1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no to je dneska zábava teda 8-(
Odpovědět
Ahojte Děfčata, odcházím se šprtat poslední téma - to nejhnusnější a potom už budu 3 dny jenom opakovati:-D Ale už mi z toho solidně hrabe. ]-(
Odpovědět
Ahoj Vladi, neboj, už finišuješ, vyhrab poslední zbytky sil a zaber! ZA chvíli to bude za Tebou x-)
Odpovědět
Jj Anetí, jen doufám že dobře, prootže jestli ne, tak to zase udělá radost tolika lidem, že to nepřežiju:-D
Odpovědět
neboj, určitě to tentokrát zvládneš, sama si říkala, že tamta komise potápěla a teď bude nová ;-)
Odpovědět
jj ale víš jistě, že nepůjdou v jejich šlépějích, my máme strašně hnusné témata, to je chyba. Ségra je měla jasně stanovené + to, co se mají učit. Já vzala jedno téma kolegovi do práce a ten se na to mrknul, řekl, že děs a hrůza samo o sobě to téma. Jsou to takové ty kecačky, kde tě můžou utopit na čemkoliv:-(
Odpovědět
Neboj Vladi, nějak to dopadne a určitě dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Vladi, neboj, jsi výborně připravená :-) a zvládneš to.
Odpovědět
no konečně se andrejka uráčila přijít mi zpříjemnit pátek :-D
Odpovědět
Anetí to jako já ti ho nezpříjemňuju? ]-( :-D Nevím jak u vás, ale u nás to dneska zase vypadá na pořádný hic, už včera bylo dusno a ve středu vlastně t aky....a to by se prý mělo ochlazovat, no nevypadá to tak. Ach jo, jdu se věnovat svým přátelům Hobbsovi a Lockovi vrrr:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anetííí :-D no ted jsem musela restartovat pc, zmetek nějak stávkuje 8-(
Odpovědět
já dneska mám samé horší spisy, na to že je pátek, to je teda vopruz 8-( Vladí to víš že mi ho taky zpříjemňuješ...Holky já bych spinkala, ch jo! Dneska mi večer přijede Lucinka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To se budeš mít, to budete určitě plkat do noci, co? :-D
Odpovědět
no to asi ne, ona je furt unavená a chce se jí brzo chrápat :-D už s ní není žádná prdel :-D i když posledně se mnou vydržela do jedný :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidíš, do jedný je to dobrý :-D jsem včera koupila mega tašku na ten Martinčin dar :-D nevím, dy jí to dáme, protože u gratulací by to s ní seklo, ta taška je vysoká do půli mých stehen :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
caues holky moje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Terez, jak se máme? :-)
Odpovědět
Ahoj Teri ;-) :-) Andrej taky nevím, já jí dám jen obálku, ale dám to asi do ruky její ségře nebo rodičům. Sama si pamatuju, že na takovéhle věci jsem já vůbec neměla čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak co jak je? já jsem v práci a možná naposled a to i kdyby to tu nekončilo. posílala sem jeden životopis minulý týden a včera mi volali že by mě chtěli určitě vidět, tak se tam půjdu příští týden ukázat...ale je to dvoukolové výběrové řízení tak nevim, ale chtějí dobrou aj, tak na tom možná stejně vybouchnu...práce by byla v podstatě stejná, peníze bud stejný nebo o něco méně, ale byla by to jistota a hlavně je tam možnost růstu...tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
no jasný, pak to dáme někomu z rodiny snad do auta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem se s martinkou domluvila že to předám bud svědkyni nebo ségře...bude to mít jen v menší taštičce...
Odpovědět
Profilova fotka
no já to do malé taštičky nedám ani omylem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vlastně ještě přesně rozměr neviim, dneska jdu shánět něco k tomu hlavnímu...
Odpovědět
Ahoj Luci, tak to je bezva, myslím si, že Tě vezmou ;-) to by bylo fajn, viď? My jsme teď zase dostali přidáno a ještě mě čeká jedno v červenci :-D tak to je dobrý, jedno bylo od dubna, druhé od června a třetí od července, v takových intervalech by to klidně mohlo pokračovat dál :-D Přemýšlím co mám dneska připravit k večeři pro tu těhuli jednu
Odpovědět
a co jí dáváš Luci? Pošli mi to kdyžtak do IP, jestli mi to chceš říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetko no to máte super ;-) nevim no, ale prostě možnost to je, tak to zkusim a uvidim...pořád lepší než jen čekat až mě odsud vyrazí...
Odpovědět
přesně Luci, za zkoušku nikdy nic nedáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, Luci, najdeš lepší místo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně by stačilo klidně i mín peněz ale abych se nemusela bát že zítra už nebudu mít kam jít...a tady ani neni možnost někam postoupit tam by byla...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný, člověk chce mít nějakou jistotu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?