1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no P se taky bude koukat, kde to přesně je, budem vyjjíždět v sedm =-) :-N se zbláznil :-D tam budem v deset a pak budem asi okusovat trávník :-D :-D :-D ale aspon budeme mít čas na snídani a rezervu pro případný zádrhel nějaký :-|
Odpovědět
no my budeme vyjíždět asi v deset ;-) s Luckou ale ještě nevíme, jestli z Benešova nebo od nás. Její manžel jede totiž na víkend pryč, tak bu=d jí v pátek hodí k nám a nebo já přijedu do Bene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-) a jak se Lucinka má? Už nakupuje výbavičku? :-D
Odpovědět
no včera mi volala, když jsem zrovna jela z práce a říkala, že maluje medvídky v dětském pokoji na zeď :-) je jí pořád dobře, přijde mi jako by ani nebyla těhotná, fakt to snáší super pohodově...Něco málo už nakupuje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta to je super x-) a už bude doma až do porodu? Taky chci zařizovat pokojíček :-|
Odpovědět
no bude doma, je doma asi od druhého měsíce... Tuhle mě vylekala, psala mi, že je v práci, ale byla tam jen ohledně nemocenské ;-) :-D Andrej oni žijí v paneláku a maj cca 60m2 odhadem, takže je to o uspořádání, třeba by Vám to tam někdo vymyslel, jak by se to dalo zorganizovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jestli maj dva pokoje, tak to není problém ;-) s dvěma pokojema bych to vymyslela zcela jednoduše i s 2+kk no já říkala, že už se jí do práce chtít nebude :-D
Odpovědět
Tak přemýšlím, co bych k danému tématu přispěla, ale jaksi nemám co :-D :-D :-D
Odpovědět
ale ona neuvažovala o tom, že by šla do práce vůbec ;-) no andrej ložnici mají jen takový kout, bez okna a mají to prostě dobře vymyšlené, je to jakoby v obýváku a místo dveří tam mají velké dřevěné žaluzie... ;-) Mončo tak nahoď něco jiného :-D ta zítra jdeš na zkoušku nebo obhajobu?Takže letos končíš, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
a kde maj ten pokojíček, jako místo obýváku? =-) to bych teda nechtěla :-| kdybych měla dva pokoje, tak bych měla obyvák s ložnicí a pak samostatně pokojíček. Ale prostě udělat z jednoho pokoje tři, když je tam jedno okno je celkem nadlidský úkol :-D :-N
Odpovědět
ne nemaj ho místo obýváku, to maj obývák s ložnicí a kuchyní a pak jeden pokoj ještě no...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to maj úplně v pohodě x-) to maj dobrý ;-) tak takový byteček by mi taky stačil x-) x-) x-) ale mi to zvládneme i takhle a pak dostavíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no jo, zvládnete ;-) jsou lidi i v 1+kk o velikosti 30m2 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak nás v 70 m2 bylo pár let 8 :-D a moje garsonečka v Brně byla 25 :-D :-D
Odpovědět
no kamarádka má taky malinkou garsonku, ale má to tam tak hezky a dobře uspořádaný...má tam takovou tu skříň poličkovou z ikea, za tím má místo na spaní a předtím obývák, takže jí to hezky rozděluje jakoby dvě místnosti... jinak doufám, že Martince nebude vadit, že na sobě nebudu mít růžovou :-N asi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, musím vyprat růžový tílko :-D :-D no nevím, možná taky nebudu růžová, možná vezmu černý tričko ;-) a růžový doplňky teda nemám :-. :-D
Odpovědět
já taky ne, vezmu si prostě sukni a halenku, a hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný ;-) na svatbě nat jsem taky nebyla v žluté :-D
Odpovědět
úplně maximálně, když by trošinku foukal třeba větříček, tak jsem si koupila takový tenký růžový svetříček, tak si ho hodím přes tu košili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
růžový mám taky, takový tenký x-) x-) x-)
Odpovědět
jj, i já :-D jsem ho koupila v Zaře, musím ho dneska vyprat...bohužel zas budu muset v ruce a to mě teda děsně nebaví. ´ Mluvila jsem s Lůcou a budem teda vyjíždět od nás...Tak jsem na to koukala, jje to 96km.
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych ho měla přeprat :-) tak to nemáte tak daleko, to je fajn x-)
Odpovědět
jo, to je ok, vstanem si v klidu po osmý, zmalujem se, umyjem palice, nasnídáme a vyrazíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak umytí hlavy budu muset zvládnout zítra už :-D v sobotu asi těžko, ale dala bych si snídani v mekáči :-D
Odpovědět
jo tak tomu já moc neholduju teda dám si radši chleba se šunkou nebo tak :-D kdybych si hlavu umyla zejtra tak už zase vidím, jak si to přeležím a budu vypadat jak magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si vlásky v sobotu asi vyžehlím x-) no maj tam dobrý vajíčka ;-) a ty snídanový menu jsou dobrý, ale jednou za čas, každej den bych to teda nemohla :-p :-|
Odpovědět
já se bojím jíst kdekoliv vajíčka, jím jen domácí :-N kdy dáš taky nějaké fotečky na koníka? Už Ti t bříško trošku roste?
Odpovědět
Profilova fotka
no chystám se na to, ale nějak nemám náladu a nebo čas... No pupík malinko, ale když se najím, tak mám pupek obrovskej :-D :-D :-N jsem ho včera vyvalila u tchýňky a ta se smála :-D :-D
Odpovědět
Anetko, zítra mám zkoušku, ze správního práva, v úterý z organizace veřejné správy a obhajobu mám 15.6., ale už teď nestíhám :-D Dneska tady v práci lítám jak hadr na koštěti :-D
Odpovědět
no jo tak si náladu a čas koukej udělat, páč to taky chcem vidět ne??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?