1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsi pako ]-( jsi taky hubená, tak drž mlč a pššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššt :-D
Odpovědět
a jak se drzi mlc:-D
Odpovědět
Holky, já už mám plno triček pro těhotné, jsem připravená už x let dopředu :)))) A tehdy, kdybych nevrátila zpátky kabát, tak bych ho mohla mít taky do zásoby, ale to bych musela čekat tak sedmerčata, abych ho unosila a byl mi tak akorát :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni:-D jakto, ze jsi takhle vybavena x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dotala nějaký věci od kamošky a nosím svoje delší svetříky, od tety mám taky něco, ale to je mi furt velký :-|
Odpovědět
Martinko, hodně jsem nakupovala, když jsem měla minulý rok těch cca 85 kil a hodně toho taky mám z doby, kdy jsem měla cca 90 kil :)), takové ty tuniky, volná trička a tak, takže je to jak nové, ale pro těhotnou úplně geniální. A taky se mi povedlo objednat si cca 5 triček, která se na obrázku zdála jako super padnoucí, ale pak jsem zjistila, že je to taky tak akorát na těhotnou, takže jsem připravená naprosto dokonale :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ted vážíš kolik Moni, vždyt jsi takovej hubeňour =-)
Odpovědět
Moni, to snad ani neni mozne.... to si na tobe nedokazi predstavit!!! Jaktoze jsi mela 90?
Odpovědět
Profilova fotka
no já právěže taky ne, je takový hubeňour :-. a těch 90 kilo si taky nedovedu představit...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ve spolek a honem všichni sem ]-( :-D
Odpovědět
hooooj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek kašpárek, jak se máme? Marti, půjčila bys mi prosím ten kabátek? Nějak se ten podzim hlásí a mě ze všeho leze pupek nebo to nedopnu :-N |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kocky :-) Taky je u vas takova kosa? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já venku ještě nebyla, ale kosa mi je i doma :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja byla jenom se psem, mela jsem jarni bundu a svetr a brrrr... fakt je tam skoro na zimni kabat nebo bundu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to se ani nedivím...no tady to nebude jiný, už včera pěkně fučelo a na prochajdě mi moc teplo nebylo a to jsem měla tričko, svetr a teplou mikinu
Odpovědět
Andrejko jasne.. staci, kdyz ho poslu v pondeli??? A rovnou k tomu zabalim darecek k Tvemu svatku :-N x-) mam tam jeste jednu vetsi zimni bundu, jestli bys chtela;-) Hoja Sany, tady je priserna klendra, jak venku tak uvnitr!!!! Ja vcera vecer vencila v zimni bunde s koziskem!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, v pondělí stačí a zaplatím ti poštovný, pak jen napiš, kolik to bylo ;-) no jestli to nebude mega balí, ta můžeš i bundičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti nedivim, Marti... ja jdu dneska do prace od ctyr, abych videla, jak delaj zaviracku a taky si rikam, ze zimni bunda neni spatnej napad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jsem viděla holky i v kozačkách :-D
Odpovědět
Andrej v klidku;-) zaplatis ho az to budes posilat nazpet;-) Juknu na tu bundu a kdyztak ji pribalim;-) Sany.. myslim, ze ji uneseme;-) a rozepnout se da vzdy;-) Andrej tak holku v kozackach jsem videla i v lete:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v létě, no fujky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si rikala, ze to nebudu prehanet, at na me lidi nekoukaj jako na cvoka, ale rano jsem videla pani v kabatu a se salou kolem krku, takze jdu do zimniho :-D
Odpovědět
Hojky, holky, no, jako fakt se okosilo. Začínám chytat rýmu :-( a taky přemýšlím, že už vytáznu zimní kabátek, ale aby na mě lidi nekoukali jak na trotla :) JInak dneska budeme mít slavící den, včera měl brácha narozeniny, dneska taťka, takže jedeme navečer k našim slavit. Už se těším, hlavně na taťkův výraz, až uvidí "můj" dárek :-D :-D :-D
Odpovědět
Sany kaslu na lidi, hlavne aby me bylo teplicko:-D my jsme taky vypadali jako blazni.. Maja v mikine a ja v zimni bunde :-p :-D
Odpovědět
Moni hoj a co jsi mu poridila?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, copak? Nejakej sokujici darek? :-D
Odpovědět
Martinko, toto http://dorty.artmama.cz/3d-dorty/husa akorát to bude maličko propracovanější, ale tak pro představu :))
Odpovědět
Profilova fotka
To je super :-D :-D
Odpovědět
Já se do toho úplně zamilovala...ale jako fakt :-D :-D doufám, že se bude líbit :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?