1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Luci to by bylo fajn, i když by si nastoupila s nižším platem, tak by Ti ho časem zvedali a nakonec by ses měla ještě líp. to mi věř...
Odpovědět
Profilova fotka
akorát je teda blbý že nástup by byl kdyžtak od 1.6. a já celý příští týden mám domluvený v práci volno kvůli té zkoušce z ekonomie v pátek...no a ted v květnu sem tu moc nebyla, kvůli zápočtům...a bude to hloupý že pak napíšu maila, že už nepřijdu, že mám něco jinýho...jenže oni by se se mnou taky nemazali kdyby mě vyhazovali tak co...
Odpovědět
Profilova fotka
jasný Luci, to vůbec neřeš ;-)
Odpovědět
přesně, já vím že je to blbý a každýho kdo má svědomí tohle trápí, ale na to opravdu nemůžeš brát ohled |-|
Odpovědět
Profilova fotka
hm já sem právě taková loajálně blbá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, já taky :-D
Odpovědět
Ach jo holky, já vám tak závidím, taky bych se šla někam bavit a vy to budete mít příjemnější kvůli té svatbě...my měli jet na narozeniny, ale radši budu sedět doma, ať si to v úterý nevyčítám kdyby náhodou:-D Luci, já tohle řešila v lednu...chodila jsem do práce na živnosťák, vyhodit mě mohli kdykoli a co mě štvalo nejvíc, tak se furt otravovat se zdravotním a sociálním:-/ Navíc nám neplatili svátky, prázdniny atd. prostě jenom to, co si odučíš. Pak mi nabídli místo ve škole, nedostaneš sice tolik, ale je tam možnost postupu, máš jistotu!!!!!!! A vše je zaplacené. Prostě já bych se nerozmýšlela, pokud ti to vyjde...teda na základě vlastní zkušenosti prostě ne. A volno na zkoušky mi dali i ve zkušební době a zbytek mi propíší jako náhradní volno, takže je to vždy o domluvě.
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, budu to řešit až když mě vyberou, což je malá šance..
Odpovědět
Luci já to mám taky tak, vždycky se ohlížím na ostatní, místo na sebe :-| A není to malá šance, Ty jsi hodně šikovná a myslím, že to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
but my english isn´t very well :-( i mean my speach
Odpovědět
Profilova fotka
sem tý ženský na dotaz zda používam aj řekla že v tom studuju makro a mikroekonomii, takže jestli mi daj nějakej test tam sem ko, absolutně neumim časy a tak...a mluvim jak když mučej hluchoněmýho
Odpovědět
nevadí, oni tam vždycky napíšou že chtějí perfektní ale ve skutečnosti to tak vůbec nemusí být, toho se vůbec nemusíš bát ;-) hlavně říkej, že jsi schopná se vše naučit a ve všem se zdokonalit, že není pro tebe problém jít případně do práce o víkendu a podobné žvásty :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmm já to vim, vždyt jsem o tom psala seminárku, vím jak to bude probíhat...no snad něco kdyžtak vypotim...ale sázím hlavně na svůj neodolatelný ukecávací projev :-D
Odpovědět
no jo vlastně, vždyť Ty jsi vlastně na to profííík ;-) no tak to nemám pochyb, vezmou Tě určitě (pokud tam ovšem nebude nějaká tlačenka, což je taky možné :-/ )
Odpovědět
Profilova fotka
no já si dovedu představit kolik tam asi přišlo odpovědí...ale zas mám výhodu že dělám v podstatě to samý, takže v tom budu mít třeba před někým náskok...a o prachy mi zas tak moc nejde...
Odpovědět
nějak to dopadne ;-) :-) věřím že dobře ;-)
Odpovědět
jsi mladá, perspektivní, máš praxi. A co se týče aj...tak v tom neporadím, protože ji učím a kamkoli jsem došla na pohovor tak ji po mě nechtěli, což je paradox. no spíš jim stačili papíry ohledně státnic, maturity atd. A oni mají vedení z ciziny? Já si myslím, že když se naučíš něco o sobě v angličtině+ odpověď na otázky co jim můžeš nabídnout, tak to máš v kapse....nebála bych se toho..opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
nemaj je to taky nějaká menší personálka, maj pobočky ještě ns slovensku, bulharsku a rumunsku...ale webovky hodně dobrý a většina toho je v aj...ale ty pozice budu nabízet přece čechům takže ok...a číst v aj je v pohodě..a perspektivní teda sem...akorát jestli se jim to bude zdát i vzhledem k tý svatbě...ale kdyby na to náhodou přišla řeč tak řeknu že se chci prostě definitivně osamostatnit a že uznávám jistě hodnoty a šmitec
Odpovědět
nemělo by jim být přeci nic do Tvých osobních věcí, na to bych jim ani vůbec neodpovídala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale já na to budu potřebovat volno a když se zeptaj lhát jim nebudu, když si pak budu měnit příjmení...
Odpovědět
no to jo, ale volno máš na svatbu i ze zákona ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ale na svatební cestu asi nee
Odpovědět
Profilova fotka
navíc by to bylo určo na dohodu jako tady a tam nějaký nároky neplatí vůůbec
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, svatbu máš v srpnu a každej normální zaměstnavatel pochopí, že jsi svatbu plánovala x měsíců před změnou zaměstnání a nejlépe řekni, kdyby něco, že už máte líbánky zaplacený
Odpovědět
jo tak to potom jo, no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to řeknu andrej, že vše je už naplánovaný zařízený a zaplacený :-D ale popravdě ještě jsme nevybrali ani dovču v červenci,ale určo to bude ten rhodos...
Odpovědět
Luci a proč tolik chcete zrovna ten Rhodos?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim je to tam preh hezký řikal V a je tam teplo... :-D chorvatsko už letos nee
Odpovědět
já si myslím, že v tom Řecku ej spousta ostrovů hezčích, ale je to asi věc názoru ;-) hele a zejtra se tam všichni sejdem někde u toho zámku jo? Nebo jak =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já už se ptala na 09 ale byla sem ignorována...my někde zaparkujem a asi by yblo nej sejít se někde kde to najdou všichni -tj u vchodu nebo tak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?