ze i praktickyho lekare jsem mela mladyho a o to vic byl peclivej...pokazdy jsem u nej byla aspon pul hodiny i kvuli blby ryme :-N Proste si rad pokecal a hrabal se v knizkach :-D Ale uz tam nechodim, protoze je tam doktru pet a nikdy nevis, kdo si te vezme...a ti ostatni stojej za houby, tudiz si hledam jinyho
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pandi, co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
melo tam byt "sto nazoru"
Odpovědět
jasný no, ale jedno je jistý, jak nemáš známý, tak si v prdeli, v ČR teda |-| :-|
Odpovědět
copak andrej?
Odpovědět
Profilova fotka
San, ále, rodinná záležitost...nemůžu to tu rozebírat :-| ale je to nalevačku...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to je mi lito, Pandi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a málem jsem vyklopila snídani 8-( prostě príma den...
Odpovědět
ach jo, jak mně se dnes nechtělo do práce :-/ a bolej mě kozy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, ale zase v Cechach je to dobry v tom, ze skoro kazdej je znamej znamyho a da se tak dostat vsude :-)
Odpovědět
to zas jo, my naštěstí ty známé máme :-N jinak nevím co bychom kolikrát dělali :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A uz je to s nim lepsi?
Odpovědět
no švára už má ortézu dole (po třech měsících :-N) , chodí o franckách a může se dotýkat 1/3 váhy těla...už prý může i řídit...Chodí na rehabilitace, má je 3xtýdně a má tam jít 18x. takže si myslím, že na začátku prázdnin bude snad chodit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad se z toho dostane uplne bez nasledku ;-) Musi hlavne poctive cvicit
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, tak super, aspon to ;-) nejsi v tom? :-D mě bolely kozy na začátku těhu :-N :-D
Odpovědět
ne v tom fakt nejsem 8-) mě bolí když to mám dostat :-| no bez následků bude, to jo, kdyby mu bejvali nechali tu sádru, tak mohl mít prý klidně kratší nohu a pajdat a měl by artrózu :-N nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jesteze to tak dopadlo :-) Pandi IP
Odpovědět
no to jo ;-) dneska jdu na nehtíky x-) :-) už se těším
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?