1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
http://www.ceske-koralky.cz/oddeleni/...
Odpovědět
Tak holky, jsem se dozvěděla rozpis na závěrečné zkoušky. Tak na AJ jdu už v sedm ráno a pak na obhajobu a odborné předměty až úplně jako poslední ze všech, tedy 23. to mám teda radost :-(
Odpovědět
Moni neboj, ve finále je to úplně jedno, kdy jdeš...Já jsem dělala státnice v úterý, ve čtvrtek a v pátek, takhle rozkouskované to bylo taky pěkně na *ovno, jsem byla ve stresu celý týden, hrůza děs...ale zase jsem si vždy ten předmět mohla zkusit projet den předem, i když reálné to teda moc nebylo :-N
Odpovědět
:-D :-D No tak to by u mě taky nebylo reálné..mně by to ani moc nevadilo, ale už slyším holky, jak tam panikaří, co bylo blbě, jak ten a ten se choval blbě a mě vadí poslouchat ty pitomé řeči..no, ale asi se budu muset obrnit trpělivostí a ono to půjde, ono mi vlastně ani nic nezbude :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jo Anetko:))))
Odpovědět
ne nezbyde, já jsem byla taky na prášky, když třeba řekly ty co tam byly, že na nějakou otázku vůbec nechtěj to co jsme se na ní učily, ale něco jiného apod. martinko ale jen jestli Tě to bude bavit a nebude Ti to vadit :-)
Odpovědět
Anetko to si pis, ze me to bude bavit :-D se na to tesim x-) ;-)
Odpovědět
tak já už taky x-) x-) x-) už aby to bylo :-D
Odpovědět
Já Tě Martí obdivuju, já bych na to nervy opravdu neměla.....fakt ne...ani se na to nemůžu dívat, když do dělá kamarádka, mě dochází nervy za ni :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nemáš ma to trpělivost jo? :-D ach jo holky ještě hodinku, mě to nebavíííííííííííí
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/albu... přesně takové zahrady miluju x-) x-) fakt nádhera
Odpovědět
mně to přijde jak z pohádky
Odpovědět
Článek se načítá
Juu to je hezkeee x-) Moni pro me je to obrovsky relax a pak to, ze to nekomu udela radost x-)
Odpovědět
zejtra se musím podívat do benešova na nějakou tu kabelku. Kamarád tam otevřel pro manželku obchod s kabelkama a mívá tam pěkné ;-)
Odpovědět
Ty zahrady jsou fakt nádherný :) Akorát mi na takovou zahradu nemáme pozemek :-( Martí, to je jediný, co by mi stálo za to, to s nervama vydržet, že to udělá někomu radost.....
Odpovědět
Moni :-D Kdyz ja jsem na tyhle serepeticky.. vsichni cumi co jsem si vse udelala na svatbu a pry to je zbytecne a ja nevim kdesi cosi,, ale me to proste bavi no :-N :-D
Odpovědět
vždyť je to dobře že Tě to baví, mě by to jako taky bavilo, ale spíš se bojím, že bych to neuměla a nebavilo by mě se to učit :-D
Odpovědět
No jasně, Martí, já na Tvém místě, kdyby mě to tak bavilo, tak si to taky dělám pro sebe....o tom žádná, ale jsem na tom stejně jako ANET, já bych prostě ani tu trpělivost naučit se to, neměla...ty drátečky tenoučký, jedno očko, druhé očko....bych taky možná byla brzy bez oček já :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D já bych to taky vztekem pak rozšlapala a poházela po pokoji :-D
Odpovědět
a pár sprostých slov by u toho také padlo
Odpovědět
Anetko, tak tak, moje řeč.....a jak se znám, tak by mi i vzteky slzička ukápla.....běžný jev v mém případě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dělala etikety na vína, ale nelíbí se mi :-|
Odpovědět
tak pa breberky ;-)
Odpovědět
Vas vidim, jak to tam vzteky hazete a rozslapavate :-N
Odpovědět
Martinko, máš asi dobrou představivost :-) Měj se fajn. Pandičko, proč se Ti nelíbí?
Odpovědět
pa martinko, já jdu za pár minut taky :-)
Odpovědět
jdu dát Lucíkovi ty prostěradla, jsem zvědavá jak je potáhne dom, chuděrka drobounká :-D
Odpovědět
tak pááá já už frčím, hezký zbytek dne
Odpovědět
Profilova fotka
je jich hodně? :-D
Odpovědět
Anetko, páááá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?