1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kocour je v nohách :-D x-)
Odpovědět
Hele mame to bezva zivot s tema nasima mazlickama:-D Hoja Moni;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem smutnila, že Alánek s náma v posteli není, ale to by jsme se do postele fakt nevlezli :-N
Odpovědět
Andrejko, mám se v rámci možností..ale mohlo by to být lepší! Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat, tak jsem taková přešlá mrazem :-N
Odpovědět
Moni to se nechtelo asi nikomu;)
Odpovědět
Tak to jsem ráda, Martinko :) Manžel dneska ve dvě ráno zase odjížděl, tak jsem ho vyprovázela a pak jsem přemýšlela, jestli se mu na cestách nic nestane, tak jsem toho ani moc nenaspala....
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, neboj, bude v pořádku :-) sestra jde po dvou týdnech do práce, měla dovču :-D
Odpovědět
Moni neboj, zvladne to v pohode;-) Mrchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale představ si to přemáhání dnes :-N :-D
Odpovědět
No to uz neni zavidenihodne.. ale to predesle volno jo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to bys tomu mymu rvnou utrhla hlavu... cervenec - dovolena, zari - 3 tydny nemocenska, a vcera prisel s tim, ze ma jeste 20 dni dovci a bude si ji muset vybrat :-N
Odpovědět
Do cíle dopo dorazil, tak jsem byla ráda a na zpátek už to bude lepší, nebude to přes noc...:) Už se těším, až mi padla, dorazím domů, zalezu pod deku, zapnu TV a půjdu spát :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jel takhle daleko? =-) Manzel pracuje v zahranici?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zdravim vsechny tehule, netehule, svobodne i vdane... ja mam ted fakt fofr, beham z prace do skoly a zas zpet, mam dvakrát tydne do půl osmy vecer, takze toho mam plny zuby... a dneska teda fuj den, asi prisel podzim, protoze je mi od rana pekne blbe a boli me hlava, blee
Odpovědět
Sany a vic nerikej.. nemohl by mi aspon pet dni venovat:-D Luci asi blby tlak, ci co.. me hlava taky poboliva;-)
Odpovědět
Rubi: nepracuje v zahraničí, ale dost často tam musí jezdit za obchodama (tedy každý týden 1x-2x, jak kdy).....
Odpovědět
Profilova fotka
jj oni to i hlasili ze nic moc dneska s tlakem...muz uz mi psal ze ma migrenu taky a ze lezi a ceka az mu zabere prasek...je taky citlivej na pocasi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, to mas teda fofr :-N A neradi u vas treba chripka? Tady je vyhlaseny chripkovy obdobi...dokonce i topeni musi zapnout daleko driv
Odpovědět
Profilova fotka
no fofr, za chvili letim z prace na prednasku, bohuzel je povinna tak mi nic jinyho nezbyva :-S chripka asi ne ale je to proste unava v kombinaci s tou zmenou pocasi a tlaku...kazdej den piju rozpustnej vitamin C a actimel, stejne jsme to delali i pred svatbou v ramci prevence a zatim to funguje...
Odpovědět
Luci, já jsem taky taková oťáplá..migréna taky útočí :-( No jo, škola..to mě taky za pár dní čeká 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jsem normálka usnula :-D ale aspon nebudu jak mátoha :-) Luci, tak to nějak zvládni, vůbec ti to nezávidím...Já se těším, až budu mít po autoškole a doklidím si kuchyn x-) pak jsem chtěla zkusit něco vyrábět, mám věci na knížečku pro sestřenku, ale ne čas ]-( a pak budu péct a těšit se na Vánoce a hlavně na Nelinku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuhle deku mám x-) http://www.bellatex.cz/nas_sortiment/...
Odpovědět
Dobre raaaaaaaaaaaaaaaaano.... Holky maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kalhotyyyy..... maji tri dny akce 50% v Nextu, tak jsem tam zabrouzdala a koupila gatkyyyyy x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Andrej joooo to je presne ona:-D ma ji mamka a ja se do ni vzdy chumlankuji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj :-) Marti a kde jsi je kupovala, to je super, že je máš x-) mají i takový polštářky, uvažuji o nich :-D x-)
Odpovědět
Kde se flakas osobo? Andrejko vcera v Liberci;)
Odpovědět
Profilova fotka
flákám, flákám :-D
Odpovědět
a jake to bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
to flákání? :-D no v celku dobrý :-) :-D za chvilku jdeme na UZ x-) ještě si musím vyfoukat vlasy, měla jsem je hrozně mastné a včera ani ráno jsem to nestihla...
Odpovědět
Jeee to je fajn, ze ordinuje i takhle pozde;-) a bude obrazek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?