1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný Anetko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ty pupek uvidíš v sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj ženy ;-) oslavenkyni vše nej a ať dopadnou zkoušky minimálně dobře!!! holky co si berete v so na sebe? myslíte že jsou blbý bílý kalhoty a tm. růžový top?
Odpovědět
Profilova fotka
proč by to mělo být blbý? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako že bílý kalhoty když bílá bude nevěsta, aby to nebylo faux paux...
Odpovědět
Luci, děkuji!!!! Bílé kalhoty a růžový top můžou být super. Jen abych byla v obraze, to jedete na svatbu Martinky?? Abych to zase nedochomtala :-D
Odpovědět
Luci to bude pěkný, nevím tak proč by to mělo být blbé ;-) Jinak já si beru košili a sukni...Asi Andrej a Ty uvidíš pupek Lucky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem taky měla bílé kalhoty na svatbu nat a vůbec jsem to neřešila ;-) dyž nebudeš celá bílá, tak co
Odpovědět
Luci, faux pas to určitě nebude, na to není vůbec nic špatnýho. Kdyby ses chystala v honosných bílých šatech, tak by to možná trochu zvlášně vypadalo, ale v bílých kalhotech......ty jsou v pohodě :)
Odpovědět
Moni jojo, na martinky svatbu. Andrejka Tě na vysočině může nabrat a můžeš jet taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na pupík Lucky se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bílý šaty ani nemám, krom těch na převlečení ale v těch teda nehodlám běžně chodit :-D a co mám dát muži? v kvádru by se pařil, co čenrý kalhoty a košile s kr.ruk.?
Odpovědět
Článek se načítá
No, jela bych hned, ale jen ten čas jaksi není :-N Ale počkám si na fotečky, nebude tak úžasnej osobní zážitek, ale pokochám se i tak.... Vymýšlím, co dám manželovi k výročí svatby a zatím mě nic nenapadá :-N :-N Nemáte tip???
Odpovědět
Luci, určitě můžou být jen kalhoty a košile s krátkým rukávem (on by teda měl být dlouhý, ale v tomhle hice???), pokud tedy není svědkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, chlaoy můžou v riflích a polokošili, Martinka to dovolila ;-) :-D ckei, hodinky, nějakej víend pro vás dva...nějakej zážitek? =-)
Odpovědět
KDyby jel Tom, tak by jel asi taky v krátký košili a kalhotech ;-)
Odpovědět
Hodinky bytostně nesnáší :-( Ten víkend jsem taky měla v plánu, přímo ten víkend po našem výročí, ale z časových důvodů jsem to zrušila, bohužel. Přitom jsem to měla všechno tak naplánovaný. Krásné apartmá v termálech, na 3 dny, ale ten čas.... :-( :-(
Odpovědět
Moni tak dáerk Ti neporadím, taky se nám to výročí blíží a sama nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to půjde v džínách...nebo že by si vzal bílý 3/4táky...no něco mu vyberu... ckei přimlouvám se za zážitek, nějaký romantický víkend, doporučuju třeba český krumlov, je tam jeden super penzionek...nebo třeba nějakou masáž, jízdu na motokárách...co má rád?
Odpovědět
Profilova fotka
No P kdyby jel v obleu takovou dálku, tak by asi chcípl :-|
Odpovědět
já ani nevím, jestli na něco budu mít peníze, protože koncem toho července budu muset doplatit svou koženou sedačku :-D :-D :-D
Odpovědět
tak asi minimálně nějaký ten víkend u nás taky objednám-buď moravský kras, nebo jižní čechy ;-)
Odpovědět
No jo, co má rád, miluje sport - kulturistika a svou práci :-N A cyklistiku. Český Krumlov, tam jsme byli minulý rok na prodlouženým víkendu, ale třeba něco vymyslím, nemusí to být žádná štreka..to je dobrý nápad....
Odpovědět
no jasný tak vemte kola a jeďte někam na víkend Třeboň a tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba nějaký nový kus vybavení...nebo ten vejlet na kolech...
Odpovědět
nebo prostě jen hezký výlet zakončený romantickou večeří v nějaké luxusní restauraci, prostě udělat si jen hezký den, pro mě je to lepší než nějaké dary ;-)
Odpovědět
Tak ten den mě napadl taky a asi to i tak dopadne, musím něco vyšmejdit, kde třeba bude i nějaká akcička a pak tu večeři..... Třeboň je taky super nápad. Projezdil okolí minulý rok na kole a říkal, že by rád se mnou, tak uvidím...ale zřejmě zvítězí moje lenost a vyhraje to jednodenní nějaký romantický výlet s romantickou večeři :-) Holky, ještě, že vás mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo tady je jen elita :-D
Odpovědět
jojo, tady se najdou rady na všechno :-D
Odpovědět
a teď oříšek na červen jsme pozvaný na oslavu 40tin jednoho tomového kamaráda z fotbalu, co má už úplně všechno :-N tak co mu koupit...Asi lahev nějakého kvalitního vína či whisky co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?