1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
to může bejt dobrý x-)
Odpovědět
Fakt výborný, akorát to chce asi udělat do menšího hrníčku a né do čtvrtlitráku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nedělte mi chutě...doma siudělám prdlačku, přijedu z práce stěhujem se :-D do našeho hnízda na Hůrce...takže to bude zas dvě hodiny průjezd prahou,nákup,vybalit, uklidit a pak tiše zdechnu v posteli..
Odpovědět
Luci Ty máš fakt kočovnej život :-D tak Tě na ledový kafčo Vašík vezme běhm nákupů :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................... :-D :-D :-D :-D anetko to si mě opravdu rozesmála....ten bude utahanej a tudíž nesnesitelnej a bude to chtít mít vše rychle nakoupený, kafčo leda že bych si koupila v plechovce to ice coffee... no jo ještě že máme auto a ne karavan...
Odpovědět
Profilova fotka
ale anet mohli bysme zajít někdy spolu na nějaký dobrý hmm?
Odpovědět
hm tak tomáš taky nesnáší nákupy, ale úplně hrozně. JSem ráda že se mi ho minulou sobotu podařilo přemluvit ještě na tu sedačku do Prahy :-o TeĎ jsem tomovi napsala, zda by mi koupil domů polárkáč nebo ledňáčka, na tu ledovou kávu, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Luci to bychom klidně mohly...Klidně příští týden nebo kdykoliv až budeš mít čas, když bude hezky, můžeme někam na zahrádku ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
polárkáč sem neměla už hrozně dlouho...a ani mít nebudu, zítra zahajuju cvičení...
Odpovědět
já si myslím, že člověk by si měl dát na co má chuť, málo, ale neodpírat si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdybych si měla dávat vše na co mám chut tak mi bude za a) blbě a za b) neprojdu mezi futrama... příští týden se budu učit na písemku z té ekonomie v aj, takže kdyžtak ten další týden...
Odpovědět
no ale říkám střídmě... Ale mně přijde, že poslední dobou přibírám i ze vzduchu... |-| snídám bílej jogurt s bebe dobré ráno, obědvám celozrnný rohlík s lučinou či pod. a dám si normální večeři, vím že tu bych právě neměla, ale přeci mi neříkej, že tohle je hodně jídla, nebo jestli jo tak nevím :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ono to neni o hodně jídla,ale jak často a jaká skladba...bebečka jsou jen rychlý cukry a vláknina trochu, to je naprd...já mám toho nastudováno ale ještě sem se tim řídit nezačala...jsem na to líná...ale chci to zkusit, jestli to bude mít efekt...jíst máš každé tři hodiny a každý jídlo se má skládat ze zástupce bílkoviny, sacharidu a tuku, tj snídaně celozrnej plátek chleba s máslem a šunkou,bílá káva, svačina spešl musli tyčka a jogurt, kus sýra se zeleninou nebo ovoce a jogurt, na oběd maso,příloha, sváča zelenina(ovoce jen dopo)s tvarohem,sýrem, jogurtový nápoj a kousek musli tyčky...a k večeři maso a kýbl zeleniny, bez přílohy...nesolit, nesladit, hodně pít.. jenže kdo tohle vydrží,já asi nee
Odpovědět
no já bych to jako i vydržela, ale nemám čas jíst každé tři hodiny a přijde mi to prostě moc jídla :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no fór je právě v tom malé porce ale častěji, tělo pak nemá pociz hladu, nehoní tě mlsná a časem začneš rychlejc spalovat...jenže já taky nemá takhle hlad, já někdy nemám hlad vůbec celej den,ale jíst musim, jinak bych někde omdlela, trpim na nízkej tlak...
Odpovědět
no jasně že malé porce, ale přijde mi, že tohle je prostě moc jídla, nevím no...:-/ jako ale fakt mě to nebaví, se tím docela poslední dobou dost trápím :-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nic si z toho nedělej anetko, si zdravá, krásná holka ;-) stavíte domeček, máš spoustu starostí, nějakej žrádelníček ted nemá cenu řešit...
Odpovědět
no ale připadám si prostě hrozně :-| :-( ach jo nevím, proč někdo může sežrat co chce a bejt hubenej a někdo se nemůže ani nadechnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to povídej :-( a když nebudu jíst a budu cvičit tak mi zmizí i ty malý prsa co mám a rozdíl vršek spodek bude ještě markantnější...
Odpovědět
ale Luci ty nejsi vůbec silná, nevím kde jsi to vzala ;-) tak můžeš být v klidu ;-)
Odpovědět
zatímco mě narostly už i špeky na břiše, kde jsem je nikdy neměla8-( někdy mám pocit že ani dejchat nemůžu že jsem celá oteklá hnusná neforemná :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
8-( no do pasu nee ale ty nohy a prdel...víš jak mě hrozně trápí že nemám kotníky, já mám prostě silný lejtko a pak chodidlo, sukně v létě nosim jen s velkym sebezapřenim a podpatkama...ale stejně to vypadá awfull 8-(
Odpovědět
tak já si nestěžuju tak maximálně od kolen dolů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale jdi ty, vypadáš náhodou skvěle,máš manžela co tě miluje, jsi zdravá tak co...a hlavně jsi bezva holka co je nejen hezká ale i chytrá...
Odpovědět
Profilova fotka
já svoje nohy nemám ráda celkově :-D :-D :-N
Odpovědět
no nevim nevim Luci :-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale já vim vim... andrej ty mě neštvi, si hubená a ted budeš mít akorát pupíka...
Odpovědět
Profilova fotka
no hubená nevím, taková normální, ale nohy hezký nemám :-D
Odpovědět
hubená je a ještě si toho neváží, potvora :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-N až budu po třech dětech tak hubená jako mamka, tak si toho vážit budu :-D :-D nééé, jsem ráda, že nemám nadváhu nebo tak, ale myslím, že mám normální postavu, ne nijak hubenou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?