1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn, Jiříku a ty se někde flákáš :-D :-p tak peníze mi přišly, ovšem ne teda ta částka, která přijít měla... 8-( mám 100 chutí mu říct, že peníze už nechci a prodej bytu mu nepodepíšu, protože se už skoro rok doprošovat měsíc co měsíc o prachy mě už opravdu nebaví |-|
Odpovědět
Tak to je sila Andrejko... do haje co mu dela takove problemy? 8-( 8-( 8-( to je na pekne dlouhe lokty.. kolik jeste dluzi v % =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando a co ti posílá za peníze, jestli se můžu zeptat? Marti ahojky :-)
Odpovědět
Janu hoja ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, on už moc nedluží, peníze má na účtě, jen se mnou prostě hraje nějakou hru asi... Jsem ho požádala, aby mi poslal ten zbytek peněz, že prostě chci pokoupit dárky a po porodu to půjde těžko a ještě jsem ze sebe dělala takovýho debila, prostě jsem ho prosila jak největší blbka...On mi řekl do telefonu, že peníze pošle a poslal třetinu 8-( Jani, za byt, co jsme spolu měli... já mám totiž 50% bytu napsaného na sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti koukala jsem na tvoje album a opravdu krásné :-) a měli jste svatbu den před mým svátkem :-)
Odpovědět
To je magor!!!!! A ze mu to nevadi, ze se to takhle protahuje 8-( Jani dekujeme... jojo meli jsme hodne Jan na svatbe:-D ale nejak se na ne v tom viru oslav zapomelo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no ted se to protáhlo kvůli jeho pobytu v nemocnici... Ale jestli si myslí, že pojedu do Olomouce s malou, tak to se teda plete, protože debila ze sebe nenechám dělat, budeme to muset vyřídit na dálku... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pando tak to je fakt blbec, takto to protahovat, slibovat a pak nakonec poslat třetinu... MArti to věřím, že se na to zapomněla, byly přece jiné důvody k oslavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no co se dá dělat, mám ted ale úplně pokaženej den, mě takový věci vždycky hrozně rozhodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
u mě je to to stejné...jak se něco pokazí nebo bylo něco domluvené a neklapne to jak má, tak mi to pak kazí den...
Odpovědět
Andrejko |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem dnes jak nemožná, rozbila jsem hrníček |-|, rozlila vodu kocourkovi, takže dneska vše odkládám a budu se asi flákat...no co se dá dělat, že... |-| :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pandi, že by den blbec?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, den blbec je přesné označení :-D :-N kocoure se přišel pomazlit, to je zaltíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tady jedina, kdo nedodrzuje pracovni moralku a flaka se na netu? :-N Pandi, to je mi lito, ale nejhorsi je, ze ho znas a vis, ze kdyz bude chtit delat naschvaly, tak s tim nic nenadelas. Tak se nestresuj a zkus to rict rovnou jeho rodicum, maji te radi, treba ho popostrcej... Jezis, ted jsem si uvedomila, ze jsem tady jedina netehotna :-N Ale minimalne tehotensky chute s vami sdilim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jeho rodiče mi nepomůžou, i když by chtěli, ale on je v tomhle neposlouchá, už při tom rozchodu jim řekl, že s nima nebude nic řešit, že je to jeho věc, takže jsem pak podrobnosti rozchodu musela říkat jim sama asi měsíc po mým odstěhování 8-( :-p vidíš, chutě se taky počítaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to jeho vec, ale netyka se jenom jeho... Jedina dobra vec na tom celym je, ze ses takovyho blbce zbavila 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska zabalim posledni vanocni darek... a s vanocnim silenstvim koncim :-D Teda jeste cukrovi, ale to bude sazka do loterie, protoze nevim, jak dopadne... pred mesicem jsem totiz zjistila, ze mam alergii na lepek a cukrovi z jiny nez normalni mouky si nedovedu predstavit :-N
Odpovědět
Hoja Sanyyyyyyyyyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti :-) Jeste chodis do prace? Co vy, jak se kulatite a co Maja, stara se mi o tebe? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dneska rano jsem videla tvoje brisko na konikovi...Krasny malinky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zeptej holek ve zdravé výživě tady, jestli neznají bezlepkové cukroví nějaké ;-) a jaktože tě to postihlo chudáčku... :-( ? jj, jsem nadšená, že jsem se ho zbavila a s dárkama jsi teda hodně dobrá, já ještě zdaleka všechno nemám :-D
Odpovědět
Sany jojo do konce ledna jeste je tady budu prudit:-D Jj brisanko bylo vcera zadane, tak sem ho vyblejskla:-D hele prijde mi, ze to foto zkresluje:-D uz me nekdy sere, kdyz se musim ohnout 8-( Marecek se o me stara uplne strasne moc dobre!!!!!!!! Sany jak jsi na to prisla? Jinak darky ti taky chvalim ja mam jeden jediny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me teda chybi jeste darek pro dedu, ale to bude stejne nejaka flaska, takze to vyresim az na posledni chvili. Nechtelo se mi pak cekat vsude ve frontech a mackat se v davech mezi regalama :-N Ono me to nepostihlo najednou.... ja jsem mela uz nekolik strasny problemy se zazivanim. Mela jsem strasny krece, prujmy a bolesti zaludku i nekolikrat tydne... nic mi nepomahalo, doktori nevedeli a zkouseli se mnou vsechno mozny... Az ted se na to nahodou prislo... mesic jim bezlepkove a je mi o moc lip... Na zdravou vyzivu jsem koukala, ale vestina receptu me opravdu ani zdaleka nelaka... takze chodim na francouzsky internetovy stranky specializovany na recepty bez lepku a nasla jsem spoustu dobrot, ale vestina lidi vesmes nemeni puvodni recept, jen nahradi psenickou mouku ryzovou nebo kukuricnou verzi a vysledek je podobnej, takze to tak zkusim i s cukrovim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela se zeptat holek tady v té diskuzi ;-) vím, že je to jen většinou o nahrazení mouky, ale třeba mají něco odzkoušené ;-)
Odpovědět
sany, tak hlavne, ze na to prisli a uz je ti lepeji;-) Hele jakou barvou byste nacmarali jidelni kout spojeny s kuchyni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To proto, ze prehanis, Marti :-D Porad jeste jsi jak prejedena ;-) Moje nova sefova se zabyva prirodni medicinou a jednou jsem se ji ptala, jestli nezna neco, co by mi pomohlo na to moje bricho a ona se me ptala na strasne moc veci a pak mi rekla, ze by to mohla bejt jenom nejaka alergie bud na laktozu nebo lepek... Tak jsem zahledala na internetu a z asi 15 moznejch priznaku mam 13 (prujmy, zvraceni, prodelana zloutenka, vykyvy v menzesu, pasovy opary, chronicka unava atd...), tak jsem si rekla, ze za to nic nedam a zkusim tu bezlepkovou dietu a ono mi to fakt pomohlo! Zazrak... Zatim je to mesic, co takhle jim a je mo o moc lip. Doktor rikam, ze to muze trvat mnohem dyl nez se streva daji znovu do poradku, tak zatim drzim tu dietu, ale bohuzel na ujisteni, budu muset na biopsii tsrev pod narkozou, coz se mi vubec nechce, tak zatim se do toho nehrnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
podle nabytku a linky, Marti :-N
Odpovědět
Ty brdo, tak to je zajimave.. ze narazis na takoveho cloveka!! Nebyt ji, tak se trapis do ted!!!! By me stejne zajimalo jak clovek dospeje k takovym alergiim:-( Asi z toho dnesniho hnusneho sveta... Sany, hmmm.. tak to musim pockat... ale chceme wenge a svetlou desku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?