1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my o vlku a blicí panda za dveřmi... :-D
Odpovědět
jsem si dala ke kontrole jeden spis a ta paní mi sem něco napsala a já to nemůžu přečíst po ní 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zejtra už můžeš študovat maminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anet ani se to nedá domyslet?
Odpovědět
jo a Luci pro co Ty jdeš ještě na toho Anděla? Já musím hlavně nakoupit nějaké jídlo to se mi teda chce :-|
Odpovědět
no vůbec ne právě, to je jak kdyby udělala vlnovku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já když seženu tak ten dárek a jinak zbytek koupim až u nás(jídlo)my byli na velký nákupu včera, ale maso koupim až dnes...
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbý,to nevim co s tim..
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tak na tu knížku těšíííím x-) x-) x-) jsem mluvila s mamkou a asi je to všechno vyřešeno ;-)
Odpovědět
co vyřešeno? tak už mi to kolegyně pomohla rozluštit :-N
Odpovědět
tak to jo Luci...No já to žrádlo pak už nakoupím kdyžtak sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vidíš a jsou všichni s řešením spokojeni? a těš se, ty fotky od toho embryologa jsou neuvěřitelný..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
anet já ti klidně budu dělat bodyguarda...
Odpovědět
Profilova fotka
No Luci, hlavně, že jsou oni, akorát není jisté, zda mě dotyčný odvede k oltáři, ale kdyžtak požádám P tátu ;-)
Odpovědět
no Luci ani nemusíš, pač já lítám sem a tam protože si postupně vzpomínám co všechno koupit a je se mnou pěkná nuda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vim kde co maj, tak tě můžu navigovat...jestli teda nejdeš kupovat něco intimního u čeho chceš být sama.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andrejko ně´jak to dopadne, sama určo nepůjdeš...
Odpovědět
jo já se tam v Tescu taky vyznám...Intimního mě nějak nic nenapadá, co bych si mohla v Tescu koupit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sama bych nešla :-D
Odpovědět
Ahojky, holky, tak tu zkoušku jsem dala, ale mimo to jsem taky obdržela posudky na mou práci k obhajobě, což mi teda enormně zkazilo náladu :-S :-S :-S Posudky nedopadly vůbec dobře. Budu mít super zkažený víkend a nejen ten..takže mizím, nic se mnou není. Mějte se báječně, krásňoučký víkend a třeba po neděli...Pá a užijte si Martinky svatbu. Nezapomeňte na pytel s rýží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale moni to nebude tak zlé...gratuluju ke zkoušce, běž odpočívat a nestresuj se zbytečně dopředu, ono to nějak dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, jsi šikula s tou zkouškou a z těch posudků si nic nedělej ;-) to se zvládne jdu si dát asi rohlík :-D x-)
Odpovědět
Mončo buĎ v klidu, taky ke zkoušce gratuluju a jestli Tě tím uklidním, tak u nás bylo tolik špatných posudků a nedoporučení k obhajobě, ale nakonec snad kromě 1 to všichni obhájili ;-)
Odpovědět
Holky díky, asi se půjdu vyspat, abych na to měla jiný pohled...dneska jsem fakt ko. Vstávala jsem v pět, pak cesta autem do školy, potom zkouška, potom zase hodinu zpátky, potom šok z posudku.....asi mám dneska vyčerpáno. Ale díky!!! Docela jste mi přivedly klid do svědomí.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, naše terapeutická poradna zabrala, tak si schrupni a bude líp, hezké sny přeju..
Odpovědět
Profilova fotka
už máme rohlík v bříšku :-D x-)
Odpovědět
Já teď ve stresu snědla úplně plnou misku jahod....jdu na gauč. Pustím si první díl Chalupářů a budu relaxovat. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
výborný program... andrej dala sis k tomu rohlíku něco?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, šunku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no proto :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?