1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tam taky nešla, vůbec do toho objektu...
Odpovědět
holky už vypínám pc, hrozně mě od očí bolí hlava. tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
papa,sem tu osiřela :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, ale není mi moc dobře :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mimčo zlobí jo?teda ale snad už budeš mít brzy klid aby sis to těhotenství taky mohla užívat...
Odpovědět
Dobré ránko :-) Moni jestli semka přijdeš. Přeji Ti vše nejlepší k dnešnímu svátku, mnoho úspěchů pracovních i školních, lásku, zdraví a ať se Ti daří vše na co sáhneš!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Taky přeji Moničce vše nej x-) x-) x-)
Odpovědět
Jééé, holky, děkuji!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my o vlku :-D x-) x-) x-) Včera jsme řešili svatbu a jde mi hlava kolem z toho na co všechno musíme myslet :-| Nejlepší bylo: P máma, budete číct přáníčka a já: no kdyby to až nějak moc nevadilo, tak nechceme. a P táta: je to vaše svatba, jen se to musí říct muzikantům. A namyslete si první tanec. a Já: my tanec nechceme :-D a oba že musí být. Tak jsem hned říkala P tátovi: jste říkal, že je to naše svatba a že si to můžeme udělat, jak chceme :-D :-N :-D No takovou odpověd nečekal a strašně se smál :-D
Odpovědět
Já jsem vás sledovala už včera, ale nestihla jsem se zapojit do diskuse :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ááá, nestihla, určitě si píšeš poznámky a pak to bude použito proti nám :-D :-D :-D :-N ;-)
Odpovědět
Ahoj Mončo :-) Ty sis určitě přišla dnes pro přáníčka a pak se na nás zase vyprdneš, že? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
co to tu je? Kde jste kdo? =-)
Odpovědět
no jenom já ;-( se tu bojím
Odpovědět
dneska se mi zdálo, že nám přvezli sedačku, ale v nějaké děsné látce s ukrutným vzorem, jsem si myslela že se zblázním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D to jsou sny :-N já mám sny o hrozné svatbě a ty o hrozné sedačce :-D :-N
Odpovědět
no ale to značí, že to dobře dopadne ;-) :-) dneska nám má přijít dřez :-N a kuchyňářům dvířka, tak doufám, že fakt jim přijdou aby to mohli přijet příští týden montovat ;-)
Odpovědět
Anetko, odhalila jsi mě :-D :-D :-D :-D :-D Holky, mě zdálo o obhajobě, že jsem tam přišla a vůbec jsem nevěděla, co po mně chtějí, ptali se mě na takové otázky, na které jsem v životě neslyšela odpověď....no děs...mám z toho už noční můry. Zítra mám zkoušku, tak to byla asi předzvěst, že vyletím :-S Taky je u vás tak nádherné počasí???
Odpovědět
Profilova fotka
počasí je skvělé x-) Moni, neboj, nevyletíš ;-)
Odpovědět
A jak jste včera strávili den po práci? Nebo i bez práce, ale tak celkově? Já byla u našich na návštěvě, nakoupila jsem zákusky, tak jsem si nacpala bříško a všichni ostatní taky :-D :-D :-D To jen, abych v těch plavkách nevypadala příšerně jenom já sama :-D :-D
Odpovědět
Mončo naopak, je to předzvěst toho, že to uděláš...TAkhle jsem to taky vždy měla, když se mi zdálo, že jsem to neudělala, tak jsem to pak dala na 1 ;-) x-) Jinak jsem to lehce zakřikla, teď mi volal kuchyňář, že dvířka přijdou prej až zítra večer a montáž tak koncem příštího týdne, čtvrtek pátek ;-) no v podstatě je mi to jedno kdy to bude, zas tak to nechvátá jen se prostě strašně těším jak to bude vypadat no, nedokážu si to zas tak představit :-D
Odpovědět
Mončo neboj, já se každej den stravuji zdravě (v práci) ale pak přijedu domů a honí mě mlsná, takže včera jsem si dala toustíky a mrože :-N a zaplácla to banánem a myslela jsem, že se ani nehnu |-| jsem hrozný prase
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, to je mi jasné, že se těšíš, já se nemohla dočkat taky :-D :-D :-N My jsme chystali věci na svatbu, zasedací pořádek do aut a tak ;-) a pak jsme šli na hamburgera :-D a pak ke tchýňce řešit co je ještě na svatbu potřeba a s čím můžou pomoct ;-) a ujedla jsem jim tam tři kousky štrůdlu :-D
Odpovědět
štrůdl se nepočítá, ten je dietní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, to hrozně moc :-D ale hambáče jsem nesnědla celýho, nějak miminko nemělo chut :-D
Odpovědět
Anetko, spoléhám na předzvěst teda, že to udělám, tak už se neučím :-D :-D :-D Zítra vám dám vědět :-D Hmm, štrůdl bych si taky dala... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tchýňka dělá výbornej x-) x-) x-)
Odpovědět
já rád štrůdl, ale bez hrozinek fujtajksl :-p a tchýně je tam cpe po kilech ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty mi neva, mám tam ráda i ořechy x-) ale tak nějak normálně, po kilech taky ne :-D
Odpovědět
ořechy jo, ty já ráda, teda hlavně lískové ;-) musím si vytisknout mapu na Loučeň :-. málem bych zapomněla :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?