1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych počkala na kuchyn Marti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych asi nechala nejakou kremovou... Tuhle alergie mas od mala... jen se to u nekoho projevi pozdejc nebo se na to ani neprijde... Nektery lidi maji jako priznaky treba jen bolesti kloubu, tak je to ani nenapadne. Na jednech odbornejch strankach psali, ze jen 11% lidi s touhle nemoci na to prijde a leci se(drzi vhodnou dietu)... Musim koncit, kocky, za chvilku prijde sefka 8-) Mrknu odpoledne, pa
Odpovědět
Tak jooo.. cremu chci chodbu, tak uvidime co vymyslime.. napadla me lila:-D Sany pa, rada jsem te cetla :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa San, super, že jsi sem přišla x-) :-) nebude to s lila moc studené? =-)
Odpovědět
nefim:-( no neco vymyslim, ale prave jsem myslela, ze bychom vymalovali ted, kdyz tam nic nemame nez pak stehovat veci jinam... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasné, ale aby se vám to tam pak hodilo :-|
Odpovědět
prave.. tak radeji pockam:-D okna budou v pondeli, tak to stejne nema cenu malovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky chci oknaaaaaaaaa :-D x-)
Odpovědět
ja ti poslu ty stary:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já chci ale nový :-N
Odpovědět
Tak to nemuzu slouzit:-D
Odpovědět
Ahoj holky, Pandi s těmi penězi je mi to líto. Já se zase rozčiluju, protože Tomášovi nejsou v práci schopní dát výplatu zaráz a dávají mu ji celý měsíc po kouskách:-/ Jak se jinak máte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je taky naprd :-| to je hloupý takhle rozkouskovaný peníze... Jinak ahoj, jak se pořád máš a co byteček? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pandi, Nelus a Vladi :-) Dlouho jsem te nevidela, jak se mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj San :-) zase z práce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo zase se flakam 8-) :-D Co delas ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pekla marokánky, ted jsem se koupala a umývala si hlavu a pokoušela se holit třísla, ale jde to dost těžko poslepu :-N a ted asi umyju nádobí a budu patlat marokánky čokoládou, ale to ještě uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Nelinka ti stini, jo? :-D Teda ty ses hospodynka... ja nic nepekla ani nepamatuju. Minulej vikend jsme byli u tchyne, takze jsem si od ni privezla kolac x-) Taky se do toho cukrovi budu muset pustit... Jaky druhy planujes? Ja asi nejaky slepovany linecky, slehackovy, neco slepovanyho s kremem a dal nemam inspiraci =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak trochu :-D :-N na palce si vidím, ale na podvozek už fakt ne :-N já ted buchty nebo koláče taky nepeču, ted chci dodělat to cukroví, manža bude muset vydržet bez buchtiček :-D no já mám linecký na tři způsoby (jednou klasika-kolečka slepovaná marmeládou, druhé-stromečky slepované nutelou, špičky máčené do čokolády a sypané kokosem, třetí- takové ,,vdolečky,, do důlku se dala marmeláda s tím se to peklo a pak se to dozdobí broskví a potře želatinou) pak mám perníčky vanilové rohlíčky marokánky košíčky (ty se budou plnit ořechovou směsí a polévat čokoládou) a to mám z pečeného vše, pak budou nějaké kuličky a tak nepečené ;-)
Odpovědět
No me to taky uz jde s tezi:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Doufam, ze si o vsech tech druzich informovala Nelus a necha ti na to dost casu :-N Kosicky bych taky rada, ale nemam formicky... Ja to zas tolik delat nebudu, protoze na Vanoce budem na tyden u nasich v Cechach, takze mamca s babi budou mit dost, to jen abych neco privezla a taky nevim, kolik toho udelaj pro me z jiny mouky. Bracha dostal seznam toho, co smim a co ne a ma to na starost x-) Jak to budete mit o Vanocich vy? Budete sami s Nelcou nebo u rodicu?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D To by jeden nerekl, jaky dalsi problemy muzou potkat tehulky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už to mám všechno upečené ;-) jen dozdobit :-) No to zatím nevím, možná u nás budou tchánovci, ale to se ještě uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, tak to se na to budu muset taky vrhnout... Ale v nedeli jdu do prace ( od 10 do 14:30), to se mi pak nebude chtit...8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem s tím začalo kvůli tomu porodu tak brzo, jinak bych začala až v prosinci ;-) no mě se nikdy nechce, když jdu odpoledne někam...to mám vždycky lenoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle hodinky jsem objednala včera manžovi x-) vybral si je sám, tak snad bude spokojenej ;-) http://www.zlato-stribro-hodinky.cz/d...
Odpovědět
Andrejko krasny!!!! Urco bude kdyz si je vybral sam;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pekny ;-) Ted jsem si opsala nejaky recepty na netu a o vikendu se na to vrhnu. Jdu predstirat, ze pracuju, tak pa holky a briska, mejte se hezky x-)
Odpovědět
Hula hej.. tak jak je pri ctvrtku? Ja si vcera dala svou prvni vanu a vyborny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jakto prvni? Vy mate novou vanu? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?