1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Sany hojik... no my predelavali jadro;-) takze po 14 dnech jsme konecne byli u nas DOMA x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo ;-) Takze ted uz nebydlite s mamcou? Nas ceka brzy taky stehovanni :-| Pritel ma totiz sluzebni byt v centru Versailles a armada uz na nej nema penize, takze si musime vybrat nejakej byt na jejich zakladne 8-( Jsem z toho na jednu stranu otravena, protoze jsou to obycejny panelaky, navic je to takovy mesto ve meste ( vsude jen vojaci), na druhou stranu se tesim na zarizovani, ze si budu moc vsechno zaridit podle svyho, protoze do bytu, kde jsme ted jsem se "jen" pristehovala a vsechno uz bylo zarizeny
Odpovědět
Mamca nam ten byt prodala asi pred mesicem, tak ho cely predelavame;-) v pondeli nam budou delat okna;-) a pak jeste musime dokoupit kuchyn;-) Mame fotky na FCB;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to mi nejak uniklo :-N Ja nemam na fcb ucet, takze asi nic neuvidim :-N
Odpovědět
To je v pohode;-) uvidis, ale muzu Ti odkaz poslat az z domova;-) nebo mozna ho najdu, momentik;-) To je skvele, to zarizovani, to si krasne uzijes a neboj zvladnes to... treba to nebude zase tak hrozny;-)
Odpovědět
Tak juk http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta se vam povedla, Marti x-) Fakt kraasnaaa... asi se k vam prijdu vykoupat :-D :-D No jak rikam, tesim se na zarizovani... uz si planuju co a jak. Konecne budu mit velkoou kuchyn a koupelnu, na to se tesim moc. Ted mame oboji pidi... A Obie se tesi na venceni, za barakem je totiz lesopark x-) Jak vam roste Samik? Ten uz musi byt tezsi nez ty! :-D
Odpovědět
Sany prijd, ale jak mi roste pupek, tak tam mi vcera trcel z vody a bylo mi zima:-D Jeee tak to budete mit super bydleni co vic si prat, za barakem lesopar a velkou kuchyn s koupelnou x-) No uz ma 30kg je to pekny telatko, ale nase uz ho neunesu, tak 14dni zpet, jeste jo, ale ted uz ani ranu.. bych si strikla jinak do gati:-D Uz je takovyhle obr http://mattyamaja.rajce.idnes.cz/22.1...
Odpovědět
Profilova fotka
No ale opatrne na brisko! At si pekne chodi po svejch :-D To je hrozny, jak ty stenatka strasne rychle rostou... z medvidka mas tele ani nemrknes :-D Ten toho musi sezrat...i kdyz nase potvora ma jenom 23kg, ale vyluxuje co se da :-N
Odpovědět
Profilova fotka
V prosinci si ten byt vyberem a v lednu muzem zacit stehovat a zarizovat... mame na to 3 mesice, takze casu dost
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem tu od mudra... no zase nic v podstatě nevím... máme se rozhodnout jak teda rodit... Doktorka mě nasrala, protože po mě chtěla rozhodnutí hned, přitom tam měl být můj doktor a měli jsme to spolu řešit, ona po mě hned chtěla poslední slovo 8-(
Odpovědět
Sany no jeste nesmi ze schodu, tak ho musime nosit... ale ted uz nosi jenom Maja... ani mi nepovidej, prijde mi jako kdybychom ho meli vecnost!!! Ani se nenadejem a bude mu rok!!! Hele zatim zere 500g granuli denne, nekdy mu pridame no;-) ale nechci mit doma otesanka;-) Juuuu tak to je dobre, ze to nemusite absolvovat pred Vanoci;-) Kacena Andrej, kasli na ni a pockej si na sveho mudra!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Pandi, to je blbka... to aspon mohli rict posledne, at si to rozmyslis definitivne a ne to takhle vybafnout =-) A co si jim teda rekla?
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem jí řekla, že se nemůžu rozhodnout hned, tak prohodila: to jsme to teda nevyřešili... No nevím co čekala, kdybych tam měla dojít dneska s rozhodnutím, tak jí něco řeknu, ale bylo mi řečeno, že se dneska domluvíme podle váhy malé a podle mého stavu...
Odpovědět
Profilova fotka
Uz rok, jo? To to leti, ty brdo =-) To s tema schodama je blby, ja jsem taky rekla, ze v tom novym byte musi bejt vytah. Obie je zatim fit, ale je ji 11, co ja vim jak bude chodit za rok dva |-|
Odpovědět
A tak vysetrila Te? A kde je tvuj Mudr? A kdy tam jdes znova? Bych tam sla az by tam byl muj Mudr ;-) Sany neee.. to az v dubnu, ale stejne;-) vcera mu bylo 7m;-) To je blbe no... jako pak az bude starsi, tak to bude bez problemu, ale ja potrebuji k uchovneni, aby mel v poradku veskere klouby;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, oni se střídaj, je to jeho ordinace, ale ona mu pomáhá, by tam jinak byl od rána do večera a navíc chodí i do porodnice na nějaký služby... Ale já sestřičce vždycky říkám, že chci k doktorovi, ale tentokrát to asi nějak neslyšela... :-| Ona mi ta doktorka nevadí, ale když mám řešit tohle, tak potřebuju mluvit s doktorem...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jinak vyšetření mi udělala, malá je v pořádku, daří se jí dobře... Ale já fakt nevím no... Pavel pak psal mail mudrovi a zavolá mu, protože oba fakt nevíme... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A ty chces spis normalne, abys to vsechno videla?
Odpovědět
Hmm.. Ja bych taky trvala na porade s Mudrem,ktery se o tebe stara cele tehu;-) hlavne jsi rikala, ze mu veris a to je dulezite!!! Takze budes rada, kdyz Ti poradi!!! Urcite je v pohode, tak se s nim nejak domluvite.. A k cemu se vic teda priklanis? A P?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím holky, radši bych rodila normálně, ale zase se bojím komplikací, kdyby byly třeba kleště a tak |-| Ale císaře nechci protože se mi špatně hojí jizvy, pak bych byla aspon deset dní naprosto nemožná a malou si pořádně neužila, taky jsem chtěla, aby byl P u porodu, což by u císaře nešlo... Ale zase nechci ohrozit malou jen proto, že nechci na operaci... :-| S Pavlem jsme to řešili jen chvilku, pak musel do práce, takže to budeme řešit až večer.
Odpovědět
Jeje:-( chudaku... tak snad to nejak s P rozseknete!!!! Aby to v dusledku bylo dobre pro vsechny;-) Blbe, ze se Ti ty jizvy hoji spatne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsem taky chtěla řešit, ty svoje jizvy, protože se mi skoro vždy rozlezou, ale hnusně... :-S a ona mi řekla, že to nemám řešit, že je to jen kosmetické a co řeším takový věci... No já si myslím, že nejsem žádná bárbína, ale prostě chci, aby si dali aspon trochu záležet, abych pak neměla komplikace a nemusela třeba na plastiku. Protože jak se třeba rozjela jizva babičce, tak to je hrozný, nemůže mít uplejší halenky nebo trička, protože to jde hrozně vidět a pod bílou halenkou to prosvítá... Má to teda po žlučníku, takže jizva je větší než po císaři...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, kdy se dozvíte, co máte v bříšku? :-D
Odpovědět
Andrejko hele prd na ni!!!! Taky nerikam, ze jsem nejaka barbinka, ale tohle bych taky resila, pokud bych vedela, ze je to v rodine a ze se mi to spatne hoji!!! K tomu bych se asi taky priklanela;-) Takze si doma v klidku s P sednete a napiste si na papir vsechna pro a proti a verim, ze dojdete k tomu nejlepsimu reseni!!!! Ta plastika taky bude neco stat, kdybys to mela hnusne:-( Ja vubec nevim, jak bych se rozhodla! Ja mam panickou hruzu z tech klesti, ale pokud by Te rodil doktor, kteremu veris!!!! Teda Nelus, dostane na prdika, az vyleze:-D takhle to komplikovat;-) Andrejko ted jsme objednani na 13 hodinu na ten 3D, ale musime tam rict, ze vime co cekame, jinak si rekne za urceni pohlavi nejake penizky...... takze jestli mu to rekneme a bude to naopak, tak budeme vypadat jako idioti:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-D tak budu držet palce a ty pak hned dej vědět, co tam máte ;-) x-) aby tetka nemusela kupovat jen neutrální barvy :-D :-N jj, na zadek dostane a bude bez dárků od Ježucha ]-( :-D
Odpovědět
Diky:-D jasne dam vedet:-D No to mi pripomina, ze jsem sla pro slavnou Pandu od Lamaze a oni ji ty svine nemaji, tak tam zenu zitra, ju? Abys nemyslela, ze jsem na Vas zapomela |-| No ale jen tak symbolicky, jo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani symbolicky, když tak zlobí, s tou hrazdičkou si budu hrát já :-D :-p to je v pohodě ;-)
Odpovědět
jo tak to potom joooo!!!! A Neli bude stat u plotny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D jdu asi něco dělat, i když nemám na nic moc náladu... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?