1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych radši byla hned v novým, než posouvat stěhování :-D x-) Dobré ránko kočky ;-)
Odpovědět
no co, chci jít fakt do komplet baráku, na co mi bude provizorní bydlení, to můžeme bydlet pořád tam co bydlíme, že jo :-N navíc stejně na žačátku července letím do toho Holandska, tak to nemá cenu lámat přes koleno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to stěhování v tom horku vám nezávidím, bych se už v červenci nikdy nestěhovala, ale občas si člověk nevybere, no :-|
Odpovědět
andrej proč? To nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
protože bylo na chcípnutí, proto, myslím že 35 stupnů ve stínu zrovna moc počasí na stěhování není :-D
Odpovědět
si myslím že lepší než kdy chčije nebo sněží ne. Ale každopádně my toho za 1. moc stěhovat nebudeme, od nás co teď bydlíme se povezou tak max. hadry a pes :-N a postel, sedačka apod. to ponesou stěhováci :-N navíc to bude postupně, poslední bude ta sedačka. a za 2. přeci ani nemůžeš vědět kdy bude jaký počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak v červenci je větší předpoklad, že bude horko a dusno, jak v dubnu :-D taky jsme měli stěhováky, ale ta cesta, s kočkou, než to tam nanosili a pak to vyklízení...radši bych byla u vody :-|
Odpovědět
andrej si vezmi jaký byly horka v dubnu a jaký je počasí třeba teď :-N no ale to je jedno, se přeci nebudu ohlížet na nějaké počasí :-) mně to teda žádné problémy nedělá
Odpovědět
Profilova fotka
tak když člověk musí, tak musí, že jo :-D co se dá dělat... já si pamatuju, jak mi bylo zle u dělání podlah :-| jsem dostala z toho horka a sluníčka takovou migrénu, že jsem myslela, že umřu... :-S já mám zase žaludeční problémy ]-( fakt, to těhotentví je med teda :-N ale zjistila jsem, že fakt spoustu věcí budu mít po tetě x-) když to bude holka, tak nebudeme muset vůbec nic řešit x-) :-D
Odpovědět
tak třeba podlahy už dávno máme :-N nám přijedou příští týden udělat kuchyň a pak koupelnu a je hotovo, už jen nábytek :-N a na to stěhování se těším, až si to budu vše rovnat a mejt, to mě fakt baví :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že vy podlahy máte ;-) To se máš, mě to teda nebavilo :-D
Odpovědět
jo to já jsem na tohle ulítlá, moc mě to baví :-) úplně se těším, jak si budu do kuchyně rovnat hrníčky, talíře, vymýšlet kam si cco dám a tak :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
joo, tak tohle rovnání do kuchyně mě taky bavilo x-) :-D já bych chtěla novou kuchyn a koupelnu :-| ale to si budu muset počkat na přestavbu...chjooo, to bude ještě x let trvat... :-(
Odpovědět
já jsem si taky musela pár let počkat :-D ale jsem hodně ráda, že konečně budeme mít svoje bydlení a úplně nové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale vy ted nemáte jeden pokoj :-| ale nějak se to zvládne... ;-)
Odpovědět
no to nemáme, ani bych si to nedovedla představit :-|
Odpovědět
ale tak co, nějak to zvládnete no, i když to s mimčem budou asi dost bojové podmínky, co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
njn, ted s tím nic nenaděláme, ale než malej/malá půjde do školy, tak chci, aby bylo po přestavbě, tak to pak musíme nějak vyřešit, bud přestavět druhou část a když bude ještě obývaná, tak musíme do vršku...
Odpovědět
já teda vůbec nechápu jak to tam teď máte a co s tím plánujete do budoucna :-N nedovedu si to nějak v hlavě představi :-N nejde mi do hlavy barák o jedné místnosti =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj berušky x-) tak dneska mám poslední antibiotika, je mi už celkem dobře, zítra mě čeká pro změnu zápočtovej test, tak se dneska musim učit...ale teda taky jedu ke kadeřnici, abych to měla pestřejší ;-) jaký byl víkend? já sem byla včera za paní co mi bude péct koláčky a cukroví do výslužek a bude to teda mňam ( upekla na ochutnávku)a ze známosti za good cenu - náklady na materiál ;-)
Odpovědět
Ahoj Luci, tak to je fajn, že už je nemoc na odchodu x-) my víkend v sobotu shánění sedačky, pak fotbal a posezení s kamarádama a včera takovej normál běžnej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, ten byteček není až tak malý, je to okolo 50-55 m2, takže v podstatě jako dvoupokojáč v paneláku, akorát máme větší kuchyň a celkem velký pokoj, i záchod není nejmenší a máme velkou spíž. A jednopokojovej byt v baráku je to proto, protože je to takovej ten starej styl, vejdeš v podstatě vratama do průjezdu (na dvůr) a vlevo jsou dveře do našeho a vpravo do dědova ;-) ten má o pokoj víc a ložnici teda daleko větší. Ale dřív se to tak dělalo, mega místnosti :-| Pak plánujeme předělat dědovu půlku, teda spíš zbourat a postavit novou, pokud by byla možnost nechat střechu, tak tím lépe...Ale když tam děda žije, tak ho nemůžeme vystěhovat, tak pokud by tam byl i za pár let, tak nám nezbyde nic jiného, než jít u nás dovrchu...což moc nechceme, ale třeba nám nic jiného nezbyde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet jak normál, si měla svátek ne? ;-) andrej to je docela velký, neboj, však se tam nějak poskládáte...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ted se poskládáme v pohodě, ale trošku se bojím, až tu budou dvě :-| a celkem velký...Prostě ani pro jednoho člena žádné soukromí... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak se neboj, zatim bude jedno a stejně bude lepší že ho budeš mít na očích...no a soukromí vyřešíte později...
Odpovědět
a nejde v tom obýváku udělat nějaká příčka třeba? luci já nějak svátek moc neřeším, my to nějak extra neberem, naši nás teda pozvali v pátek a tam se to jako "slavilo"
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko to nejde, je tu jen jedno okno a nejde to nějak vyřešit :-|
Odpovědět
leda tam dát ještě jedno okno, víš co, objednat dvě malé... a nemůžete si to třeba pak s dědou vyměnit, když bude prcek??? Asi ne co?
Odpovědět
Profilova fotka
anet to by šlo asi blbě, vybourat díru pro okno to ti naruší statiku ne?zvlášt jestli je to starší baráček...
Odpovědět
Profilova fotka
No to by sice šlo, ale to by chtělo postavit novou stěnu v podstatě ven :-| tím by se změnil vzhled baráku a musely by se měnit okna i u dědy a když budeme v budoucnu přestavovat tu půlku,tak je to zbytečný...tam se musí udělat nový stěny, je tam kámen a ten nechcem :-| no taky jsme o tom uvažovali, ale děda to tam má všechno starší a je zvyklej už...a stejně by se to tam muselo celý předělat...třeba nemám vlbec klasickou kuchynskou linku :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?