1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
miminkaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) http://www.kirby.cz/news2009/2009_05_...
Odpovědět
Profilova fotka
roztomilý :-) :-D
Odpovědět
Dobré rááááááááááááááááááno, kočeny. Tak jak jste se vyspaly??
Odpovědět
Dobré ráno, já krásně, ale nějak se mi hnul asi nějaký sval či co pod krkem, strašně mě bolí krční páteř :-N Ujeli mi dva autobusy, ale jinak se mám faaaaaaaajn, je pátek :-D
Odpovědět
Martinko, rozkošná štěňátka :-) fakt kulíškové x-) x-) Moni jak Ti je?
Odpovědět
Anetko, sedím v práci, v kanclu šílenou zimu, takže klepu fakt kosu a pořád mě dost bolí hlava. Nevím, jak to tady dneska do tří vydržím... :-( :-(
Odpovědět
ach jo, tak to je opruz teda :-| já naštěstí do půl třetí dneska, tak snad nám to uteče...Odpoledne jedeme k našim x-)
Odpovědět
Dobre ranko.... ty brdo, tak to musi byt neco ve vzduchu, pac jsem se nemohla vykopat z pelechu:( ani Maja, ani tri kolegyne =-)
Odpovědět
jsem byla tak nasraná že se mi chtělo zas až brečet, když mi ujel i ten druhej, před nosem :-D ale pak jsem se tomu radši zasmála
Odpovědět
Anetiiii :-N :-D
Odpovědět
no co, mi přišlo že mám neskutečnou smůlu :-N a doprkýnka už vím proč :-N včera mi přes cestu přeběhla černá kočka a dneska jsem jí potkala na cestě zas-přejetou a pak mi tam proběhla ještě jedna živá :-N
Odpovědět
Anetko, tak to budeš mít fajn odpoledne. To já budu doma a budu se snažit něco se naučit.... Dobré ráno, Martinko, upřímně, já se taky nemohla z pelechu vykopat...ani otevřít oči ne, natož vylézt...dneska to byl nadlidský výkon. Mimo to, baběnky, dejte mi tip na víkendový oběd. Jeden den budu dělat něco z panenky, ale co na druhý den??? Co máte v plánu vy?
Odpovědět
Článek se načítá
jé tak to já ještě vůbec netuším, co budu vařit :-D ale docela bych si dala kuře na paprice x-) to už jsem dlouho nedělala
Odpovědět
Aneti o kocce mi ani nemluv... vcera jsem jela pro Maju a ta kaca nam prebehla pres cestu jednou a pak jeste jednou 8-(
Odpovědět
no tak to je nějaké znamení :-N :-D
Odpovědět
Moni.. no tak to pro me taky :-N :-D
Odpovědět
Asi udělám pstroužky s bramborem :) To bude žrádélko :) Martinko, tak jsi po ní měla potom přeběhnout/přejet?? ty, aby viděla, jaký to je :-D :-D
Odpovědět
pstroužky jsme si grilovali minulý týden a k tomu tmavý chléb a mraženou zeleninu na másle x-)
Odpovědět
Anetko, nedělej mi laskavě chutě...já dneska ještě ani nesnídala.... :-) Ale dala bych si, dala..... My jsme si nedávno s holkama udělaly garden party a grilovaly lilky.....no to byla slast a pak rajčátka, papriku a jarní cibulku...no, bylo to opravdu výborné!!! x-) x-)
Odpovědět
:-D Moni no to me nenapadlo.. tak priste
Odpovědět
Doufám, že sem chodí jenom ti, co chápou srandu, aby nás někdo nenařkl z mučení zvířat :-D :-D :-D
Odpovědět
jo Lucka mi taky říkala, že je dobrá grilovaná cuketa ;-) ale nikdy jsem žádnou zeleninu negrilovala, jen brambory :-N :-D ale může to být moc dobré...Tom mi včera říkal, že bych si měla někam vyrazit s holkama, že už jsem nikde dlouho nebyla. Asi má pravdu, ale když jedna je těhotná, tři jsou daleko a další věčně nemaj čas :-N KDo si se mnou půjde zapařit? :-N škoda MArtinko, že tu rozlučku nemáš tento týden :-N
Odpovědět
Cuketu jsme grilovaly taky a taky to byla slast....fakt výborné!!! Já bych zapařit šla, ale dneska teda určitě ne, ale hlavní problém je, že jsem dost z ruky..ale do Prahy se na pařbu chystám, s kamarádkami, její přítel tam má byt, tak přespat máme kde....takže snad to výjde, ale asi až tak koncem června... :-D :-D
Odpovědět
Moni i to je mozne... vcera jsme dostali nadano v 09, ze nam nevadi, kdyz se michaji rasy psu :-p Jj.. tak cuketa je vybornaaa x-) x-) tu miluji a jeste kdyz se naplni mletym x-) Anetiiiii ;-( tak dojed nekdy a pujdeme :-D :-)
Odpovědět
No, to chci zkusit v troubě, tu cuketu s mletým masem...co mi z toho vzejde, ví bůh :) Aha, no tak to tady jednoho krásného dne možná taky dostaneme :-D :-D
Odpovědět
Moni jenom ta nejlepsakovatejsi dobrutka x-) x-) x-) x-) No to teda.. nas pekne spraskaji :-p :-D
Odpovědět
já teda fakt nechápu tyhle co tě poučujou co se smí a nesmí :-N zkusím se na víkend domluvit se švagrovou, jestli nepůjdeme někam posedět, ale ona asi jede za tátou do Rokycan :-|
Odpovědět
Martinko, fakt?? To ji normálně vydlabeš a nacpeš tím masem, že?? Nebo to upravuješ ještě nějak? Vida, že bych místo panenky udělala plněnou cuketu?? Ale já si myslím, že to přežijeme, ne? :-D :-D
Odpovědět
moni to by mohlo být dobrý, ale obávám se že ten můj masožravec by to nepapal kdybych mu řekla že je to cuketa :-N ale taky bych mohla udělat lasagne x-) ty už jsem dlouho nedělala...
Odpovědět
Aneti, ja taky neee.. jooo beru, ze kazdy ma jiny nazor, ale i tak musi akceptovat nazor druhych, at je podle nej spatny nebo dobry ;-) Moni.. no udelas si smes mleteho... ochutis ho, ja davam koreni jake mi padne do ruky.. aby to melo smrnc... rozkrojis na pul, vydlabes a nekdy tu smes smichame s tim masem.. naplnis cuketu, posypes syrem a nechas zapect;-) nekdy zaleju vyvarem z extra silneho bujonu;-) ale jenom malinko, aby byl sosik x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?