1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha takže bydlíte ještě s jeho rodiči? to bych nikdy nechtěla...řekla jsem, že pokud na vesnici, tak na druhou stranu než bydlí rodiče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, rodiče mají byt v Třebíči ;-) ale tchán sem jezdí na zahradu a pomáhat nám :-) ale bydlí tu děda, má svůj byteček a my svůj, takže si vůbec nevadíme. Navíc jsem ráda, že jsme tu, protože ho máme na očích, přece jenom je mu už skoro 86.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to věřím, tak starý člověk je lepší, když už je s někým nebo alespoň někomu na očích jak říkáš... že jezdí pomáhat, to je od něj hezké...to manžovi rodiče taky občas přijedou, jeho máma tu např. před svatbou byla umývat okna, abych nemusela z břichem lozit po oknech...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem na vas vcera koukala z prace,ale neslo mi odpovedet. Jak se mas, Pandi, nezlobi te Nelus? Vitam novou clenku ;-) Koukala jsem v albu, ze mate podobnyho chlupace... akorat vy mate asi am. bullteriera, ze? My mame am. teriera :-) Dneska jsem nakoupila prvni vanocni darky... co vy, uz mate vymysleno?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj San ;-) jaká v práci, jsi spokojená? Nelina nezlobí, teda trošku jo, protože není otočená, ale jinak ok. Já jsem ale ted ke konci už dost unavená, ale jinak je to taky dobrý. My už máme skoro všechny dárky doma :-D ale to je kvůli Nelince, aby jsme pak nemuseli trajdat po obchodech s malou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem moc spokojena.... pry i pani majitelka je spokojena se mnou, takze to zatim pekne klape x-) Taky druha vyplata do domu prijde vhod ( navic po dlouhy dobe) :-N To jsem cetla, ze je otocena...ale budu na vas myslet, urcite to dobre dopadne. A pani doktorkav vam k tomu rekla co? Asi bude cisarem? No jo, vanocni nakupy jsou uz tak horor, navic s mimi v kocarku, to by byl mazec... Ja taky nakupuju driv, abych se pak nemusela mackat v davu a prat se o pokladnu...
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidí se podle váhy, zatím by mohla jít normálně, ale to se rozhodne asi zítra ;-) to je bezva s tou prací x-) a penízky se hodí vždycky, to je pravda :-) já ji nechci moc tahat po obchodech, určitě někam zajdeme, ale jen asi jednou, ale já najednou nenakoupím pro všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidis, vzdyt je casu dost... pak budes utahana a navic vsude sama chripka... Kdy mas prvni termin?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jenom jeden termín a to 30.11. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to uz mas u postele pripravenou tasku, ne? A budouci tatinek naplanovanou trasu do porodnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trasa do porodnice je od nás pouze jedna :-D a tašku mám dokonce v autě, už ji vozíme sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jste pripraveny, uplny profici :-D Takze uz se nemuzete dockat? A co to cviceni, jak te na ne P posilal, pomohlo, myslis?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pockej, za chvili nam tu budes radit jako zkusena mamina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, cvičení bylo fajn, ale už jsem dlouho nebyla, protože mi minule ujel bus a ted byl státní svátek... :-| a příště nevím, jestli ještě zvládnu týden před porodem jít cvičit :-D no těšíme se, ale já se hlavně bojím, ale to je asi normální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jedine, ze bys jim tam rovnou predvedla praktickou ukazku :-D :-D Ja myslim, ze kazda normalni zenska se trochu boji, ale vetsina pak na to nevzpomina ve zlym a nektery si to i nekolikrat zopaknou, tak to nemuze byt tak hrozny ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se nebojím porodu, ale toho potom :-D |-| že to nezvládnu a že to bude velká změna... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ja myslela porodu :-D Zmena to bude, ale k lepsimu... budete rodina x-) Navic Vanoce s miminkem musi byt krasa... Co bys to nezvladla, mas manzela, vsechny babicky a teticky budou z Nelus cely vedle a vsichni ti pomuzou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právěže já jak tu nemám rodinu, tak jsem značně o tu pomoc ochuzena :-( jj, na Vánoce se mooooc těšíme, hrozně moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme tu měli opraváře a stejně nic nezjistil... Rubi my máme staforda... Pando tak to já musím říct, že se porodu bojím, nebo spíše mám z něj respekt...a kde budeš rodit?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se na porod taky vyloženě netěším, zvlášt když nám hrozí porod koncem pánevním :-| , ale prostě to být musí a bude to stát určitě za to x-) , i když to bude hrozně bolet ;-) Rodit budu v Třebíči, chtěla jsem do Brna, ale bála jsem se, že nedojedu :-| takže zůstanem tady
Odpovědět
Profilova fotka
a s čím máte problém? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jak říká ten můj...šlo to dovnitř, tak to musí jít i ven :-) bolet to bude určitě, ale jak říkají všechny, které si tím už prošly...stojí to za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, prý ti to potom ani nepřijde, když ten uzlíček vidíš x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně tak :-) už se na to těším, až poprvé toho našeho drobečka uvidím a nejvíc se těším na to, až jej uvidím v náručí tatínka :-N ;-) půjde manža k porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na to se taky moc těším, to bude děsně sladký x-) manža k porodu chce určitě, ale jestli půjdem na císaře, tak to nepůjde a to mě dost mrzí :-( ted jsem koukala na vaše fotečky ze svatby, moc vám to slušelo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, ze staforda :-D Ale myslela jsem jestli stafordsirskyho bullteriera nebo stafordsirskyho teriera, ale ono je to fuk... on akorat jeden vypada vic najedenej nez ten druhej :-D Nase modelka: http://www.poussin.estranky.cz/fotoal... A ty ses v kolikatym, Jani?
Odpovědět
Profilova fotka
manža taky by chtěl jít, už má nachystaný i batůžek :-) tak snad nakonec nebudete na císaře muset... moc děkujeme, já už na vaše taky dřív koukala a krásný...jste hezký pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tak jela na Vánoce do Francie x-) to musí bát atmoška krásná třeba v Paříži x-) hrozně ti to závidím San :-D Máme s Neluš Paříž slíbenou, ale to si budeme muset počkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky moc děkujeme :-) ta batůžek zatím manža nemá, to musím napravit =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rubi jé ta je krásná :-) Já vím, že mi ten rozdíl manža párkrát už vysvětloval, že ameriskej je větší než klasický staford...ale zda je to teriér nebo bulterier to nevím, zase se v tom tak nevyznám...jen pro něj nemůžeme najít slečnu :-| Já jsem v 32.týdnu... No u nás už je manža napřed, já tašku nachystanou ještě ani nemám...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?