1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka :-D
Odpovědět
á jitka kozová, to mi něco říká :-) :-D
Odpovědět
tak cau vopice moje.. vstric poslednimu svobodnemu vikendu :-N :-D
Odpovědět
Aneti :-D :-D :-D :-D :-)
Odpovědět
no jo vlastně, poslední svobodný víkend :-N :-D pak už budeš jenom uvázaná doma u topení :-D :-D tak pá vopice, já ještě necelou půlhodinku
Odpovědět
Pá, Já ještě hodinu :-S
Odpovědět
Ale už mám cukety, kamarádka byla na nákupu, tak jsem ji poprosila.... :-D :-D :-D :-D Teď teda ještě to maso a sýr :-D
Odpovědět
:-D a budeš tam dávat mleté hovězí nebo vepřové nebo míchané? Já hovězí radši ;-)
Odpovědět
Míchané, teda doufám, že ho seženu :) Jinak co budou mít :-D Chystám se do Billy, tak nevím :-D
Odpovědět
jaký co budou mít, ať Ti namelou normálně čerstvé ;-) žádné balené :-|
Odpovědět
tak odcházím...Papa :-D
Odpovědět
U nás to nemelou, je to jen balené :-( Pááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
máme objednané kytky, slečny báječně poradily x-)
Odpovědět
no tak povídej, přeháněj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj, no svatební kytku ti moc nepopíšu, neb ani neměla obrázek, vymyslela ji pro mě podle šatů :-D x-) ale budou slunečnice a nakonec samotné :-) Korsáž zatím nevím, záleží na velikosti těch slunečniček, to ted neumí odhadnout. Kytička pro svědkyni gerbera v takovém kornoutu, pro maminky a babičku taky gerbera, ale s listem (žlutá) Družičky budou mít takové taštičky se slunečničkama, ty se pa dají na stůl, na stůl máme do čela ještě ikebanu se slunečničkama a gerberama Pak myrtu na vývazky A já budu mít takový malinký kytičky do vlásků x-) Bylo to fakt super, pomohly báječně x-)
Odpovědět
Jé tak to je fajn, hlavně že Ti poradily x-) Holky já se asi zblázním radostí, protože jsme vybrali a objednali sedačku :-D Nejdřív jsme jeli do Bene, tam jsme oběhli asi 4 nábytky a bylo to prostě děs a hrůza, strašně staromódní, žádnej výběr :-p Tak jsem Toma překecela ještě na Prahu, ale že se mu nechtělo :-| no a dojeli jsme do Štěrbohol vlezli do obchodu a hned jsme jí viděli :-N x-) Prolezli jsme to pak celý a přesto jsme se k ní vrátili...a objednali. Akorát bude až za 10týdnů :-N což jsem nečekala, jsem čekala max. těch 6...No tak se nám trochu posune stěhování :-N
Odpovědět
Milá Anetko, přeji Ti všechno nej nej nej ke Tvému dnešnímu svátečku!!! Hlavně ať se Ti daří kdykoli v čemkoli a ať Tě provází štěstíčko a zdravíčko.... ;-) Jinak je fajn, že jste vybrali sedačku, obrázek nemáš??? :)
Odpovědět
Jé Mončo děkuji x-) x-) x-) obrázek bohužel nemám, ani ji nemohu najít na netu...Ale nakonec jsme koupili kůži :-N světlou, byla tak strašně pohodlná a příjemná a v látce by nebyla ta sedačka tak pěkná, to říkala i prodavačka ;-) no prostě se nám v ní nádherně sedělo x-) tak uvidíme, jestli budem spokojeni nebo jednou budeme litovat...Ještě jsme k tomu vzali taburet a jinak je sedačka rohová, rozkládací, má 233 na 224, což je tam pro nás akorát... x-)
Odpovědět
Nemáš vůbec zač ;) Tak to věřím, že by v látce určitě nebyla tak pěkná, ale ono zase není kůže jako kůže, takže tato může být klidně i příjemná ;) Takže vám přeji, ať se vám na ní potom hezky lebedí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko,přidávám se ke gratulantům,přeju vše nej nej,ať Ti v životě svítí sluníčko a daří se všechno,na co si vzpomeneš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko taky přeji všechno nejlepší x-) a super, že máte objednanou sedačku :-) ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Děkuju holky za přáníčka :-) x-) Mončo jojo, manžel jako sedačku na posed zkoušel důkladně, i když se mu nějaká líbila, ale špatně se mu v ní sedělo, tak jí zavrhl, a do téhle si sedl a byl nadšenej x-)
Odpovědět
Tak jsem se právě dozvěděla, že montáž kuchyně bude pravděpodobně příští úterý ;-)
Odpovědět
Dobre ranko :-)
Odpovědět
Anetko to je rychlost teda... uplne cumim x-)
Odpovědět
no konečně :-)
Odpovědět
no rychlost moc ne, ale snad už to bude. Tak my máme teď času hafo, když budeme čekat 10 týdnů na sedačku :-D
Odpovědět
Tak nastehovat se tam muzete ne??? Akorat budete sedet na polstarich x-)
Odpovědět
ne to já nechci žádné provizorní bydlení :-D
Odpovědět
Jsi prdlous :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?