1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, jsem jak velryba :-D :-D :-p
Odpovědět
No to urcite!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsem, prostě je to nezvyk :-N ale už ted je mi jasný, že mi pak bude hrozně chybět |-|
Odpovědět
Andrej mas jenom pupek ne;-) to je jasny.. ale Nelinka Ti to vynahradi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ta do riflí se pořád vejdu, ale trochu to cítím na stehnech a zadku, ale P tvrdí, že jsem pako :-D :-N tak nevím...
Odpovědět
Ty fole, tak co ja bych za to dala... momentalne se vejdu uz jenom do dvou dzin, ale statecne se drzim a jeste jsem nekoupila nove:-D spis roztrihnu stare vsiju vsadku a bude klid:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak do jiných kalhot a jedněch riflí se taky nevejdu, jen dvoje rifle jsou zatím v poho...A jedny půjdou pak hned do koše, protože jsou už hrozný...
Odpovědět
ANdrej ja tyhle stary hrozny dziny mam nejradeji, cim vic der a zaplat, tim vic oblibeny :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, mě se ale udělala díra mezi nohama a at zašívám jak zašívám, tak tam do dvou dnů je zase, takže na to sejřím :-D
Odpovědět
Hmmm.. tak to je blbe misto!!! Ja na tech jednech drblech zasila jednou a zatim tuk, tuk drzi.. pak asi taky budou muset letet:-(
Odpovědět
Profilova fotka
to teda :-| no ale co, mám je už dlouho a pak si k narozkám koupím nové :-) x-)
Odpovědět
No jasne;-) ted maji u nas akci na ty znackove za 499;-) a fakt moc hezkeeeee... kdybych nebyla tehule, tak si koupim tak dvoje x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
njn, ted si musíme nechat zajít chut :-D
Odpovědět
to jo ja minimalne jeste po porodu nez to shodim :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já taky, pupík ještě nějakou dobu jistě zůstane :-)
Odpovědět
No ja mam tucha, jestli ho neneach v porodce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by se mi líbilo, mamka ho tam nechala :-D
Odpovědět
no vidis.. to podedis:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, ale vypadat po třech dětech jako ona by se mi mooooc zamlouvalo :-D u každé z nás přibrala 11 kg a hned to tam nechala. A sranda je, že Nelinka váží už ted víc než já, když jsem se narodila :-D x-) x-) x-) do sester jí ještě maličko chybí, ale snad bude mít do tří kil...víc nechci :-D
Odpovědět
Ja bych taky chtela vypadat jako moje maminka ted po dvou detech, kolikrat si ji pletou s moji sestrou:-D Juuuu teda to je velikanka:-D no ja jsem zvedava na tu nasi obludku:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no velikánská ani ne, já měla 2kila a 5 gramů :-N, Nela má ted 2 kila 20... A Martinka s Markétkou měly 2 kila 60... Akorát Pavel měl skoro 4 kila, takže se bojím, že Nelinka bude po něm :-D :-D
Odpovědět
Jo aha:-D ja myslela tech 3-3,5 Juuuuuuu x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak Nelinka váží 2,70 a prý bude mít tak 3,10...víc prý asi ne :-) tak uvidíme x-)
Odpovědět
Tak super Andrejko;-) uz se na ni tesim na princeznicku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky můžu se k vám přidat? Jak tak čtu tak čekáte taky drobečky, můžu se zeptat kdy?
Odpovědět
Janule.. muzes.. ale dost tady nikdo posledni dobou neni:-( Nam se prcek narodi v Breznu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Nela má 3,10 už ted :-N takže zlatý voči :-p :-D zatím nevím, jak budu rodit, to je ve hvězdách... Jani, ahoj ;-) my čekáme holčičku 30.11. :-) x-)
Odpovědět
ANdrej to pribrala od 9? =-) tak treba uz mas rodit:-D snad uz nenabere.. hele co by delali, kdyby se Ti to ted rozjelo??? To je taky mozne ne? Jeje ty s tim delaji caviky.. at uz Ti to reknou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, díky za přivítání :-) Gratuluji k vašim drobečkům :-) my měli dneska kontrolu a jsme v pořádku, od pondělí mi začíná mateřská...letí to jako blázen... Pando malá má už pěknou váhu...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, kdybych začala rodit ted, tak jdu normálně ;-) on mi to nemůže říct, sám nevím, takže nemůže nic slibovat... Do 3,50 se chodí normálně, když bude mít víc, tak jsu na císaře. Ale i kdyby měla málo, tak je možnost, že půjdu pod kudlu, protože může jít první třeba místo zadečku nožička a to je nežádoucí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?