1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
on je něteré dny až do 20.00 :-D x-) obrázek si asi necháme udělat, snad bude Neluška poddajná :-D
Odpovědět
hmm... tak to je dobre, to se jen tak nevidi;-) takhle to ma, ale i Olda mamci;-) ze nektere dny je jenom dopoledne, nektere odpoledne a nektere v podvecer:-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa, pádím na bus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mam novinku... Neee, nejsem tehotna! :-D :-D Ale mam praci ... :-)
Odpovědět
Sany, tak to je skveleeeee;-) a co budes delati?
Odpovědět
Profilova fotka
V solarku... neni to velky, takze vlastne zaroven recepcni, pokladnu a obsluhu Vypada to tam fajn, lidi jsou prijemny, nez si udelam certifikat, tak budu delat s majitelkou, pak budu sama...takze pohodicka. 4 dny v tydnu, dopoledni smenu od 8:30 do 13:30 a jednu nedeli (10 - 18:00) v mesici
Odpovědět
juuu.... tak to je fajn... to nebude ani moc narocne;-) to jsem vzdy chtela spolu s barmankou delat jako brigadu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vypada to celkem jako pohodova prace, ale je tam prece jenom 8 solarek, takze kdyz prijde hodne lidi najednou a je potreba je vsechny pripravit a vycistit, tak muze bejt honka... Hlavne se mi libi, ze se o vsechno clovek stara sam, nema za zady zurivyho sefa, udela si kafco, kdyz je vsechno hotovo, udela si kafco a tak :-) ... A jako bonus - 20 min. solarka tydne zdarma
Odpovědět
Sany, ja si myslim, ze se Tinikdy najednou neobsadi, nebo spis soudim dle co vidim tady;-) a co tak si chvilku pockaji;-) Top je parada, ze mas 20m zdarma;-) to je fajn na udrzeni barvicky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rikala majitelka, ze na jare, kdyz se lidi opalujou pred odjezdem na dovcu ( do plavek, ze jo), tak prej byva obsazeno a lidi cekaj i hodinu =-) Ale uvidime, to je az na jare a navic ta krize... :-| Kazdopadne se mi to zatim zda supr... uvidime po par mesicich. Zatim jsem byla jen 2x na zkousku, jeste zitra a v patek, a v utery podepisem smlouvu... pokud nekoho neupecu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-| moc radosti teda nemám... , zatím to není žádná tragédie, ale Nela není otočená a už by měla být a mám málo plodové vody...Takže je to asi tím a prej je to i tím, že jsem hubená, že se to stává. No zatím to není nic hroznýho, mám dělat kočičí hřbety, abych malou trochu popostrčila :-D a uvidí se A zase nebylo nic vidět, takže fotečku máme, ale já teda nepoznám kde co je a malá váží 1430 g a jinak je v pořádku x-) Sany, gratuluji k práci, vypadá to jako dobrá práce, tak snad se ti tam bude líbit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju, Pandi :-) Hlavne, ze je mala v poradku ;-) Zkus to protahovani a treba by ti i poradili na tom tehotenskym kurzu, kam chodis.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tam se zeptám, já císaře totiž nechci ani omylem |-|
Odpovědět
Andrej nestresuj se s tim, uvidis, ze se umoudri a otoci;-) a jak se stane, ze mas mene plodovky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to opravdu netuším, nebyl tam můj doktor, příště se ho zeptám ;-) příště jsem pro změnu objednaná na 6.10 ráno :-D :-N
Odpovědět
Jeeee.. ja jdu 8.10 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela jako čas :-D objednaná jsem koncem října :-) jdu zase za 3 týdny.
Odpovědět
Jo aha:-D tak to je husty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to teda je :-D ale vybrali jsme si to schválně, aby mohl P jít se mnou x-) :-) včera se ho doktorka ptala, jestli je padací typ :-D žei u toho ultrazvuku jim tam tatínci omdlívají :-D :-D :-N
Odpovědět
Fakt a proc??? Vzdyt na tom snad neni nic omdlevajiciho:-D andrejko myslis, ze ma cenu kupovat si kabat na zimu??? Maji ho veitnamci za 600 velikost XXL a knoflicky by se dali soupnout, ja jsem zjisitla, ze nemam co na sebe na zimu:-( do zimni budny jak jsem si myslela, se asi nevejdu:-( jsem z toho fakt nasron ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, pro tebe určitě ;-) pak ho kdyžtak prodáš, ale já jsem na vážkách jestli něco kupovat nebo ne, ale do bundy se taky uže nevlezu :-(
Odpovědět
Tak dekuji;-) zajdu tam s mamkou co na to rekne;-) Andrej mohla bych Ti pujcit kabat, do ktereho bys se vlezla urcite;-) jestli chces;-) muzu ho doma premerit;-) aspon do toho listopadu by Ti vystacil;-)
Odpovědět
Ahojky, Děvčata :)) Tak Martinko, Tobě doporučuji koupit, Andrejko, Tobě doporučuji vymyslet jinou variantu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, taky si myslím :-| ale už ted občas mrznu :-N Marti, tak já to zvážím, děkuji x-) :-)
Odpovědět
MOniiiiii diiiiiiky... jsi nam tady chybela;-) x-) :-p Andrej nemas zac;-) ja ho stejne neunosim;-) neni nejaky nobl, ale paradu s nim jeste udelas;-) kdyztak dej vedet a ja premerim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by bylo fajn x-) :-) já mám totiž všechno uplejší a prostě to bříško se už neschová :-D
Odpovědět
No ja si myslim, ze tento kabatek Ti bude, preci jenom jsem vice prostorove vyraznejsi:-D :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jsi kecka :-D :-p
Odpovědět
:-D
Odpovědět
No tak co si budeme povidat, jsi hubenour oproti me;-) tak pssst:-D;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?