1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi termín mám 11.1. ale beru magnesko, jelikož malej chtěl už ven a byla jsem na kapačkách v nemocnici, aby mi to rozehnali. A to mi vysadí o vánocích, takže říkali, že pak už s tím můžu počítat kdykoli a že to asi bude dřív...
Odpovědět
Profilova fotka
Mate nejakyho nedockavce :-) Treba se vam povede prvni miminko roku 2010 :-D Nevim, jak je to u vas, ale vim, ze v Praze vyplaci mesto prvnimu obcankovi roku sumu odpovidajici datu ( takze 2010 korun) :-)
Odpovědět
Sany on nam v podstate na 3D pohlavi neukazal ;-) to nam ukazoval na normalnim UZ;-) No pokud bude velky, tak by volejbalista mohl byt.. ale fotbalisti vydelavaji mnohem vic:-D
Odpovědět
Sany tak u nas se taky vyplaci a myslim, ze dostavaji 10 tis;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt :-D :-D A co si nevykopou, to vydelaj na reklamach :-D Ja nevim jak presne to je za celou Prahu, ale kazda mestska cast vyplaci penize podle toho cisla a magistrat vyplaci taky kolem tech deseti, ale za prvni mimi z cely Prahy...a to se hraje fakt na minuty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jj máme nedočkavce po taťkovi, ten by byl nejraději, abychom měli malýho už na vanoce doma... Vím, že Brno taky vyplácí nějakou částku, ale kolik to nevím...a manža říkal, že datum 1.1. se mu nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočenky :-) dělala jsem adventní věnce x-) Jani, Filípek se nám moc líbil, kdyby malá byla kluk, tak se tak jmenuje :-) x-) Jinak Pavel telefonoval s doktorem a ten mu řekl, že by nám doporučoval počkat na normální porod. Že jako prvorodičce a že v mém stavu (jakože jsem ok a Nela taky), tak by se na císař nehnal. Máme ovšem počítat s tím, že se to může nějak komplikovat a císař nutný bude. Zatím jsem prý asi zabetonovaná :-D , protože nejsem vůbec otevřená a kdyby to ani příští pátek (to jdem na kontrolu) na porod nevypadalo, tak jdu ten další týden (od 7.12) do porodnice a porod mi vyvolají. Takže jsem spokojená a doktorovi věřím. Ale myslím, že tohle mi včera mohla říct i ta doktorka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pando ahojky, tak snad se do té doby začne něco dít a nebudou ti to muset vyvolávat :-) Určitě by raději normální porod, než aby měli dělat císaře...jen kdyby náhodou...ale určitě to půjde normálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pánev prý na porození tří kilové holčičky mám velkou dost, tak snad se tam nešprajcne někde... No jsem zvědavá, jak na to bude reagovat mamka, protože ta mi radila císaře... Ale mám pocit, že hlavně kvůli tomu, abychom něměli víc jak dvě děti :-N :-p Jani, krásný fotečky pupíku máte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando a proč by mamka nechtěla, abyste měli víc jak dvě děti? =-) Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no protože má pocit, že dvě bohatě stačí, ona vykládá, jak by ted měla jen jedno dítě a měla ho až po třicítce (měla nás tři-holky a mě měla už v 18ti :-D ). Já jsem jí říkala, že nechci císaře, protože bych pak asi nemohla mít víc jak dvě děti a ona se rozčilovala, že na co víc dětí, že jsem praštěná... Já neříkám, že budem mít tři nebo víc, ale chci mít tu možnost se rozhodnout a ne abych to měla zakázaný :-| a ona to nechápe...
Odpovědět
Profilova fotka
jj vím jak to myslíš...my s manžou taky říkáme, že chceme dvě...třetí se uvidí až podle situace, jak na tom budeme s financema a hlavně, zda se časem přestěhujeme na domeček...s třema dětma bychom jsme se tady do bytu nevešli...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, do bytu jsou tři děti fakt moc...teda pokud někdo nemá mezonet 5+1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Pandi tak co, jak to zvládáš? Já o víkendu ležela, bylo mi tak nějak "divně" , takže už jsme pro jistotu nachystaní na všechno...i foťák je nabitej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Jani, no už je to fakt hrozný, bolí mě záda, podbřišek, třísla...navíc mám zase zánět 8-( to je opravdu hrozný...Ale jinak celkem zvládám ještě něco doma udělat. No aby se Filípek nakonec nenarodil dřív jak Nela :-D :-N to by byla sranda :-D ale hlavně at je zdravej a ty jsi taky v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando no to by byla opravdu legrace, kdyby se malej narodil dřív než vaše Nelinka :-D Já jsem dneska docela v pohodě, jen mi zase tancuje na močáku :-D
Odpovědět
Ahojky, holky :) Tak jak se daří? Na Vánoce už vše pomalu přichystané?? :-D Já vás teda obrovsky zanedbávám, ale nemůžu za to :-N A bude hůř :)
Odpovědět
Hojky prdelky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ckei ahojky...všechno přichystané na vánoce? Ani náhodou :-D ještě jsem nezačala ani kupovat dárky...ty už jo? Marti ahojky
Odpovědět
Ja mam porad bordel po stavbe, dnes je posledni stavebni den, tak az pak budu uklizet;-) a delat mozna vyzdobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj kočky, no já nemám nachystané nic, teda kromě trošky cukroví, adventního věnce a nějakejch dárků... Ale výzdoba, úklid a tak...to teda silně pokulhává :-( Ale poslední dva dny mi není vůbec dobře, takže radši ležím...
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi hlavně odpočívej...když nebude tak naklízíno na Vánoce, tak se nic neděje...hlavně, abyste byli v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám spíš hrlzu z toho, že půjdu na císaře a bude mi pak pomáhat tchýně a tady bude bordel |-| :-D :-D :-N
Odpovědět
Jani, kdepak....nemám prakticky nic, akorát dárky pro manžela k narozeninám, které má zítra, ale vánoční dárky nemám, natož výzdobu, natož uklizeno!!! S prací, školou a aktivitami mimo jaksi nestíhám. Ke všemu měním práci, takže fakt frkot... Ahoj, Martinko ;) Jak se daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, měníš práci, jo? x-) a kdy nastupuješ?
Odpovědět
Andrejko, nejpozději 1.2., ale doufám, že dřív, uvidím, jak se dohodnu s nynějším zaměstnavatelem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je bezva, to gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi tak když bys šla na císaře, tak ať si pak manža na tebe vezme na pár dní OČR a nepotřebuješ tam tchýni ;-) Moni a co budeš dělat za novou práci? A manžovi tedy vše nejlepší k zítřejším narozkám. Mně se manža ptal, zda budu chtít dárek za porod, že prý se to dávám. Tak jsem mu řekla, že raději ne, že bych jej ještě finančně zruinovala, kdyby mi měl kupovat dárek k vánocům, pak na to hned k narozkám a ještě za porod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no manža sice z práce vypadnout může, ale jelikož dělají projekt, který má být dokončený v lednu, tak je možný, že by do práce jet musel :-( takže by tchýně nebo tchán asi museli zaskočit... Jani :-D no já to mám stejně :-D ale dáreček za porod dostanu :-D x-) už je dokonce doma. Ale je takový netradiční, není to žádný šperk nebo tak, ale jsem za to moc ráda, ale čeká až se fakt malá narodí :-)
Odpovědět
Děkuji x-) A ty se rodit nechystáš?? ;) Jak dlouho budeme čekat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?