1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Jani, budu v obchodním oddělení, takže různorodá práce s využitím cizích jazyků....jdu dělat to, co mě v poslední době tak láká, tak uvidím, snad nebudu za blba....
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, určitě to zvládneš, jsi šikulka ;-) x-) No asi nechystám, teda já bych se i chystala, ale Neluš se nechce :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi no tak to jsem zvědavá, co to za netradiční dárek je :-) Já jsem vlastně taky dostala dárek, teda společný s manželem...svatbu a drahý kočárek 8-) Moni tak hlavně, že budeš dělat to co tě láká a hlavně baví :-)
Odpovědět
Neboj, ona se usmyslí, až to budeš nejmíň čekat :-))) Jani, to je hezký dárek :) A díky za přání k manželovým narozkám :) Chudák, už dneska ode mě bude mít na talíři, že stárne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nebo ji vypudí příští týden doktor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu si asi ohřát těstoviny, mám nějakej hlad, ale nemám na nic chut, tak musím do sebe něco násilím nasoukat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moni no já tomu mýmu zase každou chvíli říkám, že za pár dní bude mít starou manželku :-D Pandi jj dej si něco, alespoň malého...nemůžeš malou trápit hlady
Odpovědět
Moni to je skvele, tak snad Te brzy pusti!!!! To je fajn, kdyz muzes delat co te bavi;-) Ja se mam dobre;-) x-)
Odpovědět
Já mám zase šílenej hlad, ale nemám co k jídlu :-( A na to, že jsem do čtyř v práci...dneska ani nepůjdu na AJ, musím doma umýt podlahy a nachystat už něco na zítřek, slavit totiž budeme zítra s našima a tchánovci u nás doma, takže abych to všechno stihla. V sedm mám kadeřnici, zítra musím do práce....takže ať si netrhnu kvůli nečasu ostudu. Doufám, že manžel nezapomene a doveze maso...jinak budeme zítra o hladu :-D A ostuda bude na světě!! :-D
Odpovědět
Jani, to manželovi říkáš hezkou větu....:)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni takže se jdeš nechat dneska zkrásnit? :-) to bude kooča :-) Njn manža si musí zvykat, mladá pořád nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se trochu najedla...a přemýšlím, že si schrupnu :-D |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky bych si šla lehnout, ale ještě čekám na pošťáčku, má mi přinést doporučený dopis, tak abych nemusela pro něj letět ještě na poštu... tak se hezky vyspinkej :-)
Odpovědět
Jani, ano....mám "šibr" střih a už to nevypadá hezky, když to přeroste, takže pravou stranu nechám sestříhat dneska fakt hodně, levou nechám, to ničemu nevadí :)) Už se těším, zase budu aspoň trochu vypadat :)) Jo, to já taky ne, ale pořád budu o dost mladší než on :-D Andrejko, já bych si šla taky schrupnout a jak ráda bych!!!! Ty jo, se ke schrupnutí jen tak nedostanu....možná tak na Štědrý den, do té doby musím udělat plno práce do mikroekonomie, marketingu, do veřejné správy a do účetnictví, dodělat resty v nynější práci, udělat nějaké cukroví, vyrazit na nákupy, ještě mám do toho konzultace ve škole.....začínají mi docházet síly :-( Takže si, prosím, schrupni i za mě ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to jo, to já taky budu stále o dost mladší než on...mu už z těch jeho let naskakují šediny...i když on říká, že ty šediny mu začínají ze mně 8-) To toho máš opravdu hodně...ten můj taky naprosto nestíhá. Každý den v práci, pak různé práce do školy musí napsat a odevzdat do vánoc, do toho má školení v práci a zkoušky v práci...ještě do toho dělá práci za mně doma, abych toho neměla tolik
Odpovědět
A kolik je manželovi?? ;-) Jojo, s těma pracema do školy jsem na tom nápodobně, nebo hned po Vánocích musím odevzdat, což už je ale jedno, že? Takže fakt makačka. Už mám alespoň uznanou jednu práci do psychologie, takže super. Alespoň první pozitivní vlaštovička :)
Odpovědět
Profilova fotka
Manžovi bude v květnu 30... Jj u něho taky jedno pozitivum...jednu práci odevzdal a byl za ni pochválenej ;-)
Odpovědět
Tak to je šikovnej, to člověka povzbudí, to je fajn. Tak to je krásný věk...já když si vzpomenu, když jsme tehdy slavili 30. narozky manžela.....no, raději nevzpomínat....bylo mi špatně snad ještě 3 dny!! hrůza :)
Odpovědět
Ty jo a teď jsem si uvědomila, že zrovna dneska máme 2,5 roku od svatby :)) To to letí :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj všakse tím hnedka chlubil kde mohl :-D Já mu říkám, že je v nejlepších letech...on říká, že je alespoň rád, že do 30 stihne mít už alespoň jedno dítě
Odpovědět
Jo, to jo, to manžel doufá, že ho stihne do 40 let :-D :-D Bodejď, to je důvod k chlubení se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, neusnula jsem :-( a to se mi dost chce... Manža chtěl taky první mimi do 30 a stihne to dokonce s předstihem :-D Moni, my budeme mít za chvíli půl roku od svatby a taky nechápu, že to ta uběhlo, ještě nedávno jsme se nervačila, že nic nestíhám :-D
Odpovědět
Andrejko, tak tak, fakt to letí. Úděsně!! Tak jsem začala vyklízet první zásuvku ve stole....po třech letech se to docela nashromáždilo....příští týden chci mít všechno uklizené, vyklizené a do Vánoc dodělané resty..snad se mi to povede :) Třeba potom usneš, ani nebudeš vědět jak. Ale asi je dneska nějaký divný dne, taky usínám :)
Odpovědět
Profilova fotka
to zvládneš, jsi šikulka ;-) zkusím usnout ještě za chvilku, snad to půjde :-)
Odpovědět
Já kdybych teď lehla, tak o sobě do minuty nevím...dala jsem si kafe a to mě teda uspává ještě víc..to jsem si pomohla.... Před chvíli mi volal manžel, že vyzvedl to maso a když líčil, co všechno má, tak bych si hned nějakou jitrničku nebo tlačenečku dala :))
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tlačenka x-) :-) mě kafe taky nepomáhá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
čus buchty :-D jste tu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte...já včera byla na kontrole a ve městě...prozatím je vše ok, jen děloha už je trochu podrážděná...další kontrola ve čtvrtek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozde, ale prece jsem se dozvedela (okoukala na JSTP), ze k Padum priletela vrana a prinesla Nelinku x-) Moc gratuluju a vitam Nelinku na svete :-)
Odpovědět
Hoja Sany, kdo by Te tu cekal o vikendu:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?