1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Taky se priklanim na Vasi stranu.. fotbal, hokej vecer pro me nocni mura :-N :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
samozrejme, ze kytka uz do minilniho splneni nespada :-| Tak je fakt, ze v tomhle mam doma uplny zlato... nekouka ani fotbal ani na formule :-D A hokej mu nutim ja
Odpovědět
sany mně to taky tak přijde, možná by bylo lepší než nějaké trapné dary z povinnosti si zajít vždy na dobrou večeři, udělat si nějaký výlet, otevřít si doma láhev vína a pustit dobrý film apod. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetko jo to je mnohem lepší, my většinou jdeme ne véču...ale dárečky samo dostávám taky :-D a večer je hokej, takže to zas budu mít dvě hodiny času pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo... :-N Nejhorsi je, ze on je hroznej maniak na pocitac, programy, hry a vsechno takovy kolem informatiky... takze vloni jsem dostala notebook, k vanocum nintendo DS ....pritom me by stacila blba kytka..ale on radsi vyhodi strasny prachy za neco co se libi jemu a ani ho nenapadne, ze ja o to zas tak nestojim... Asi mu letos koupim k narozkam puget a hadry, aby videl, jaky to je, kdyz ten druhej u toho nepremejsli
Odpovědět
Profilova fotka
San :-D to udělej
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Téra už má fotky a ani se nám nepochlubila
Odpovědět
san to by byla fakt prdel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mam chut to udelat :-D :-D To by se asi moc nezasmal :-N Moc hezky fotky, nejhezci je ta c. 17 cernobila s ruzovejma listkama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje!! tak jsem po dlouhe dobe tu...ani jsem sem nechodila, dokud jsem nemela fotky... prece vam nebudu lezt na oci... :-N :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ted nevím, jstli mám mít brýle nebo ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jeee...a ono se tu o me zrovna mluvi... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Terezko, krásný fotečky x-) x-) x-)
Odpovědět
o kom se mluvívá nedaleko bývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to se mi stává často :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi, ja ani nevim, jak ses bez brylicek... nidky jsem te tak nevidela :-N
Odpovědět
abych se přiznala, tak jsem Tě zahlídla v jiné diskuzi a s jinou fotkou, tak jsem klikla na albíčko, zda tam fotky už nejsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě P chce, abych je měla, ale jsou červený a nechci, aby to bylo jako pěst na oko, bez brýlí být nemůžu, leda čočky a toho se bojím, navíc mě dost lidí varuje, že budu vypadat jinak a že když mě lidi neznají bez brýlí, tak je to blbý :-|
Odpovědět
to je teda prekérní situace docela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no pro mě celkem ano... :-|
Odpovědět
a nový si kvůli toomu asi kupovat nechceš, co?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se moc omlouvam, ze jsem vas ted tak zanedbavala, jsem darebak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pandi podle mě je nej varianta zkusit si dát čočky, dají ti zkušební pár a pak si prostě vzít jednodenní vyjde to levněji než nové brýle..anebo pokud nechceš čočky a nemáš náhradní brýle tak si nech udělat nové a ty co máš si nech na střídání...
Odpovědět
Profilova fotka
holky Vašek má v červenci 25 tak přemýšlím už ted co mu dám...zatim jsem přišla jen na Lego, protože to si sám nekoupí a poslední dostal jako malej, tak mu koupim nějaký auto z lega ať si má s čím hrát...no ale co k tomu netušim...
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, nový brýle si v zimě kupovat chci, ale ted na ně nejsou finance :-| no asi ty čočky zkusím, ale nevím no... :-|
Odpovědět
škoda že ty brejle nejdou na jeden den půjčit co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andrej zkus a uvidííš
Odpovědět
Profilova fotka
stejně bych si možná vybrala brýle, který by mi k tomu nešly :-| jako podle svatby si brýle vybírat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten King je 16. května ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?