1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
Dobreeeeeeeeeeeeeeee |-|
Odpovědět
No to je dost. Co se stalo??? =-)
Odpovědět
Nic se mi nechtelo vstavat =-) |-| Jsem do dvou dodelavala tombolu a etikety.... a necham si taky jedno vino a az chci zkusit ho nechat pro nase dite az bude mit svatbu :-N :-D
Odpovědět
to je dobrý nápad :-) tak já se lekám, že se něco stalo a Tobě se jen nechtělo vstávat :-D potvoro. Jinak fén je bezva, akorát je hrozně velkej, jsem se s ním párkrát praštila do hlavy, budu si na to muset zvyknout :-D
Odpovědět
Anetko soraaaaac :-N :-D :-D to bude bouli :-N :-D a lesknou se Ti vlasky =-)
Odpovědět
jo řekla bych že lesknou a nemám je fakt ani trochu krepatý
Odpovědět
x-) tak to je parada... tak to asi taky koupim :-N i kdyz Ted si moc nefenuji, ale az budu na kratko, tak zase budu
Odpovědět
já to fénovat musím...Nefénuji si tak akorát u moře, to mám vlasy ztužený tou solí, to je paráda :-D no a včera jsme objednali dřez do kuchyně, měl nám ho přivézt švára, ale nějak mu to trvalo, až jsme ho objednali, páč už asi na příští týden bude potřeba, že ;-)
Odpovědět
krásné ráno:-D
Odpovědět
Ahoj VláĎo :-) jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky Luci ;-)
Odpovědět
Anetko to jooooo.. jezisi ja se tesim na ty fotky x-) x-)
Odpovědět
na jaký fotky??? =-) já jsem dneska nějak mimoň
Odpovědět
No na tu kuchyn x-) x-) preci:-) Jinak here fotky ze vcera http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/Pred... janicka maty
Odpovědět
já už jsem je viděla, našla jsem si to v 09 :-D jo na kuchyň to jóóó ;-) snad teda ten příští týžděň
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... Marti, to byla posledni zkouska satu?
Odpovědět
Anetko achaaaa.. jsi stejne holka sikovna x-) ;-)
Odpovědět
Sany jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinko já koukala už včera a hrozně ti to v nich sluší, ještě víc jak na té zkoušce, budeš pohádková nevěsta...
Odpovědět
jojo, bude to princezna úplná nejnádhernější x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se moc tesim na fotky ze svatby x-) Doufam, ze nas na ne nenechas cekat moc dlouho.... ;-)
Odpovědět
já si musím vzít foťák hlavně
Odpovědět
Profilova fotka
anet my taky berem, aspon se Vašek zabaví..
Odpovědět
no já mám jen obyčejnej digitál :-D
Odpovědět
Luci, ja jsem se v nich taky citila jeste lip nez na te prvni zkousce, spis to je asi tim, ze jsem opalena.. pred tim jsem byla jak vyblite zelicko a mela jsem svetlejsi vlas ;-) Sany neboj nenecham.. myslim, ze je segra nahraje jeste po obrade, pac nam asi nebude stacit karta.. tak ji reknu, at to cestou na obed aspon jednu dve fotky da x-) ;-) Anetko vezmi, vezmiiii- x-) x-) x-) ja se tesim na ty fotky od vsech.. pac od kazdeho budeme mit uplne jine :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Holky ja se asi fakt zacinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tesit x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Aneti, to staci x-) x-) x-) x-) foti, foti x-)
Odpovědět
jo, fotí celkem dobře ;-) :-) :-D
Odpovědět
akorát já akce nerada fotím. Radši si fotím kytičky v klidu, když mám čas, ty mi neutečou :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?