1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tašku teda ano, ale dost věcí ještě nemáme, celkem mě to děsí :-| no ale snad to není nic zásadního :-D už máte kočárek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme snad už myslím všechno, nebo alespoň to základní... kočárek jsme kupovali ještě před svatbou, jelikož nám dodavatel říkal, že letošní kolekci už vyprodávají a kolem vánoc by ta naše barva už nemusela být, tak jsme si pro něj byli koncem září v Jihlavě... jaký máte kočárek vy?
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký máte? my jsme jeli pro něj až za Prahu :-D máme Firkon Verano černo-oranžový :-) ta základní věci taky snad už všechny máme, ale ještě nějaký maličkosti musíme pořídit...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ten vas je taky peknej... my mame slecnu, ale ty uz se lejtka nezapalujou...je to babca - 11 let :-N Taky uz to mate za chvili... se mi tady pekne rozmnozujete, mela bych se nad sebou zamyslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte hezký kočárek, hned jsem hledala na netu :-) my máme Jané slalom 2009 zeleno šedý :-) Rubi díky...no ten náš měl letos 3, takže v nejlepších letech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak na ten jsme se taky koukali :-) ono je jich dnes tolik, že člověk ani neví, který má koupit :-D
Odpovědět
Ahoj holky:-) Jdu Vás jenom pozdravit a zase mizím, páč na mě leze chřipka, tak to jdu vyležet ať nemusím marodit. Jak se máte a co je nového? Neměla jsem v poslední době vůbec čas jsem zaběhnout:-P
Odpovědět
Profilova fotka
Pando no právě, těch kočárků je tolik, že si má pak člověk vybrat... Fridolinku ahojky, tak ať to není nic vážného a brzy jsi v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Vladi, tak to brzy vylež ;-) Jsem zpátky od doktora, prý to ještě na porod nevypadá. Zatím pořád nic nevím, že se domluvíme příště, dneska mi ani nedělal ultrazvuk. A zhubla jsem kilo dvacet, hurá :-D
Odpovědět
Tady to teda nějak vymírá...jako byste se stěhovali na koníka všichni či co:-D Já už jsem konečně doma a jupí víkend...ty 3 dny byly nějak náročné:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já teda na koníka nechodím, myslím na diskuze, bych se zbláznila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky :-) Pando tak jak se cítíš? Já na koníka chodím, se přiznávám ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno ;-) no cítím se unaveně a nemotorně a už nemůžu vůbec spát, dnes čučím od páté už :-p a usnula jsem kolem jedenácté...Ale jinak to ještě jde :-D já si koně zákázala, některé dámy to tam přehánějí... :-| jinak jsem včera řídila skoro celou dobu do Brna a pak kousek zpátky x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak jak je dneska? Pando no ty už máš před porodem, máš na to nárok se cítit nemotorně...já mám ještě 7 týdnu a jsem na tom stejně jako ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no cítím se jak velryba :-N to je hrozný...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj za chvilku se budeš cítit líp a s mimíškem v náručí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj včera jsem nad tím taky přemýšlela, že mám takové zvláštní smíšené pocity...že na jednu stranu se bojím, jak bude probíhat porod a všeobecně z něj mám respekt a na druhou stranu se už hrozně těším, až se malý narodí a budeme jej moci držet v náručí
Odpovědět
Profilova fotka
no já se bojím, že se o malou nebudu umět starat |-| ten porod nějak přežiju... stejně bych pořád radši rodila normálně než císařem, chci si to prostě zažít...
Odpovědět
Profilova fotka
No o tom mám taky děsivější myšlenky, že nebudu pořádně vědět co a jak, ale určitě to zvládneme, tak jako ten porod... Já stále přemýšlím pokud to půjde, tak nad porodem do vody, ale nevím, nemůžu vidět krev...hned totiž omdlívám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě naštěstí nevadí...to mám kliku, ale neboj, to zvládneš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj nějak to zvládu, ale ten porod do vody asi budu muset oželet, jelikož to bych tu krev viděla všude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... venku nám krásně fouká, ale prý je tam docela teplo, říkal manža...jen nevím, proč si teda bral teplou čepici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) dnes jsem spala do osmé, tak jsem ráda x-) ale v noci jsem se pořád budila a zdály se mi divný sny, no klasika :-D ale aspon jsem tu nestrašila od páté :-D no chápej, je to chlap a ten musí být vždy připraven :-D :-N tady svítí krásně sluníčko x-) odpoledne jdu asi do města (jestli mám už penízy na účtě)a pak jdeme jedné úžasné paní popřát k 90narozeninám x-) :-) takovou bych chtěla babičku, je úžasná :-) (je to sousedka z domu, kde žil můj manžel s rodičema ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Pando ahojky, no já dneska měla sen...včera jsem ve zprávách viděla, jak medvěd napadl člověka a celou noc se mi zdálo, jak někoho napadaly divoký prasata :-S Já dneska jdu taky na chvíli do města, sice penízky ještě nedorazily, ale už jsme si s manžou zvykly, že to posílají jak se jim zachce a kdybychom tam každý měsíc nezavolali, tak mi je snad ani nepošlou... Tak příjemnou oslavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím mi taky nepřišly :-| tak nevím... mě mají přijít od ex peníze, tak snad dojdou brzy...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha... no mě ze sociálky, ještě neschopenka za říjen a stále nic...potvory
Odpovědět
Profilova fotka
njn, těm to vždycky trvá ]-(
Odpovědět
Juuuu tady to zase zije??? Jsem jak v Jirikove videni!!!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?