1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a přibrala to od minulého pátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando a malá je otočená zadečkem dolů?
Odpovědět
Profilova fotka
jani, jj, bohužel je... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pando no tak budu držet palečky, aby to dopadlo co nejlépe... Ten náš byl otočený hlavičkou dolů, ale zda se mezitím otočil to nevím...a ten UTZ nám zatím ani dělat nebudou...ale když chodím, tak mám takový tlak na spodek a na netu jsem četla, že to většinou tak tlačí, když je mimčo hlavou dolů...tak se necháme překvapit, třeba se už neotočil a zůstane hlavičkou dolů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oni se už většinou zpátky neotočí ;-) taže máte šanci na normální porod. No já uvidím :-) kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
No snad už ne...posledně se otočil během týdne...ale do správné polohy, hlavičkou dolů :-) Termín mám 11.1. a dle UTZ 17.1. Odkud jste, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Ahoj, holky, já tady už teda taky dost dlouho nebyla..jaksi nestíhám, ač jse teď nemocná:) Je báječný, že se těhulkám tak daří a vítám nově příchozí Janču :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ckei děkuji a přivítání :-) A copak tě skolilo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, copak na tebe nalezlo za nemoc chudáčku? =-) Jani, no já jsem původně z Brna, ale s manželem žijeme kousek od Třebíče ;-) Lednové miminko je fajn, jsem taky lednová :-D akorát na začátku a to je blbé na dárky a kvůli dortu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pando tak Třebíč zas tak daleko od Brna není :-) a odkud z Brna pocházíš? My jsme ze Slatiny, ale ani já ani manžel z Brna nepocházíme...jak se říká, jsme naplaveniny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naplavenina je hezký označení :-D no daleko to není, ale blízko taky ne, chybí mi rodina :-( do Brna bych se vrátila hned, ale manžel nechce... Já jsem původně z Líšně, takže to není od Slatiny daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando no tak Líšeň to je kousíček...tak jsem bydlela s kamoškama, než jsem se nastěhovala za přítelem :-) teda teď už manželem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mě se po Brně moc stýská, nějak nejsem typ na menší města :-|
Odpovědět
Holky, byla to chřipka..ale už jsem ji snad vyležela..dneska a zítra budu v práci a v pátek na kontrolu...tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pando já zase nejsem typ na vesnice...nebo spíše na velkou zahradu apod... Ckei tak hlavně, že je ti už lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my v podstatě na vesnici žijeme...máme velkej barák, ovšem obyvatelná plocha je minimální (máme 1+1)a velkou zahradu máme taky... pro děti to bude lepší, ale mě už hrabe z toho, že tu nikoho neznám :-| Moni, tak se šetři, at se ti to nevrátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlíme prozatím v bytě, ale je to novostavba, 3+kk a je to jen třípatrové, takže to není klasický panelák...časem bychom chtěli na dmeček, kvůli dětem, ale mít jen malý dvůr a zahrádku...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem v takovém bydlela ;-) v Rousínově, ale jen chvilku s bývalým přítelem...
Odpovědět
Profilova fotka
V Rousínově, tak mám bývalou kolegyni z práce :-) a byla jsem si tam půjčovat svatební šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda :-D ani nevím, že tam byl nějaký salon, po tom jsem se nepídila...
Odpovědět
Profilova fotka
No ten salon tam je úplně na konci, v jedné té části Rousínova, vesnička které podle mě spadá pod Rousínov :-) jak paní v salonu říkala, je to vesnička, kde se i muchy otáčí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak do těch končin jsem nezavítala :-D mě se tam stejně nelíbilo...tak jsem ráda, že to tak dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přímo v Rousínově taky ne, ale manža z té vesničky byl naprosto vykulený...chtěl by bydlet někde, kde nejezdí moc aut, jen spíš ti místní a někde ke konci vesnice...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty vesničky jsou kouzelný, ale bydlet bych tam něchtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem manželovi řekla, že max do 30km od Brna, aby to nebylo zase nijak daleko od Brna, ale čím blíž, tím líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Rousínov je myslím 25, ale stejně bych tam nešla už znovu...My jsme 5 km od Třebíče a už to byl celkem problém, jsem si musela dodělávat řidičák, abych malou mohla vozit k doktorovi, busem se prostě s kočárem nedostanu... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
JJ tak to chápu, ale hlavně, že jste se domluvili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedomluvili :-D mě nic jinýho nezbylo, barák je manželův a odsud nechce :-( bych nejradši do bytu a nejlépe do Brna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže jsi se musela přizpůsobit a smířit se...
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak :-| mě se tu celkem líbí, ale chybí mi to velký město...navíc se nemůžem dohodnout na rekonstrukci, chlapi (manžel a tchán) vymýšlejí blbosti... |-| :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?